Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво е бранкопер?
Защо водата в Осло не е подходяща за пиене?
Какво е импетиго?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво е бранкопер?
-
Защо водата в Осло не е подходяща за пиене?
Водата в Осло официално е обявена за негодна за пиене от дълго време. През последните две седмици тя беше тествана, почистена и наблюдавана, но все още не е безопасна за консумация. Въпреки че Норвегия има изобилие от източници на питейна вода, качеството варира в зависимост от местоположението. Например в някои квартали водата е ръждива и има неприятни вкус с остра миризма на тръби.
-
Какво е импетиго?
-
Какво е бранкопер и как се лекува?
-
Какво е мнението за норвежката здравна система?

След време почна да яде каша и до ден днешен поне 1 ядене през деня му е каша а често и 2 (за закуска и преди лягане). Понеже не можах да се ориентирам в системите за сахванване го дадох мързеливо, гледам в магазина кое е за неговата възраст и ако ми хареса давам. И сега за сега слава богу яде горе долу всичко и не ни създава проблеми... ПП. Даже кремвирши 

. Защо не ядеш зеле докато кърмиш,аз ядях докато кърмих и нищо.
) и от следващата седмица ще съм отново на линия.
Днес бях на касите...и на ИКЕА входа и изхода са от двете страни на касата.... 
...и аз не отказвам кебапче и с лютеница
ама няма тукааааа.... 



Мисля да им пратя и друг майл.