Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са разликите между кърменето и храненето с шише?
Как да регулирам храненето на бебето?
Какви са ползите от кърменето?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са разликите между кърменето и храненето с шише?
Разликата между кърменето и храненето с шише е в контрола на количеството храна. При кърмене бебето контролира количеството, докато при хранене с шише родителят контролира количеството, което може да доведе до прехранване. Кърменето позволява на бебето да се храни по желание, докато храненето с шише изисква от родителя да контролира количеството, което може да доведе до неправилно хранене.
-
Как да регулирам храненето на бебето?
-
Какви са ползите от кърменето?
-
Какви са някои от предизвикателствата, свързани с кърменето?
-
Какви са някои от ползите от изцеждането на кърма?
Всичко ще е наред!
) 
Не знам на кой се е метнала. Аз нали само на кърма я карам,но изцедена и и давам колкото поиска. Прави по 10 хранения на ден от които най-много 2 са под 100мл...останалите са 100 - 120 ... не знам какво да правя.Аз хубаво имам кърма...ама ако продължава така тя няма да стига вече
те верно, че по желание са там, обаче ще ги съсипят, за да си направят шоуто
Айде да наните сладко,сладко.