НOEМВРИйката усилено гнезди, иска тя за бебчо всичко да нареди

  • 10 219
  • 284
# 180
Kaкво му има на Топоцин-а,защо не го харесваш Лилчо?В болницата педиатъра това ни препоръча и аз такова слагам Thinking
Мерси, Данче!Освен на всяка смяна на пампа ще мажа с олиото.А както Диана казва наистина това си е нормално май,правилно съм запомнила отпреди Wink
Виж целия пост
# 181
Е да и Ная се бели миличката,особено по краченцата долу и по сгънката на дланите...

А за водките - мисля скоро да се възползвам  Blush  Ще изцедя да има за 8 хранения (като ще събирам де...не че мога да изцедя наведнъж) и вечерта - в дискотеката  Twisted Evil  Оххооохоо  направо си го представям вече  Laughing

И аз желая на бандата успех ! ! !
Виж целия пост
# 182
Ама вярно много малко пишете днес  Laughing

Забравих да напиша за пъпчето, че само капя спирт (75%) отгоре, без пудри и т.н. Този път не ми каза да го пудря...иначе, слагах Норсулфазол (или бъркам лекичко името). Сега, като падна, продължавам само със спирта.

Уф, а Павката май е запечен...ако не се изака нощес ще звънна на педито. От вчера не е акал, а се напъва миличкото. Сега, дали се напъва да се изака или се напъва от колики ми е трудно да отгатна, но няма ако от доста време Thinking Отварих си един компот от сини сливи и нямам избор...пия го и ям, а пък утре ще съм разстроена...дано му помогна, де  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 183
Брей, изчезна народа... Thinking

Аз съм обилно нахранена Mr. Green (е,няма такова плюскане...баш накрая се отървах с килцата... Embarassed), изкъпана и мисля да полягвам...

аа, измислих заглавие за темичка:

"Част от НОЕМВРИЙКИТЕ гушкат бебчета, а другите - още галят коремчета" Wink

Ми лека и мека! Hug
Виж целия пост
# 184
е наистина някъде потънахте всички, аз ще се оттеглям че утре ден голям кой знае какво ме чака   newsm53 smile3506 малко съм и така smile3518 незнам защо, но .................. бая сълзи изтекоха през уикенда

и да стискате палци ей !


очаквайте новини от четата  на preggo
Виж целия пост
# 185
УСПЕХ НА ПОНЕДЕЛНИШКАТА ГРУПА  newsm10 newsm10 newsm10

да са ви леки ражданията, живи и здрави бебетата  newsm17

чакаме новинки  smile3521
Виж целия пост
# 186
renyto  стискаме  Peace

Мами,я кажете...дали ви се случва така:
   беба се събъди и яде от 20.30 до 20.45 ... и от тогава не ще да заспи.Сменяхме памперси,ала бала и сега като че ли пак е гладна  Thinking а са минали ...няма и два часа.  (а аз я храня с шише и знам,че си е взела порцията)... страх ме е да я нахраня,защото може да претоваря стомахчето  newsm78
   и ... друго - имам чувството,че много я боли като ака - съдя по физиономиите,които последния път бяха направо рев
Виж целия пост
# 187
успех на утрешните мами и по-спокойно го давайте   love001 един ден зор,цял живот радост newsm51
малко ви завиждам даже че утре ке гушкате малките вързопчета   Embarassed
като гледам аз май ще си чакам термина,имам по 1 контракция на ден тцтцтц пък голямо търкаляне до магазина пада...като незнам какво ми се яде така ще ходя сама да  пазаря .
айде успех отново
p.s.аз тайничко си ви следя темата,мълча си и трупам опит за бебока от вече родилите  Embarassed
Виж целия пост
# 188
абе на мен ми тече коластра по мъничко от 3-тия месец,това дали е добър предвестник за кърма?? че ще си имам нормално ??? newsm78
Виж целия пост
# 189
Ние снощи имахме подобно будуване.След като цял ден спа (така е откакто сме си в къщи) ,изкъпахме се в 9ч нахранихме се и после с чиста съвест мога да кажа че заспа в 12 посреднощ Mr. Green Така,че май не нещо нечувано това с по дългите будувания.
А за храненето - не смея да кажа дай  и още мъничко,само знам че с кърма стомахчето не се претоварва.Аз на моята и давам когато пожелае,но незнам колко изяжда защото не е от шише.

Диана,вие само на кърма ли сте?Ако да,не се притеснявай за запек.Знам че кърмено бебе може да не ака по 7-8 дни,просто преработва кърмата качествено.Това с каката го научих,четейки из форумите.

Одеве говорехме за главоболие и мен ме сполетя,нямам парацетамол под ръка само едни аспирини,но определено ме е страх да ги пийна Confused

Лека на всички аз се оттеглеям дано ми мине умната кратуна ooooh!
Виж целия пост
# 190
Писах,писах и всичко изчезна #Cussing out #Cussing out #Cussing out
та...съжалявам мамите с грижите около бебоците-то кървави зърна,то запеци...живот и здраве и аз ще се сблъскам с тях...съвсем скоро,за храненето смятам да питам мойта позната акушерка-тя ще ме посъветва дали на поискване или режим от 3 ч. да правим,ама като си гледам зърната и аз SickПростоАз-ти сами изцеждаш и и даваш от шише ли?Мина ли проблема с напрежението при двете нули? Много ли опъват така шевовете Confused Гледам тука разпивки и дискотеки замисляте-на мен и през ум не ми минава Stop
Свекито ми е говорила с акушерката-утре в 8.30 там,преглед,система и ако имам късмет чак следобеда ще ме резнат,ако изобщо ме резнат де  ooooh!какви болки ме чакат не е истина...аз едвам вкъщи изтрайвам тези,пък със система Sick #Crazyгони ме шубето....
Катеринке-айде и ти утре Peace
Ластичен колан така като чета и аз ще си взема-ама няма веднага да го слагам
Виж целия пост
# 191
Сладурка,ама аз нещо не съм разбрала....значи утре е денят?Еее това е добре.Ще впрегнем всички палци тука за леко и безпроблемно.
А другите - Катеринка,Ренито и кой още.....как стоят нещата?
Успех на всички Hug Hug Hug

Лелеее добре че не го пийнах тоз аспирин ,че какви ужаси прочетох,колкое вреден за кърмачетата ooooh! ooooh! ooooh! Ще си търпя да ме боли и тва е.
Виж целия пост
# 192
Дес мерси за пожеланията Hugзащо е толкова вреден пък аспиринът?
Виж целия пост
# 193
Сладурче само цедя. В болницата и давах от цица,ама ме направи на нищо - така ме одъвка хубаво  ooooh! И сега цедя ( кърмата ми не намалява дори обратно  Confused )  Но нямам проблем вече нито с гърди нито с нищо - мога и да излизам...
Иначе не мога да кажа,че ме боли като се освободя в 00 ,но просто го усещам...предполагам съвсем скоро ще мине.
А ти - спокойно.Всичко ще бъде наред (и...не е болка за умиране - споко)  Hug

Дес благодаря за споделения опит...аз сега я дундуркам,да изчакаме още мъъъъничко (10мин поне) и я храня.Гладно е детето,ко да правя Simple Smile
Вашите татковци при вас ли спят?  Мен ме дожаля за милото и го пратих сам в спалнята,а аз при малката (че пък пуснах майка ми малко да си почине)
Виж целия пост
# 194
Ох аз казах лека нощ ама все нещо се моткам Laughing
НАшият тати спи при нас,ама като пън спи и ако нещо ми потрябва го будя дълго и после не помни 1е съм го будила предствете си.
Абе адашке,я дай на детето не го дръж гладно Naughty

Сладурка,в гугъл потърсих и попаднах на разни статии,които само заглавията ми бяха достатъчни да прочета и се отказах да пия аспирин Sick
Абе да ви кажа сякаш ми поотшумя болката след като се изкъпах...

Айде да се махам,че прекалих.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия