Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво е бранкопер?
Защо водата в Осло не е подходяща за пиене?
Какво е импетиго?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво е бранкопер?
-
Защо водата в Осло не е подходяща за пиене?
Водата в Осло официално е обявена за негодна за пиене от дълго време. През последните две седмици тя беше тествана, почистена и наблюдавана, но все още не е безопасна за консумация. Въпреки че Норвегия има изобилие от източници на питейна вода, качеството варира в зависимост от местоположението. Например в някои квартали водата е ръждива и има неприятни вкус с остра миризма на тръби.
-
Какво е импетиго?
-
Какво е бранкопер и как се лекува?
-
Какво е мнението за норвежката здравна система?


Е явно и моя не знае.....
щот сме дърти...
И кво....ти поне се надявам да удариш рамо...за опознаване с бутилка вино...
.... /
по4ваме
,само докато се сетя за алкохол,видя ли какви сме алкохоли4ки,сега

а и малкия Espen е тука..и ще се става рано.Така че скоро ще пожелавам на аудиторията God natt...
