Керамична преса за коса !

  • 216 085
  • 1 097
# 315
момичета как се правят едри вафли ама от най едрите и стоят стегнати и твърди?може ли да сложите снимка,защото ще ходя да ме правят и незнам какво да обесня...помощ!!!!!
Виж целия пост
# 316
http://prikachi.com/files/152485M.jpg
за на4упване някой да го ползва и отзиви!!!
а други преси за тази цел??

Имам тази от прери 5 години и от време на време си правя "вафлички" с нея, но не повече от 1 път в месеца, защото ме е страх, 4е много гори косата (тя е от най-обикновенните) Sad  Но с тази много трябва да се държи - слабичка е. Във фризьорския салон ми направиха страхотен обем с преса буквално за 5-6 минутки, останах очарована  Simple Smile Не знам каква марка е пресата, но беше много голяма... И не използваха никакви стилизиращи продукти, а с моята без лак(или др.) не става  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 317
Annabelka, имам същата преса и аз, точно за нея говоря, че я ползвах 3-4 месеца без да съм прекалявала и косъма ми се нацепи доста. Иначе става много хубаво при мен, но...  Rolling Eyes

Как може да не продават никъде преса на вафли от керамика бре хора  newsm78
Виж целия пост
# 318
Annabelka, имам същата преса и аз, точно за нея говоря, че я ползвах 3-4 месеца без да съм прекалявала и косъма ми се нацепи доста. Иначе става много хубаво при мен, но...  Rolling Eyes

Как може да не продават никъде преса на вафли от керамика бре хора  newsm78
  Rolling Eyes Защо да няма моята е с 3 приставки една приятелка ми я купи ще трябва да я питам от каде  newsm78
Виж целия пост
# 319
да има на ремингтън някой модели
Виж целия пост
# 320
каква епо добре според вас от тези с по големите плочки или с по тънките
Аз бих си взела от по танките ако сега трябваше да избирам  Naughty
Виж целия пост
# 321
Rolling Eyes Защо да няма моята е с 3 приставки една приятелка ми я купи ще трябва да я питам от каде  newsm78

Където и да съм питала, ми предлагат само от тези обикновенните, ако разбереш откъде я е купила, моля те пиши.   bouquet
Виж целия пост
# 322
Rolling Eyes Защо да няма моята е с 3 приставки една приятелка ми я купи ще трябва да я питам от каде  newsm78

Където и да съм питала, ми предлагат само от тези обикновенните, ако разбереш откъде я е купила, моля те пиши.   bouquet
Ще я питам но тя не е от най добрите,с тези белите плочи(сещаш ли се),аз мисля че има и по хубави.
Виж целия пост
# 323
Керамични преси за коси има много. Аз имам професионална преса, имам и на Taurus и съм много доволна, но истината е, че, ако искаш наистина преса, която да изправя идеално косата и да не е никак скъпа, ще ти препоръчам на Sonashi. Тя е по-добра дори и от моята. Евтина е, само около 30 лева и е с керамично покритие, (а моята беше около 100 лева). Можеш да си регулираш градусите и е малка, така, че е много удобна за изправяне на бретон и такива неща. Аз съм ползвала много преси, но тази си остава ненадмината за мен и макар, че имам професионална мисля да си купя такава. Това е моето мнение. Ако я видиш някъде, наистина се замисли.
Виж целия пост
# 324
Rolling Eyes Защо да няма моята е с 3 приставки една приятелка ми я купи ще трябва да я питам от каде  newsm78

Където и да съм питала, ми предлагат само от тези обикновенните, ако разбереш откъде я е купила, моля те пиши.   bouquet
Каза,че я е взела от Илиянци за 25лв,марката е Benza някаква си,но аз съм много доволна от нея.Сестра ми има на Braon само за изправяне от 65лв,но моята повече ми харесва как изправя и има 3 рановидности за вафлички  Hug
Виж целия пост
# 325
Мерси Дидолинка   bouquet много евтина е тази преса, че прави хубави вафли съм убедена, но долколко е качествена  newsm78
Виж целия пост
# 326
Мерси Дидолинка   bouquet много евтина е тази преса, че прави хубави вафли съм убедена, но долколко е качествена  newsm78
Ами знам ли и аз ползвамя пак ...ще видим  Simple Smile
Виж целия пост
# 327
zdraveite,nqkoi moje li da mi kaje ot kude moga da si kypq presa GHD ot Varna?
Виж целия пост
# 328
Момичета, чудя се аз на моята преса BOSH се появиха едни такива кафеникави линийки. Бърша, чистя но не се махат и си мисля дали това не показва, че се изхабило покритието  newsm78 Въпреки, че не е толкова стара... Какво мислите?
Виж целия пост
# 329
Здравейте!  Peace Може ли да ви попитам нещичко, дано не съм нахална и дано е по темата  Embarassed имам преса за коса на Ровента с две приставки за вафлички (ситни и едри), но нямам такава за изправяне. Та, въпроса ми е- продават ли се някъде приставки за изправяне отделно от пресата?  newsm78 Thinking Как мислите? Миси предварително!   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия