Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са разликите между кърменето и храненето с шише?
Как да регулирам храненето на бебето?
Какви са ползите от кърменето?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са разликите между кърменето и храненето с шише?
Разликата между кърменето и храненето с шише е в контрола на количеството храна. При кърмене бебето контролира количеството, докато при хранене с шише родителят контролира количеството, което може да доведе до прехранване. Кърменето позволява на бебето да се храни по желание, докато храненето с шише изисква от родителя да контролира количеството, което може да доведе до неправилно хранене.
-
Как да регулирам храненето на бебето?
-
Какви са ползите от кърменето?
-
Какви са някои от предизвикателствата, свързани с кърменето?
-
Какви са някои от ползите от изцеждането на кърма?

Търпение и леко раждане на чакащите !
и доктора не е съгласен още да предизвиква раждането на този етап. Вече много ме е страх да не стане много едро бебе, как ще го раждам 

ми иде да се гръмна.Почвам да си мисля,че имам кръвожадна пиявичка вместо принцеса НАя

толкова ми е смешен корема като подскачка така
Писна ми от тия широки дрехи!