Тайната на дългата и здрава коса-17

  • 41 115
  • 479
# 195
ей супер  Grinning и аз тогава така ще правя
 Mr. Green
а иначе на всеки 2 шишенца си почивам,нали...... newsm78
Виж целия пост
# 196
за отварата от коприва само хубави неща   съм чувала, мисля си че ще подейства чудесно, само че аз немога да се занимавам и с това  Sad
Виж целия пост
# 197
power_girl що не можеш да се занимаваш...? newsm78
Виж целия пост
# 198
Аз се мацам в понеделник, четвъртък и неделя.После сряда, събота.И пак понеделник, четвъртък, неделя.
Май идва по три пъти седмично. Ама смятам да намаля на два пъти. А иначе всеки ден като си къпя косата си слагам други маски.
Относно експериментите вкъщи е така

Мале Красим,ти ме застреля.  Shocked Такива грижи да полагаш, не те ли е страх,че можеш да се е пренаситила косата. newsm78
Виж целия пост
# 199
И аз като Краси правя маската 3 пъти в седмицата. Мия косата си всеки ден и я изправям, това си е тормоз за нея. Има нужда от маска. В момента съм се маскирала, след 30 минути мия.
Виж целия пост
# 200
ами как защо- кьде за бога да тьрся коприва ,а дори и да намеря трябва да я варя, пьк после да чакам да изстине...... май голяма мьрзелана ще изляза   Blush аз с тривитаминола едва издържам 2 часа, камо ли пък с още нещо да се занимавам, пьк и  нямям време  Tired
Виж целия пост
# 201
ами как защо- кьде за бога да тьрся коприва ,а дори и да намеря трябва да я варя, пьк после да чакам да изстине...... май голяма мьрзелана ще изляза   Blush аз с тривитаминола едва издържам 2 часа, камо ли пък с още нещо да се занимавам, пьк и  нямям време  Tired
По аптеките има на пакетчета корени и листа от коприва-мисля че за самият ефект си струва Simple Smile
Виж целия пост
# 202
Само да попитам, поради липса на твърд алкохол вкъщи, мога ли да сложа вино? newsm78 в маската с тривитаминола?????????? Embarassed Всъщност ще пробвам и ще кажа ефекта.... защото не мога да ходя сега до магазина и специално да си купувам ракия или нещо друго..........
Виж целия пост
# 203
Момичета и аз тъкмо съм с маска  Hug Имам чувството,че като слагам 1 с.л.тривитаминол и вече не ми стига,че косата ми може да поеме повече.Но пък на следващия ден косата ми е мазна  Crossing Arms
Виж целия пост
# 204
Цитат на: ani 4ka
Мале Красим,ти ме застреля.   Такива грижи да полагаш, не те ли е страх,че можеш да се е пренаситила косата.

Не съм от тези, дето лесно се плашат....
Ако стане нещо ще се подстрижа до 3 см, хем ще си видя собствения цвят... Mr. Green
Виж целия пост
# 205
пак сте изписали много докато съм била на работа.таман косата ми изникна 2см.и гледам цъфти-пак ще и трябва ножица.и то какво-което израсте айде отдолу кръц и аз чакам да имам дълга коса.в този омагьосан кръг ще се въртя постоянно Sickпък и като знам кви фризьорки имаме smile3516 по-добре сама да се обслужа,иначе пак smile3511 newsm45
Виж целия пост
# 206
пак сте изписали много докато съм била на работа.таман косата ми изникна 2см.и гледам цъфти-пак ще и трябва ножица.и то какво-което израсте айде отдолу кръц и аз чакам да имам дълга коса.в този омагьосан кръг ще се въртя постоянно Sickпък и като знам кви фризьорки имаме smile3516 по-добре сама да се обслужа,иначе пак smile3511 newsm45
Аз съм същата тъкмо гледам,че е пораснала и  Crossing Arms аз да можех сама да се подтригвам изобщо нямаше да ходя да си губя времето с тези фризиори  Mr. Green
Виж целия пост
# 207
Аз не съм се подсригвала от август месец и миналата седмица бях на фризьор. Репликата й беше - Ти нямаш нужда от подстригване, защото не ти цъфти косата - и не ме подстрига newsm78, изсуши ми косата със сушоар, тя прическата ми не се е променила от тогава, просто е израснала. Аз лятото по време на нейното подстригване направих първият курс с маската, ако не се лъжа... newsm78 Нямам едно цъфнало косъмче - пу пу пу! Peace
Виж целия пост
# 208
Мен майка ми ме постригва всеки път, защото на друг нямам доверие и не обичам да ми се пипа много косата 4470
Виж целия пост
# 209
блазе ти-пу пу пу.амо то мойто коса ли е?2 косъма на кръст и аз си мисля,че имам коса.пък и постоянно ползвам сешоар.иначе ме подстригва една приятелка,но колкото и малко да ми вземе за мен все е много.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия