НOEМВРИйката усилено гнезди, иска тя за бебчо всичко да нареди

  • 10 219
  • 284
# 210
Здрасти и от мен!
Успех на Сладурка и Рени, а и на всички останали, запитили се към родилното!
За Сано писах преди два-три дни. На мен ми казаха, че засега няма да има внос /не се знае докога/, така че търсете къде има останали количества.
Момичета, тази сутрин се събудих с херпес на устната. Дали е опасно за бебето,ако тръгна да раждам? Егати простотията, цяла бременност не ми е излизал, сега ли намери пък точно. Ама то все да има екшън при мен  Twisted Evil
Виж целия пост
# 211
Stiskam palci na vsichki rajdasti dnes baby_neutral
Lena plaka ot 3 do 6 i sega si spinka, no mai otivam da ia budia.
Виж целия пост
# 212
КАТЕРИНКА ЛИПСВАААААААААААА....
дали не напуска клуба който тя основа  Thinking
ами ха дано!
Виж целия пост
# 213
Добрло утро /то добър ден стана май/! Айде ,къде са ни бебетата с днешна дата? Praynig
Виж целия пост
# 214
Клуба прогресивно намалява,това е радващо,стискам силно палци.Аз вече се чудя какво да правя,почнаха едни регулярни контракции на 10 минути,но пък не са болезнени,само се надявам и аз май.
Виж целия пост
# 215
Оооо, и аз съм си в клуба на бременните още. Седя си тихичко тука и си чакам датичката. Хем ми се иска по-бързо да идва 21-ви, хем не ми се ражда още. И само се вкарвам в разни филми - как ми изтичат посреднощ водите, а не мога да събудя доктора по телефона  ooooh!
Ми то така е - като ми насрочиха датата два дни преди термина - доктора е оптимист, че ще изчака до тогава, ама аз нещо не съм. Не че имам основания някакви - миналия път преносих, нямам контракции хич.

Стискам палци на renyto и на Сладурка - да мине бързо и безболезнено и да се похвалят скоро с вързопчета  Laughing
Виж целия пост
# 216
Здрасти и от мен!
Успех на Сладурка и Рени, а и на всички останали, запитили се към родилното!
За Сано писах преди два-три дни. На мен ми казаха, че засега няма да има внос /не се знае докога/, така че търсете къде има останали количества.
Момичета, тази сутрин се събудих с херпес на устната. Дали е опасно за бебето,ако тръгна да раждам? Егати простотията, цяла бременност не ми е излизал, сега ли намери пък точно. Ама то все да има екшън при мен  Twisted Evil

няма страшно, и аз бях цъфнала деня преди да тръгна да раждам и ми мина седмица след като родих.
Виж целия пост
# 217
Добро утро!  bouquet

Теди, пак страхотно кафенце! Hug

И аз си седя 2 в 1 и искам да си седя така поне още седмица докато идем на Плевен...Ох, ми май няма нищо ново за казване...Ще ви наглеждам, чакаме новини за бебета днес. Peace

разглеждах снимките на бебетата...леле,прекрасни са Heart Eyes(пу-пу, грозни,грозни! Mr. Green)
Виж целия пост
# 218
Добро утро.....
Ми не ми е раждащо и днес  Crossing Arms.
Оставам си в клуба.
Теди,следобяд ще те допиша,че теб пък те забравих съвсем.
Отивам на зъболекар,че ми падна коронката,дето беше залепена временно като правих зъбите и после ще поскитаме с Василчо.
Да не се чудите като залипсвам.
Ренито ни е надеждата за днес.  bouquet
Целувки на всички и особено на сладките бебоци и хубав ден въпреки дъжда.
Виж целия пост
# 219
Добро утроо и от мен  Hug

Айде стискаме палци на раждащите мами  newsm10.
А на мен корема ми е постоянно стегнат от 2-3 дена и то дясната половина. На прегледа казаха че са контракции, ама как да разбера по колко са и на колко минути след като това е перманентно състояние  newsm78 Или може би е от претоварване - щото чистя и подреждам  Thinking но си правя чести почивки и не ми тежи кой знае колко....

Айде лек ден и от мен - днес по честичко ще вися тук да следя така дългоочакваните бебоци.
Виж целия пост
# 220
Добро утро!! Stop
мими,ние сме само на карма и дирекно си су4е и незнам колко яде и колко трябва да яде.но мисля 4е 100-110 гр е добре.в сряда сме на консултация и ще питам.
ще пиша по касно ако имам пове4е време. newsm10 newsm03 стискаме полци на мамите който раждат.леко и безболезнено.
Виж целия пост
# 221
Здравейте маминки и мамчета 2 в 1 Simple Smile

На шега на майтап, на мен си ми липсва корема и ритничетата вътре - ама то малко ли време си бяхме заедно... Са ми е по лекичко, ама пък шевовете ме опъват (а са само 3 външни), но днес ще ходя да ми ги махат и дано всичко се оправи Simple Smile Така че спинкайте и не си давайте зор.

 Валенсия, аз до последно не разбрах на колко са ми контракциите. Но вземи един електронен часовник и гледай на колко минути те стяга кръста и после под корема (ако са регулярни ще хванеш ритъма). На 15 минути като станат отивай в болницата! Ако са ти много болезнени или са ти не много болезнени, но чести - пак тръгвай...

Дес, и моят много хълцука. Не плаче, ама хълца. И на мен ми се къса сърчицето, но снощи му дадох чайче (от тези на ХИП), след ядене, напи се и спря да хълцука...При това шише не му давам, храня го само от гърда... Иначе на водата и се мръщи и то много здраво...

Просто Аз, а ти цедиш и даваш от шише, така ли? Щото и аз понякога го правя за да мога да видя колко е ял - контролко колко мляко имам. Другия вариянт би бил да го меря преди и след хранене, но това може да ме психяса доста, за това предпочитам и аз с шишето. Обаче ми казаха, че това можело да го отбие, та сега се надявам да хапва достатъчно...

А сега отивам да хапна и аз, че както е тръгнало да не стигам да ям и цял ден да не сядам, ще взема да стана фиданчица по-бързо от очакваното... Simple Smile А и корема ми се прибра почти целия, колан слагам за по 2-3 часа - повече не е полезно Simple Smile

Стискайте палци да не ме боли махането на конците, че каквато съм бъзла  Rolling Eyes

Успех на понеделнишката дружина! Бойе, миналата седмица по това време, тамън родих...

Виж целия пост
# 222
Добър ден и от мен! И аз съм още 2в1, ама май днес ми пада по малко тапа newsm78 дали е възможно newsm78-малки парцалчета като сополки ама без кръв newsm78 Имам си и болчици ниско долу, но са слабички. Не искам още да раждааааам, трябва да дочакам мама до петък, тя милата толкова иска да ме види бременна на живо. Чудя се ако е тапа дали трябва да лежа, някой ако има отговор да помага! Утре съм на лекар и той ще каже ама дотогава. . .
Стискам палци на раждащите днес мами (те може и да са родили вече де) и чакам новини, затова ще поглеждам честичко тук кво става Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed
Някой беше писал, че му тече коластра от 3-тия месец- и аз съм така и се надявам това да означава, че ще имаме достатъчно кърма
Мислех да не ям, че ако наистина съм започнала да раждам. . . ама така съм гладна- отивам да се гуся Animal Pig Animal Pig
Виж целия пост
# 223
Я си хапвайте сега,че после - на мене време не ми остава.Вече съм - 2кг ! И с едни торби под очите (но не ми се спи...беба спинка,аз аз тука си цъкам,пускам перални... мисля и с прахосмуча да мина  Thinking )

МФейс... аз кърмих от цица 3 дни докато бях в болницата. Тя ми направи зърната на дупе и аз започнах да се цедя и да я храня само от шише. Тя си цока на ядене по 80мл...вече  Rolling Eyes Казаха,че множко било,ама...  Та така - цедя се и давам,но от вчера започнах пак да давам и от цица - ей така за разнообразие,а и като и давам от мен се успокоява,та това го практикувам като се изнерви вече. И не ме болят зърната,защото сега тя има сила и не ми се чекне просто ей така,а и с помпата си отпуших каналите упер и сега цистерните ми вече си имат и кранове  Laughing  ... та мисля така да продължа - да си я храня на шише, а когато мрънка да я глезя с цица.
Мисля,че ако са ти отпушени каналите добре няма да се дърпа малчугана  Peace  (малее...колко дълго стана)

Дес и ние хълцаме - и то силно като голям човек  Shocked  ... ама Ная се забавлява...до сега не се е изнервяла от това,че хълца
Виж целия пост
# 224
mimi22 100мл общо,зависи колко изцедя и добавям до 100 със АМ.Абе този Нутрилон ми казаха,4е гор4ал и бебетата не го та4ели много и затова не взех от него,ама ще видим на консултацията утре как са нещата и ще преценим как и какво да ядем.На милото така му свистят 4ервата,4е ако съм аз ще пищя от зор,а то???Sad
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия