Раз,два,три и докато се усетиш НОЕМВРИйска мама ще станеш ти

  • 13 486
  • 282
# 210
И аз чакам Катеринка беее,дано всичко да е наред Praynig
А по въпроса за милите...-аз,че съм изнервена съм изнервена,ама за да си се оплаквам от нещо си има защо-всеки си знае къщата дето се вика,а аз доволна или не съм склонна на всичко за семейството си,и все се надвам нещата да се развиват в благоприят нанасока,явно не сме свикнали още с третия човек
Виж целия пост
# 211
TAЗ МОМААААА то бе раждане то бе чудо...кво става...

оххх днез за пръв път сготвих в периода, в който съм сама....хехехе. На прибежки...като се обади бебефона...ще видим ОТК-то кво ще каже.
А за бебефона-тва е редовно...даже се поздравяваме вечер със съседите хехехе-немаме тайни Simple Smile)
тва малкото вече май няма режим..незнам-предавам се..ще..а..м..както се казваше в един филм Shocked Shocked
събуди се реве..що реве и то не знае..заспи тъкмо като направя млякото и така няколко пъти...ееее амаааа
Виж целия пост
# 212
ха ха ха Мими и аз съм се предала Simple Smile няма режими - те се непредсказуеми. През 2 дена си сменя привичките

А иначе...и аз подозирам,че Момата вече е сама с тялото си  Laughing
Виж целия пост
# 213
И ние сме зле днес. Явно много колики има горката. Преди малко поспа един час върху корема ми. И на цялата лудница ни спряха водата. По телефона казват, че ще е само до 22 часа, но аз съм песимист Sad
Аз още не съм готвила. То и по принцип не го правех, а сега съвсем не мога.
m_face, как я направи тази магия с майчинството?  Mr. Green
А някой да е виждал скоро бебефон на ТСМ с камера. Ще ми е от първа необходимост в новия апартамент, иначе трябва да спя при бебо отделно от таткото Confused
Виж целия пост
# 214
Ами, момичета, чао от мен.

Стискайте палци за сряда. Дано следващия път като ви се обадя да съм мама на двама  Wink Записала съм на Цецето телефона, като има новини да се похваля  Simple Smile
Виж целия пост
# 215
Приказливка, успех! Много леко раждане ти пожелавам и всичко най-най  Hug Ще чакаме новината!
Виж целия пост
# 216
Приказливка стискаме ти палци мила!!! Всички знаем какво изпитание те чака,но ще мине! newsm10 fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover После ще си припомниш къв купон е Joy Mr. Green breastfeeding baby family4
мойта мома леля и я изкъпа,сега я храня и не е спряла да пръцка Mr. Green
Виж целия пост
# 217
GOOD LUCK на мама Приказливка от мен!
Ех,нашата Мома Катеринка още ли я няма бе.?Кой ли ще е щъркел4ето ни за нея?

Ние си взехме банята/ сега се храним,а до кога ли ще ме държи докато заспинка?Ако имам възможност ще вляза за последно да проверя има ли щъркови новини!!! Лека ве4ер на вси4ки:)
Виж целия пост
# 218
ох,пак хълца милото...знам,че не трябва да се плаша,ама като я гледам ми е криво Confused
Виж целия пост
# 219
Съжалявам че се засегнахте,наистина всеки си знае къщата и държи на семейството си.Нямах предвид да не държите на това Naughty


Успех,Приказливке!
Виж целия пост
# 220
Приказливке, успех!!!  Flowers Four Leaf Clover  В бойна готовност съм да съобщавам, да знаеш! Grinning

Мамета, пожелавам ви спокойна нощ със сладко гушнати СПЯЩИ бебоци! Laughing Laughing Laughing

Моля се Катерината да са я приели в болницата и да я изчакват, защото вече се притеснявам за нея. Praynig Дано утрото да дойде с хубави вести за нея и за всички нови мамчета!  Hug Hug Hug

Виж целия пост
# 221
абе момичета аз да попитам...стягаха ли ви коремчетата много и болеше ли ви много от движенията на бебчетата ви ???
аз умирам от болка като ме ритне и съм постоянно стегната  #Crazy #Crazy #Crazy
нормално ли е така в 9 месец??
вече с нетърпение го чакаме да излиза бебо,ама докторите викат няма още  ooooh!
Виж целия пост
# 222
абе момичета аз да попитам...стягаха ли ви коремчетата много и болеше ли ви много от движенията на бебчетата ви ???
аз умирам от болка като ме ритне и съм постоянно стегната  #Crazy #Crazy #Crazy
нормално ли е така в 9 месец??
вече с нетърпение го чакаме да излиза бебо,ама докторите викат няма още  ooooh!
И мен в 9 мес ме болеше доста корема,при движние на бебо,понеже е по-голям плода ниско долу се 4увствах мн некомфортно и особенно при пишкане същото 4увство!Боли си,а ма то има още малко и ще имаш др грижи:) полегни си и по4ивай.
Виж целия пост
# 223
А-а-аа, ама то това мойто никъде го няма.Сега от 1ч 1/2 мога да легна и да спя, бебето като никога до сега заспа супер бързо,след банята и папането.Оба4е аз съм се ококорила и не ми се спи, натискам, натиксма о4и и не и НЕ!К'во е т'ва 4удо незнам, като ми се спи- не мога да спя от бебето, като спи детенце - на мен не ми се спи, абеееее шантава работа и т'ва е.Скуката е пълна и във форума, ве4е обебилите се сме много и всеки маааааа по зада4ки:) Айде спорна и безаварийна нощ.
Виж целия пост
# 224
Айде едно чао и от мен, утре в осем ме приемат и се надявам до обяд да съм и аз сама с тялото си вече  Mr. Green Стига толкова на малкото слонче да расте на моя сметка  Mr. Green
Не знам кога пак ще имам нет, надявам се да се приберем бързо в София.

Мен не ме боли корема, само като се раздвижи слончо-бонбончо, трябва да се изпъна, че иначе почва да ми убива на таза.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия