Ето зима вече наближава, Февруарче чака своята поява!

  • 17 609
  • 293
# 210
е и аз да се разпиша днес Wink.как сте мамита Rolling Eyes Confusedаз вчера си взех диска от сватбата и вече го гледах 10 пъти от вчера насам Crazy.та съм изпуснала малко,от разговорите тук ooooh!.оки сега пожелавам лека нощ на всички и да спинкате спокойно Heart Eyes
Виж целия пост
# 211
Ние с Роси_боси имаме едно колективно питане. Някоя от опитните мами ползвала ли е подгревател и ще имаме ли въобще нужда от такъв уред? Четох разни неща в общия форум, но нямам изградено мнение засега - предпочитам да чуя и други.
Виж целия пост
# 212
Добър вечер мили мами!  bouquet
Аз вече си имам нова фамилия - г-жа Абаджиева!
Още не съм си взела диска със снимките, но утре ще го взема и обещавам да ви ги покажа.
Беше много емоцианолно и приятно тържество с най-близките, то такова вълнение, че чак херпес ми излезе. Rolling Eyes
Бебка е добре върти си се насам натам..дано да се е обърнала вече... Praynig
Едвам успях да ви изчета...но вече си наваксах...
Честито на всички мами с добри новини и нови придобивки!
По-малко нерви на момичетата, дето ги ядосват, да теглят по една майна и да мислят само за себе си и за бебочетата!
Целувки от нас и лека вечер!  bouquet
Виж целия пост
# 213
Евелинка , кола не ти трябва - ще дойда да те взема от созопол, ти само го навий Митко да те вземе с него. И няма да му развалиш ергенското защото ние ще ти спретнем бургаско женско парти. Тъй че имаш мисия:) - да го убедиш да те вземе  Praynig Peace Praynig
Ние с Puhka верно си побъбрихме с няколко ЛС и май не сме на ясно тея подгреватели за храна нужни ли ни са или не newsm78. Нека мамите с опит да споделят дали ще имаме нужда от подобен уред Thinking
thedragonbg стискам палци малката да се оправи бързо и да е нещо временно. Времето е много променливо  и болнаво и като гледах прогнозата - пак ще се затопля в края на седмицата ooooh! - супер инкубатор за развитие на бацилите....
ephrossina и аз се присъединявам към благородно завиждащите  Hug Няма да забравя как преди то4но година ходих на плуване за раздвивване на раменната става - след като претърпях доста тежка операция и не можех да си мърдам дясната ръка пове4е от месец. Гимнастиката във водата ми помогна невероятно много - така че не се съмнявам в положителния и ефект при бременни Simple Smile
Честито на новата Г-жа Абаджиева   bouquet Желая ви безкрайно щастие  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 214
Г-жа Абаджиева, честито!

Чакаме снимки от събитието!

За уред за подгряване на храна - аз не съм ползвала. Виждала съм на презентации на училището на 9 месеца този на Авент и ми се стори глезотия newsm78. Само кърмата съм подгрявала на водна баня, иначе всичко останало - в микровълновата. А преварената водичка държах в термос - винаги приятно топла. Нека и другите мами да кажат.
Виж целия пост
# 215
Puhka, rosi_bosi, мярнах тема за уреда за подгряване, обсъжда се тук:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=241974.0
Виж целия пост
# 216
Честито госпожо Абаджиева!   bouquet  Grinning
Роси и аз мисля че е ненужен уреда, особено ако имаш микровълнова (в която само кърма не се претопля).
Виж целия пост
# 217
thedragonbg надявам се всичко с малката да е ок.
Момичета споделете какво мога да пия за болно гърло, че ми е зле а не ми се пътува в лошоото време по лекари.
Днес трябваше да отида да ми подновят болничния при д-р Папукчиев, защото стария беше до вчера, но няма да мога. Имате ли идея дали ще ми го издадат по-късно с днешна дата?
Виж целия пост
# 218

За уред за подгряване на храна - аз не съм ползвала. Виждала съм на презентации на училището на 9 месеца този на Авент и ми се стори глезотия newsm78
Моето мнение е едно към едно.
Илинка, честито и всичко най!!!
jjoy, скоро открих(понеже го изписаха и на малкия), че Мукоплант-сироп за кашлица от теснолист живовлек на Dr. Theiss става и за бременни и кърмачки (пише го в упътването), билков е и на нас много ни помогна. Иначе има и едни безобидни бонбонки за смучене- Прополки.
Виж целия пост
# 219
Здравейте !!!  Hug
Честито на Илинка за новата титла  Party Да и донесе много щастие и пълна къща с весел детски смях !!!
И аз в събота минах през бялата къща и си накупих разни неща...останах наистина очарована  Crazy Като се поразтършуваш /щото то си е като бит пазар/ можеш да си намериш страхотни неща.
Анита и аз си взех бялото космонавтче - ама много е красиво и мекичко  Crazy
Джой оправяй се бързо...А що се отнася до болничния - много зависи от лекаря ти,защото на мен един път ми направи проблем,че съм отишла по-късно...Ако можеш, отиди още днес  Wink
Виж целия пост
# 220
Привет!!!
Честито на г-жа Абаджиева! Да сте много щастливи, да съумеете да си прощавате и много да си давате Hug
jjoy, аз бих ти препоръчала да направиш всичко възможно да отидеш днес. Ако не, поне му се обади и се разберете как да постъпите.  Спокойно за гърлото можеш да си вземеш ефизол. Бързо оздравяване ти желая.
На всички други мами желая да имат слънчева седмица, въпреки смръщеното време навън. Hug
Виж целия пост
# 221
 Добро утро!
Пожелавам на всички положителна и успешна седмица!
thedragonbg, дано дъщеричка ти се оправи бързичко. Hug
Illinka, честита ти нова фамилия! Пожелавам ви да се допълвате във всяко отношение, много да се обичате, да се налага по-малко да си прощавате и бъдете безкрайно щастливи!!!   bouquet
Виж целия пост
# 222
Добро утро и от мен в снежния понеделник.
ЧЕСТИТО НА НОВАТА Г-ЖА АБАДЖИЕВА!
Желая ви да съхраните тези прекрасни чувства до дълбоки старини.
jjoy и аз миналата седмица бях така и смучках  тантум верде + топли чайчета с лимон.Желая ти бързо оздравяване.
Честити придобивки за бебчовците - чакаме снимки
Лелееее....навън стана като зимна приказка....прилича ми на коледа santa2 може би защото много искам да идва по-бързо....
Желая прекрасна седмица на всички и само добри новини.
Виж целия пост
# 223
Добро утро момичета
Честито на всички с добри новини и нови придобивки.
Илинка честита ти нова фамилия.   bouquet  Пожелавам ви много щастие, и къща пълна с детски смях.
Бързо оздравяване на болничките ни мами и на детенце на thedragonbg.
На всички които се ядосват: нали знаете: споменете нечия майка на ум и не си го слагайте на сърце   Whistling
Хайде момичета лека и успешна седмица от мен и погалете коремчетата  Hug
Виж целия пост
# 224
Здравейте майчета  Heart Eyes
набързо да се отчета, че излезе нещо на работа което ще ме ангажира плътно 2-3 седмици. Но за сметка на това то беше последното важно за свършване, след което спокойно мога да се подготвям за майчинството и да не мисля за работа. Радвам се че излезе на време, така ще мога и спокойно да се омъжа и да си изкарам после празниците Wink
В този ред на мисли Illinka да ти честитя хубавата новина, да продължавате все така да се обичате и да се радвате на двете си мишленца   bouquet
Rosi_bosi браво на твоя юнак, това наистина си е една доста сериозна игра и искрено се възхищавам!
jjoy аз ти препоръчвам Тантум верде и скорошно оздравяване  Hug
thedragonbg дано щерка ти се оправи по бързо, наистина това време е под всякаква критика  #Cussing out
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия