Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са разликите между кърменето и храненето с шише?
Как да регулирам храненето на бебето?
Какви са ползите от кърменето?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са разликите между кърменето и храненето с шише?
Разликата между кърменето и храненето с шише е в контрола на количеството храна. При кърмене бебето контролира количеството, докато при хранене с шише родителят контролира количеството, което може да доведе до прехранване. Кърменето позволява на бебето да се храни по желание, докато храненето с шише изисква от родителя да контролира количеството, което може да доведе до неправилно хранене.
-
Как да регулирам храненето на бебето?
-
Какви са ползите от кърменето?
-
Какви са някои от предизвикателствата, свързани с кърменето?
-
Какви са някои от ползите от изцеждането на кърма?




Та са почваме да се тъпчем, въпреки че ми се реве, защото ми се вижда страшно много и усещам как ще повръщаме... Та сега записахме час за доктор Масларски във Вита, да чуя и друго мнение...Диана, при него ли водиш децата?
аз седя и се моля
Само се успокойте - аз като се успокоих, почнах да се обебвам неделя срещу понеделник вечер. И така се бях успокоила, че обяснявах на милото че получавам бубречна криза и това не са контракции
Хвани почисти, раздвижи се и ще излезне 
