Сериалът "Отчаяни съпруги" - сезон 4, тема 2

  • 20 933
  • 335
# 30
Мерси, Кафе, аз съм от скоро в темата и съм го изтървала този коментар. В тоя сериал много хапчета, много нещо.
Виж целия пост
# 31
И аз мисля, че Виктор е жив  Whistling Сигурно се е хванал някъде долу за яхтата и като са се прибрали е излязъл и се е покрил...(малко като в Диаболично)  И ще го извадят в най-напрегнатия момент, когато на Карлос и Габи примките са им на шиите  Joy
Виж целия пост
# 32
Пак за Виктор се сетих. Нали ако се беше удавил щеше да изплува тялото а то не изплува.
Виж целия пост
# 33
тялото изплувва след определено време .
и аз мисля ,че не се е удавил.много ще е кофти за Габи.все пак тя го бутна.
Виж целия пост
# 34
Според мен докато бяха с яхтата на брега някой е измъкнал Виктор и той е жив. Освен ако сценаристите не са измислили този нелеп сценарии защото актьора се е отказал да играе в сериала.

А лелята на Катрин като почина нали остави една бележка под леглото, какво стана с нея? Май не са я намерили още.  Иначе и според мен Катрин е убила мъжа си. Иначе звучи нелепо да казва на дъщеря си че баща й не знае къде се намират и се крие от него а те се намират в къщата където са живяли заедно.
За Виктор и аз мисля като теб Wink
А колкото до бележката на Катрин, сигурно ще има отделен епизод и за нея Wink А съм почти сигурна, че тя е убила съпруга си и според мен той не е направил нищо лошо Peace
Виж целия пост
# 35
Според мен докато бяха с яхтата на брега някой е измъкнал Виктор и той е жив. Освен ако сценаристите не са измислили този нелеп сценарии защото актьора се е отказал да играе в сериала.

А лелята на Катрин като почина нали остави една бележка под леглото, какво стана с нея? Май не са я намерили още.  Иначе и според мен Катрин е убила мъжа си. Иначе звучи нелепо да казва на дъщеря си че баща й не знае къде се намират и се крие от него а те се намират в къщата където са живяли заедно.
За Виктор и аз мисля като теб Wink
А колкото до бележката на Катрин, сигурно ще има отделен епизод и за нея Wink А съм почти сигурна, че тя е убила съпруга си и според мен той не е направил нищо лошо Peace

Чак нищо лошо да не е енаправил се съмнявам силно!
Все пак не помните ли Сюзън като се сещаше за последния ден на Катрин на Уистерия Лейн?? Как докато си говореха на вратата и се чуваха в къщата някакви чупения и шумове??
Виж целия пост
# 36
 Много се извинявам за глупавата молба, но може ли някоя от вас да ми пусне линк да си дръпна 7ма серия, защото отказва да ми ги дърпа от замунда, пък в арена не мога да вляза поради някаква реконструкция на сайта. Иначе ако имам адреса в арена ще стане.Благодаря ви предварително   bouquet
Виж целия пост
# 37
заповядай http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=9eee41966018f3426 … 4ad6e3f2a8af1a0b9
Виж целия пост
# 38

Много много ти благодаря! Hug
Виж целия пост
# 39
Мисля си, че Виктор си изпя песента във филма. Rolling Eyes Сигурно не се е спасил.
Виж целия пост
# 40
Аз си мисля, че по някакъв начин се е спасил, не мисля че толкова лесно ще се развие любовния триъгълник.. Нищо чудно Иди да се хване с Виктор, заедно да си ближат раните  Joy
Виж целия пост
# 41
Няма да е лесно,  ако е умрял пък  ще ги подгони полицията.
Виж целия пост
# 42
запис  Peace
Виж целия пост
# 43
Абе, хора!!
Какво стана с Фелиша Тилмън?? Сестрата на Марта Хубър?
Нали се скри в една хижа? После?  Thinking
Виж целия пост
# 44
Абе, хора!!
Какво стана с Фелиша Тилмън?? Сестрата на Марта Хубър?
Нали се скри в една хижа? После?  Thinking
Повече не се е показвала..  Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия