Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво е испанско одеяло и какво представлява?
Какви са разликите в цената за епидурална при раждане на общо основание и при избор на екип?
Каква е разликата в цената за епидурална при вагинално раждане и цезарово сечение?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво е испанско одеяло и какво представлява?
-
Какви са разликите в цената за епидурална при раждане на общо основание и при избор на екип?
Разликата в цената за епидурална при раждане на общо основание и при избор на екип е, че раждането на общо основание струва 100 лв. за епидурална, докато раждането с избор на екип струва 400 лв. за вагинално раждане с епидурална и 500 лв. за секцио. Това показва, че изборът на екип води до по-високи разходи за епидурална по време на раждането.
-
Каква е разликата в цената за епидурална при вагинално раждане и цезарово сечение?
Разликата в цената за епидурална при вагинално раждане и цезарово сечение е свързана с разходите за медикаменти и процедури по време на раждането. При вагинално раждане с епидурална цената е 400 лв, докато при цезарово сечение става 500 лв. Това показва, че цезаровото сечение води до по-високи разходи за епидурална по време на раждането.
-
Какви са ключовите моменти при приемането за раждане?
-
Какви са разликите в цената между раждането на общо основание и раждането при избор на екип?



Дано и нашата да е така,че иначе таткото замисля разни дестинации други 
по цяла вчер екшъни,болки и болезнени движения и накрая...сега си седи спокойно току м/у краката ми и ме боли и до другата стая да ида,ама днеска замислям едно чистене
,
Аз дори за жените съм им намерила малко оправдание - инструкторите така или иначе не им обясняват куп неща точно по логиката "жените няма смисъл да се обучават много-много, щото не стават за шофьори" ... Добре, че мен ме учи бащата на детето, а аз пък след време обяснявах на дъщеря ми разни тънкости, след като тя беше издържала изпита вече - и то при един от много добрите инструктори в София! (дори още ме е страх как тя ще кара сама тепърва, докато аз съм с бебока)