Керамична преса за коса !

  • 216 068
  • 1 097
# 225
На Паол Мичел също е уникална пресата!
Виж целия пост
# 226
Kamij , покажи линкове, ако можеш да намериш на тези преси, че ми е интересно да ги видя.  Flutter

И те ли са стъклокерамични преси ?
Виж целия пост
# 227
На Лореал е много добра.100 и няколко лв е.С 4 приставки е.

А коя е на Лореал, може ли линк.
Нямам я ,поръчах я от преставител на Лореал,моя приятелка има салон и той идва там.Иначе обикновенните преси без приставки пак са около 120-130.Утре мога да я снимам и да я покажа.Стъклокерамични са.Сега ще потърся.
Виж целия пост
# 228
На Лореал е много добра.100 и няколко лв е.С 4 приставки е.

А коя е на Лореал, може ли линк.
Нямам я ,поръчах я от преставител на Лореал,моя приятелка има салон и той идва там.Иначе обикновенните преси без приставки пак са около 120-130.Утре мога да я снимам и да я покажа.Стъклокерамични са.Сега ще потърся.

Тази на Лореал, да не марка GAMA или си се води Лореал ?
Виж целия пост
# 229
И аз незнам ,утре ще ти я покажа,че не съм много в час.Мойта приятелка я поръча от каталог на Лореал.
Виж целия пост
# 230
И аз незнам ,утре ще ти я покажа,че не съм много в час.Мойта приятелка я поръча от каталог на Лореал.

Оки. Тази преса марка GAMA е също от каталога на Лореал, за това попитах.
Виж целия пост
# 231
Моя колежка си купи керамична преса на Taurus и е много доволна!!! А честно казано косата и винаги изглежда перфектно Shocked
Аз също имам на Таурус - керамична реса от Технополис, но беше преди около 3-4 години - към 80 лв. Много съм доволна, причината обаче косата ми да не изглежда винаги перфектно когато си правя сама прическа е мързела от моя страна, а не пресата Wink Иначе косата ми е твърда и чуплива, суха, след употребата на преса става гладка и мека, въпреки мнението на фризьори, че пресата изсушава - факт! Само че моята е изцяло на ток - т.е. не е на пара. Ако има нещо по-ново и по-добро, може да си го закупя и аз.
Виж целия пост
# 232
Показвам пресата, както бях обещала


Жаки, мерси много за снимката.  bouquet
Виж целия пост
# 233
 Hug
Виж целия пост
# 234
На Лореал е много добра.100 и няколко лв е.С 4 приставки е.

А коя е на Лореал, може ли линк.
Гама е.
Виж целия пост
# 235
Вчера бях на изложението в Пловдов и си харесах уникална преса за коса  на една амерсиканска фирма 155 лвмного е тънка и е много добра,направиха ни демонстрация.
Виж целия пост
# 236
На Лореал е много добра.100 и няколко лв е.С 4 приставки е.

А коя е на Лореал, може ли линк.
Гама е.

Да, за една и съща значи става въпрос, мерси.
Виж целия пост
# 237
И аз си купих днес нова прфесионална стъклокерамична преса, като я тествам ще споделя отзиви.  Peace
Каква си избра,гледам,че и ти живо се интересуваше.

Купих си преса Tondeo на Solingen - http://www.tondeo.de/catalog/popup_image.php?pID=209&osCsid= … a8d8aea8c134cafa8Peace
Иля, от къде си я взе? От Пиротска ли?
Виж целия пост
# 238
И аз си купих днес нова прфесионална стъклокерамична преса, като я тествам ще споделя отзиви.  Peace
Каква си избра,гледам,че и ти живо се интересуваше.

Купих си преса Tondeo на Solingen - http://www.tondeo.de/catalog/popup_image.php?pID=209&osCsid= … a8d8aea8c134cafa8Peace
Иля, от къде си я взе? От Пиротска ли?

От НДК - базар Пасажа.  Peace
Виж целия пост
# 239
Мацки, страшно си харесвам косата, когато е изправена с преса, но се притеснявам да не я уморя. Вие колко често ползвате преса? Аз си мия косата на 4 дена, и май честичко става с пресата ако я правя всеки път. Вие  как процедирате? Веднъж чупливи, веднъж прави?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия