Раз,два,три и докато се усетиш НОЕМВРИйска мама ще станеш ти

  • 13 486
  • 282
# 180
Ноемврийския ни списък намаля,студа да ни уплаши не успя!   ... малко рима,от спящия ми мозък. Дес,можеш да махнеш някое и друго заглавие - например моето,дето е сред предложенията на първа страниця вече не отговаря на положението на по-голямата част от нас  Simple Smile
Виж целия пост
# 181
Дианче,
ами тя нефорложката ни прати точно при Пантелеева-радвам се, че горе долу според твоя опит сме попаднали на ОК лекар.

Те не се съмняват за непоносимост..ами по скоро, за да не се връща ня мляко за недоносени искаше (според мен) по-леко мляко.
В петък сме на контролен; тя се зарадва че наддава добре.
Тоз малкия ако така ще я караааа...събуди се точно на часа си за ядене с рев..и кво..едва изцока 80-90 и глътна плувката ама непробудимо....а през ноща не мое го успим....ааааа
Иначе за наддаването - вчера беше 1 месец от изписването сме наддали 1кг и 140 гр.!!!!!!!! тва не е ли много?? яяяя споделяйте...
Виж целия пост
# 182
mimi22   много е за бебче родено на термин и с гоелми килограми - например 3700 - 4.000 .... Нормално е при вас,както и при бебчета с по-ниско тегло,както е Ная - 3 килограма ...да наддават повече през първите един два месеца! Разпитах за това  Peace
Виж целия пост
# 183
ЧЕСТИТА ЩЕРКА НА МЕРГИ! ДА РАДВА МАМА И ТАТИ!  bouquet

ЧЕСТИТ 1 МЕСЕЦ НА ВАСИЛИЯ! ДА ПАПКА, ДА СПИНКА И ДА РАСТЕ ГОЛЯМА И УСМИХНАТА!  bouquet

Цеце, вече обмислям да пострижа кучето нула номер Mr. Green Всеки ден чистя и пак има косми. Дано нещо не навредим на бебчо. Педиатърката каза, че за момента според нея единствения проблем е, че кучето е голямо и да не направи нещо на бебето Laughing
Виж целия пост
# 184
Дес,можеш да махнеш някое и друго заглавие - например моето,дето е сред предложенията на първа страниця вече не отговаря на положението на по-голямата част от нас  Simple Smile [/b]

Ами някои трябва да ги махмем,да.Те за някои са актуални за други не,ама знам ли.... Другите какво мислите?

Мими,хич не го мисли това за наддаването,много си е добре.Ама и да ви кажа няма угодия на майките,ако не наддава добре,защо не наддава,ако наддаде достатъчно,защо толкова е наддало,простоооо........ Joy А колко тежи вече твоят Боянчо?
Виж целия пост
# 185
Ам да де това имам в предвид - да правим заглавия,които са актуални за всички едновременно  Peace
Виж целия пост
# 186
Мими, добре  Simple Smile Тя си знае жената значи Simple Smile Дано скоро си минете на обикновено мляко, че лактозата си е важен елемент. Явно при вас ядовете идват от недоносването. Иначе сте си наддали чудесно! Не му се притеснявай, че е много...нека наваксват бебоците, че все пак е зима навън Wink А пък и аз, като майка на един лаком дундьо, споделям, че така не го мисля, като е болен и не яде...отслабва, ама има от какво. Не става само кожа и кости, като другите дечковци. Не казвам, че е хубаво децата да са дебели, ама...аз го предпочитам  Blush

Дес, дано е от влошаването на времето...и моето юначе тази нощ има повечко колики и яде на всеки 3часа...При миналият снеговалеж пак го направи този номер Simple Smile
Виж целия пост
# 187
здравейте  Hug
тая нощ беше направо кошмар, ама като ви чета и при вас не е било много леко-вчера плака 10 часа без прекъсване-ама пищене направо /очаквах съседите да слязат вече да ни проверят  Wink/-душицата ми мила, изтощи се направо, сега спи-май ни е приготвил програма и за довечера  Wink.а аз се чувствам безпомощна и ми се доревава и на мен-дали и аз не съм виновна с тия колики-не мога да го уригвам и това е  Embarassed /може пък да ни е много културно бебчето и да не иска да се уригва  Rolling Eyes/
ЧЕСТИТА КРАСАВИЦА НА MERGI И НА ТАТКОТО-ДА СЛУШКА МНОГО И ДА ВИ РАДВА И СКОРО ДА СЕ ГУШКАТЕ ВСИЧКИ У ДОМА  Hug
ЧЕСТИТА МЕСЕЧИНКА НА ВАСИЛИЯ-ДА РАСТЕ ХУБАВА И УМНА И ВСЕ ТАКА ДА ГИ ВЪРТИ МЪЖЕТЕ ОКОЛО НЕЯ  Wink
ProstoAz, сигурна съм че изглеждаш секси дори когато се цедиш, та съветите ти не са актуални навсякъде   Rolling Eyes
теди тая сутрин май не се появи  Wink-вярно разтуриха съвсем клуба-чакаме новинки...
Виж целия пост
# 188
Ооооххх чул те Господ Дианче Praynig Дано да е от това...Мъчи се много душицата и най и е добре върху мен да спи по корем.Ако я оставя се почва - плюе бибата,свива краката ,гърчи се и проплаква.
Виж целия пост
# 189
ЕЙ МЕ НА, ДОБЪР ВИ ДЕН НА ВСИ4КИ!!!
Цеци - 4етит 1-ви месец на принцеса Василия/ а каква по4ерпка си ни спретналаааааа:).
Мерги - 4естит ти бебок.
Приказливка - имаш нашата подкрепа,стискаме ти палци мила.
да се похваля,4е съм спала от 7,30 до 11ч/толкова бодра се 4увствам,4ееее:) Бебо се буди в 2,30 и после в 3,15,4е беше напълнил памперса, правихме баня посред нощ,4е беше траги4но положението:) и е заспал/после в 6,30ч хапнахме и аз като съм отцепила,4е до 11:) Много съм щастлива от факта.
Я не се косете за тези мл мляко и за това колко тежи сега бебо,ми те си ядат и това,което е ненужно го връщат,няма да яде,ако не е гладно.Аз давам вода и като видя,4е засмуква като прегладняло го слагам на цицата и то си смукне малко и ве4е е заспало,понякога търси само контакта с гърдата ми.Гушна го до мен и то е ве4е отцепило детенце.Сега и той се кокор4и нещо и нервни4и,усеща,4е сме сами и може да ми се ка4ва на главата:)4удя се на това време,толкова да ми е тъпо от него.....
Виж целия пост
# 190
Ами към снощна дата бяхме 3870.ама да..прави сте един път що яде , един път що не яде...ама и те мълчат още не кзват нищо Simple Smile
Виж целия пост
# 191
Ооооххх чул те Господ Дианче Praynig Дано да е от това...Мъчи се много душицата и най и е добре върху мен да спи по корем.Ако я оставя се почва - плюе бибата,свива краката ,гърчи се и проплаква.
о, Дес, дано не е-нали тепърва започват валежите  newsm78
а за спането върху моя корем си мислех /нали съм известна фантазьорка  Embarassed/, че като е недоносен и му е добре така-все едно си е вътре още.
Виж целия пост
# 192
Добър ви ден на всички.
ЧЕСТИТА БЕБКА НА МЕРГИ.
ЧЕСТИТА МЕСЕЧИНКА НА ВАЛЕНСИЯ И МНОГО ДА СЛУШКА.
Мамита искам да ви питам вие каква вода давате мисля да взема от Девин с розовия етикет която е за бебчета нашата има много варовик и направо е ужасна вие на какво мнение сте.
Виж целия пост
# 193
айде и аз да се оплача,от сутринта от 7 не ще да спи и това е! току промрънква и уж е гладна(абе яде си),лакома е,преди малко пак ядохме и повърна малко,айде преобличане миене...а тъкмо бях легнала да поспя,не е за разправяне на какво приличам ooooh!аз за денонощие дали ми се събира един път ядене Thinking
мамета я кажете зелевите листа как се слагат от сутринта съм с тях и не ми помагат Confused
Виж целия пост
# 194
Благодаря за подкрепата, момичета  Hug

Влизам да проверявам, но още няма новини от Катеринка. А от вчера зачезна, милата, дано не се мъчи ново. Щъркелчета, обещайте, че като има новини от нея, веднага като ви е възможно ще съобщите, моля  Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия