Раз,два,три и докато се усетиш НОЕМВРИйска мама ще станеш ти

  • 13 486
  • 282
# 195
Амаааааа  моми4етааа да пуФаля и аз, ве4е си взехме Акта на раждане от Пловдив на малкото Ники,ааама то мн странно: 075022...../на месеца добавят +40/после дата на раждане/:)
Виж целия пост
# 196
Сладурке прави горещи компреси - на мен най-много ми помогнаха те,след съветите на момичетата.И по време на компресите цеди...цеди ...

Иначе и мойта хубавица голямо будуване,голямо чудо.Ако можеше само да спи  Laughing Аз сутринта така се изпокарах с Милото. През ноща,явно чул,че беба плаче идва и(за 1мин) и почва да я гали и да и вика "ООО горкото то" ... А аз сутринта - след едвам събрани 2 часа сън като го почнах! Ами така де,все едно съм я мъчила! Аз цяла нощ я дундуркам и я гушкам,че да я успокоявам и вместо аз дъм съм горката - Беба била горката  Laughing  Веднага му обясних,че следващата събота и неделя с беба е той и аз само ще минавам да викам ,колко е горкичка  Laughing  Та не знам,Ная няма ли да нанкя... ама по добре да издържи и днес на будуване,че поне нощес вече да спи спокойно. Аз така на крак от време на време поне ви попрочитам,че като се събере повече и не мога да хвана каря!

Тели .. ско ми видиш торбите под очите,които вече дори желание нямам да прикривам и .... пупките,които ми излязаха покрай това възпаление на цицата... + гледката на скърцащата помпа в ръцете ми и течащата навсякъде кърма  ooooh!  Утре мисля да се взема в ръце,ама днес ще мързелувам  Naughty И без това Милото си има по-важна работа от мен и Ная - да си взима новата кола   Crossing Arms  

Галакси направо благородно ти завиждам   Hug  Май само ти си спинкала от всички ни  Laughing  Но ... твойто слъне май си е тихичко горе-долу.Всъщност...та и Ная не е кой знае колко ревлива де,ама какво и стана последно време  ooooh!  А ...аз забравих да те питам - малкия Ники при теб ли спи нощем или с бебефон в друга стая?   А за ЕГН -то да и нащо е такова смешно  Laughing
И въобще някой практикува ли бебефон през нощта?

Айде бегам...че трябва да гушам беба  Laughing  Или тя да гуша мен  newsm78
Виж целия пост
# 197
ско ми видиш торбите под очите,които вече дори желание нямам да прикривам и .... пупките,които ми излязаха покрай това възпаление на цицата... + гледката на скърцащата помпа в ръцете ми и течащата навсякъде кърма  ooooh!
абсолютно същата картинка съм в момента,и мойта помпа скърца сега Mr. Green,аз нямам торбички,ама сенки #Crazy,и мойто мило си ходи по неговите задачи и ми заяви,че ако "бубето горкичкото( Laughing),"скрибуца" и тая вечер,трябвало да се мисли вариант" #Crazyкакто а ме нападнали хормоните,почвам да си мисля дали няма да остана самотна майка Cry и както ме гледа Confusedпоотслабнала съм и корема доста се е свил,ама тъмната черта дето я имах сега е направо черна Sickи мойто мило вика,че все едно ми бил надлъжно разреза и било много грозно-комплимент,а? Confused ох,как после да не ме нападат черни мисли....някоя от вас има ли такава грозна линия?
Виж целия пост
# 198
Да Сладурче - и моята е такава! Simple Smile
Иначе - спокойно за таткото ... и аз виакх,че ще ми помага много,ама сега ме е жал за него и сама го карам Милото да ходи да спи сам в спалнята!  По-нататък ще помагат а и бебето ще започне да спи нощем.Когато започне да спи нощем съвсем спокойно ще изисквам от него да се грижи за него вечер например...за да мога аз да излизам  Wink
Виж целия пост
# 199
Здравейте!!!!Да ви се жалваме.неможем да акаме и това много ни мъ4и.ужас е нищо не помага-термометър,масажи. Cry Rolling Eyesимаме запек а сме само на карма.дайте съвет.4естито на мамите ,които в4ера за парви пат са си гушнали беб4етата
Виж целия пост
# 200
ProstoAz абе как така ти стават дрехите(беше писала newsm78),аз съм поотслабнала,а и както писах,една шепа увиснало коремче имам,ама не мога да си нахлузя дънки? твоя таз много бързо се е събрал
Виж целия пост
# 201
Мамета, мойто дете си проспа месечинката....Последно яде в 9.30, заспа в 10 и не мога да я събудя да яде. Слагах я на цицата - никакъв резултат, като круша е паднала сиромашката. Сутринта заспа чак в 8.30 /от 1.30  #Crazy #Crazy #Crazy/, е такова нещо не се беше случвало! Жал ми е да я тормозя, нека спи детето, пък ако ще да си пропусне ядене. Абе нещо става с наште бебоци, като гледам е повсеместно  newsm78 Дано не ни чака същата нощ. За мен не ми е жал, нищо че съм като бухал в главата, ама тая душичка малка измъчена, направо ми се къса сърцето за него. Sad Sad Sad

Lili-33, пробвай първо да топнеш термометъра в зехтин, чувала съм, че така се отприщват по-бързо акитата. Но не бива да се притесняваш, щом сте само на кърма, нормално е да не ака и 4-5 дни, даже седмица. Това съм го чела в книгите и съм го чувала от много мами, които са се консултирали с доктори.

Пък да ви кажа какво се случи с нашия бебефон....Седя си аз в кухнята и чувам бебето реве - отивам в стаята - спи, и така 3-4 пъти. Викам си, брех, полтъргайст ли влезе в стаята....и по едно време чувам женски глас да успокоява бебето #Crazy #Crazy #Crazy  И какво се оказа - че нашта уредба хваща чужд сигнал от съседните апартаменти. Изкарах си ангелите направо  Shocked
Виж целия пост
# 202
Пък да ви кажа какво се случи с нашия бебефон....Седя си аз в кухнята и чувам бебето реве - отивам в стаята - спи, и така 3-4 пъти. Викам си, брех, полтъргайст ли влезе в стаята....и по едно време чувам женски глас да успокоява бебето #Crazy #Crazy #Crazy  И какво се оказа - че нашта уредба хваща чужд сигнал от съседните апартаменти. Изкарах си ангелите направо  Shocked
е нема такъв филм Joyни поне сме лесни-у нас няма къде да се скриеш-все ще я чуя от другата стая Mr. Green
Айде Катерина да ни прати хабер-вече взех да се тревожа
Виж целия пост
# 203
tsetseto    hahaha  hahaha  hahaha Това е голам номер!

А иначе Ная хич не спи след тая дълга нощ.Аз очаквах,че ще е като заклана - е да,ама НЕ... само кръжа из стаята. Ту ви погледна, ту я дундуркам,ту и пъхам биба...дано довечера спинкаме и двете  Rolling Eyes

Сладурче,споко ще влезеш съвсем скоро,сигурна съм  Peace
Виж целия пост
# 204
Aбе Цеце,ти все едно за мойто дете говориш,ама едно към едно.От цяла нощ чак сутринат се поукроти и като е заспала към 10 (тогава хапна) преди малко я вдигнах,тя милата ми клюма на рамото и хич не иска да помисли да яде.Ама я сложих,бутах бутах и накрая посука малко и пак я метнах в кошницата,дадох и последнат доза капки за днес и си спи блажено милата.Ама щом е толкова повсеместно това еспане май има нещо във въздуха струва ми се Mr. Green Дано ни е за последно.
talyyy,явно малко недоразумение се е получило с тоя мой коментар по отношние на времето.Ама нищо то тепърва верно ще е все такова,но тъкмо ще привикнат мишчиците Wink
Лили,нямате запек бе жена,споко.Кърмено бебе може да не ака 6-7 дни,моето първо беше от тези.Просто си преработва кърмата много качествено детето.Недей да му буташ термометри и прочие глупости Naughty

Аз щях да поспя до каката ама нещо сън не ме лови.То я телефона ще ми зазвъни,я време за капки станало,за ядене и нъцки спане.

Ох ама плашите ме с тия ваши Мили мъже,как може такова нещо.Мъчили сте се толкова време,а сега......вместо да са с вас те ви обезкуражават още толкова.Аз това не бих търпяла Rolling Eyes
Виж целия пост
# 205
talyyy, то точно това е номера...влияе му смяната на времето, когато се разваля. Така, че и само да вали, важното е да няма рязки спадания и покачвания на налягането  Hug

Цеце, ама и аз преди време, по някакъв друг повод, ви разправях, че хващах друго бебе и то на наша възраст горе-долу. По плача се познаваше. Та се опитвах да открия на кой е, но не успях. Хем сме само къщи наоколо и сме шепа хора.
Та тогава ви писах за една мама(комшийка), която не знаеше какво е бебефон  Rolling Eyes На въпроса ми, дали имат ми отвърна "А, аз не знам какво е това, а ти ме питаш дали имам" Laughing
Виж целия пост
# 206
tsetseto- и аз знощи си изкарах акъла точно по същия начин (хем знам че може да се случи). Лежа си аз - гледам телевизия - и се поунасям и изведнъж бебефона се включва и една мама почва да успокоява едно бебе...Леле, така ме достраша...за секунди ми минаха какви ли не мисли - включително и че  извънземните ми отвличат детето... После се усетих и извиках милото да премести канала Simple Smile

Да ви кажа, аз забелязвам, че Русито не заспива от хранене до хранене, когато не е сукал достатъчно. Ако си суче 15-20 минути и заспи на гърдата, дохрана си го в полусънено състояние, оригна го на бързо, и ляга и спинка. Буди се точно за следващото хранене. Само че аз съм мама цербер, и спал-не спал, късно заспал - буда го да яде...Не е правилно, но... Проблема е че не винаги суче толкова време, та се налага да го местя от гърда на гърда да се разнообразява...

Виж целия пост
# 207
Ох ама плашите ме с тия ваши Мили мъже,как може такова нещо.Мъчили сте се толкова време,а сега......вместо да са с вас те ви обезкуражават още толкова.Аз това не бих търпяла Rolling Eyes
А какво би направила Дес? Точно в момент в който се "учим" да бъдем майки да изгоним мъжете си от вкъщи Laughing? Според мен трябва да сме толерантни и да ги научим да бъдат грижовни бащи и да ни подкрепят,а не да ги погнем и да ги изнервим допълнително.И аз си мислех,че всичко става от самосебе си,но явно не всички мъже имат вродено чувство за тези неща. Сматям,че постебенно,особено като качат бебетата някое и друго килце ще се оправи ситуацията. Аз съм щастлива от това,че на Милото му блестят очите всеки път като погледне малката и иска тя да е добре и да е щастлива...блестят му очите и когато погледне в Мен и се гордее с двете ни,а това,че не го карам да будува заедно с мен...просто защото трябва да будува ...може да говори само за любовта по между ни! ... Та Сладурке , предполагам,че все още си по-изнервена от раждането,но нещата далеч не са зле!  Heart Eyes 
Дес ... не винаги всеки може да има  всичко   ... на всеки нещо му липсва
Виж целия пост
# 208
Сладурка. всичко това отминава! Много много бързо отминава, като започнеш да си гледаш детенце и се успокоиш. Татенцето ще свикне с бубата - само трябва търпение Simple Smile

Превели са ми майчинството за октомври Simple Smile Много съм щастлива - отнело им е само 13 дни на тези от НОИ Simple Smile
Виж целия пост
# 209
ЕЕ-Е--ЕЕ-еее--ееее, МОМА КАТЕРИНА няма ли да ни зарадва бе хора, то навън е  ***ебаси времето, остана ми само и единствено възможността да се зарадвам от такава новина именно от нея или някоя друга мама:) smile3521
 Хайде-еее раждайте!!!! А кви са тия трилър филми с вашите бебефони, аз нямам до момента подобен слу4ай:)Или ако имам то ще бягам до бебето като попарена, особенно ако 4уя друг глас:)И дано нямам такива случаи де.А сега отивам да хапна за днес, сега май намирам време:),на крак сгънах една малка 4аст от бани4ката на БЕЛЛА,която рекламират по ТВ "И аз крада "......., препоръ4вам я, вита баница със сирене, става, не е като домашните,ама е вкусна.Айде бай и до сков, дано МОМАТА се е разписала до тогава:)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия