НOEМВРИйката усилено гнезди, иска тя за бебчо всичко да нареди

  • 10 219
  • 284
# 195
Успех на утрешната група!!! стискаме палци - всичко ще е наред,

Ох и ние сме в серия будуване-изкъпан,наяден и ей на,,,,не спи-с нас в хола геда ТВ Simple Smile
А бе Мфейс как го махна нощното ядене??
Виж целия пост
# 196
Забравих да питам-къде има Сано ? че в Пигиса е изчерпан и не знаят кога ще получат-ако някой знае да драсне.
Нашия тати е при нас ...и първото нощно е негово -това дето е около 1-2 .

А и оше нещо да питам-по колко мл ядат вашите бебета..то може би да питам Лили, че е най близо като възраст...тоест по колко следва горе долу на ден според вас за началото на 2 ри месец? чеее вече се обърках-всеки казва различно, пише различчно...
Виж целия пост
# 197
Дес е такъва искам да е и нашият татко,че се гласи да спи другаде Crossing Arms
ПростоАз-твойто мило,ако го свинеш така....то беба няма да спре изведнъж да се буди,ако продължи с месеци?Аз ще водя борба Crossing Armsняма така да го пусна по лесната процедура NaughtyА твойта беба щом е гладна я храни,ако им идва много знам,че повръщат,ако ли не-гладна е Shocked Mr. Green
renyto-ама ти наистина ли си легна?блазе ти,мен сън не ме лови..а като гледам мойто мило как сладко си спи Heart Eyesаз май ще гледам сериала си..
Виж целия пост
# 198
Цял ден не съм се вясвала тук, влизам сега за малко да пожелая успех на всички, които утре ще стават мами! Хич не му мислете, каквото има да става си става, важното е, че утрешният ден ще е най-щастливият в живота ви и ще го помните само с това, че за първи път ще целунете и гушнете рожбите си! И не ни оставяйте дълго да чакаме хубавите вести!!!  Hug Hug Hug

Мими, Сано прах и омекотител има в Бейби Планет на Несторов. Как е Боян? На мойто момиче му се оправи акото, сигурно нещо от кърмата се е получила реакция, или поне аз така си го обяснявам.

Леле, туй дете спи от 7 и половина и никакво не се буди да яде. Ще й дърпам ушичките сега, че не може да ми седи такава гладна, още 3 кила гоним, остава и яденета да пропускаме....
Виж целия пост
# 199
Мерси Цеце!!!
ами как е....да чукна на дърво таз храна май е ОК-разстройството му мина веднага, коремните болки и колика почти изчезнаха. Сега ни тормози с трудно заспиване-дали е възможно толкова малък и да разбира вече-на леглото реве, на ръце млъква....хмммм... Събужда се и все търси да яде...а е изял 100-110мл...+ малко кърма има няма 10....няма как да му дам повече..ще се пръсне според мен...и не спи и мрънка докато не го успим ние някак си..ама неспокойно спи..незнам..период ли е...що ли...
еееххх ако знаехме всичко..
Виж целия пост
# 200
Разбират, Мименце, и още как...Василия от няколко дни след нощното хранене спи при мен в леглото - в нейното се върти и мрънка, като я гушна при мен, и заспива сладко-сладко  Grinning Търсят топлинка човешка, така се успокояват явно.
Виж целия пост
# 201
гепих нещо от другите отчетни да се посмеете:
http://www.ffk-wilkinson.com/
знаете ли,че октомврийките се преместиха? скоро и ние трябва...и ще стане една тема само за декември,толкова ми е странно-мислех си,че това време няма никога да дойде Whistling,а то даже декемврийките имат бебче..та,аз все пак ще пробвам да полегна де,ако има и когато има с какво да се похваля ще пиша..а Катеринке-ти да си родила дорде си дойд-чу ли Naughty Mr. Green
Виж целия пост
# 202
Алооо, "бандата на ПОНЕДЕЛНИК" ето тук едни големи стиснати палци newsm17 за вси4ки мамета и успех! Горе главите и позитивни мисли, вси4ко ще е ОК, ние тук ви 4акаме:)
Сега се хранихме с мъника,той цяла нощ спинка и си говори на сън, ако мога така да се изразя,изръмжава си нещо,после спи,спи и пак изстърже Simple SmileМоето 4ове4е яде ве4е на папкане по4ти 100 мл/ mimi22вие сега на какво АМ минахте,това е супер,4е и колики и стомашни проблеми са минали.И аз смятам,4е неговото къркорене и виене на стомах4ето е от АМ,което ве4е по4ти седмица давам+кърма. А определено си разбират мъниците/нашия оби4а да заспива мн на дивана или в скута ми или като го 4акам да се оригне на рамото ми той е заспал,защото го гушкам с моята глава и той се накланя към мен и заспива.А също така не оби4а дъндания и сбирщина на мн хора,става нервен и кисел.Вс схващат малките,едни опасни същества ще са ни:)))
Виж целия пост
# 203
ДОБРО УТРООООООООО...

пак съм тук...и тази нощ нищо...даже спа и по-спокойно от преди  Crazy
а как искаааааааааааааам и аз да съм в понеделнишката група  Praynig

пия тук едно кафе
и почвам да чистя, да гладя, да се изморя яко...
та дано постигна нещо повече от здрав сън  Confused

КЪСМЕТ НА ВСИЧКИ КОИТО ЩЕ РАЖДАТ ДНЕС!!!  bouquet
Виж целия пост
# 204
Леле сега и Сладурка и Ренито като изчезнат,съвсем ще намалее броя на мамите 2в1.Стискам палци всичко да мине много леко. Hug
Ние утре сме на лекар да каже какво ще правим ако си прескочим термина,ох дано не става че голям страх от това предизвикано раждане.
Виж целия пост
# 205
Добро Утро и от мен....
До колкото може да е добро. Малката мрънка до ...  ooooh!  Не знам колко часа. Мен ми беше жал за татито и го пратих да спинка сам,че е понеделник все пак  Confused Та полудях нощес,така ме хванаха нервите,че чак се разревах.  Sad  Абе ще се стегна,ама докато свикна...

Много съм развълнувана от днешните очаквания Simple Smile  Praynig  хайде бебета - идвайте при нас  Hug 

Абе Ная защо ли така се мъчи като ака  newsm78  а не ми се вижда запек...
Дес нахраних я,ко да правя  Laughing  ама тя изнервена и пак не заспа
Виж целия пост
# 206
Добро утро и от мен,
И нашия татко спи като пън и въобще не чува кога плаче бебо и не усеща като го храня, въпреки че в 5 сутринта като кърмих и ми вика в порсъница - това бебе цяла нощ ли яде  Mr. Green Обаче сутринта стана той, преобу ги и ми го даде в леглото да го нахраня  Simple Smile
Досега каката рева, че не иска да излиза, че не иска да се облича...уф, сутрин драмата е пълна...
Хайде стискам палци днес на отбора, дано има скоро щъркелчета.
tedi@az мерси за кафенцето, аз сега си пийвам тука пред компа  Simple Smile
За мазането - аз мажа с мляко на Чико, не му се бели кожичката  -много съм доволна. Аз и каката само с мляко съм я мазала - нея с Бюбхен, олио не съм ползвала.
Аз незнам моя по колко мл изцоква  newsm78 обаче видимо е наддал доста вече, ще видим като отидем на консултация колко е качил.
Мими, Сано имаше в Малчеко и при нас на пазара Димитър Петков в едно павилионче, където продават прахове - тя продавачката ми е комшийка - съседната врата и аз от там си купувам и дори е по-евтин от Пигис - 7.90 го купих последно.
Хайде днес ще влизам по-редовно, че чакам новини   bouquet
Виж целия пост
# 207
Галакси 100 само АМ или + кърмата?
Сега сме на Нутрилон low lactoza.
Виж целия пост
# 208
Dobro utro!
Imate stisnati palci i ot men na mamitata koito sa se zapatili dnes da razdat Praynig
Виж целия пост
# 209
Добро утро и от мен!
 kaffeetrmker_2
Много късмет пожелавам на мамите, които ще гушнат своите съкровища днес! Безпроблемно раждане! Heart Eyes fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия