Раничка на шийката на матката *Б*

  • 398 612
  • 1 127
# 795
Katrin Веднага отговарям. Туширането се прави при самия преглед. Не боли особено, вярно е неприятно но чак да боли. Приключва за около 5-6 минути. Усещането е като да ти вземат цитонамазка. Може да се наложи да се повтори няколко пъти аз не съм чувала за еднократна процедура за туширане.
Виж целия пост
# 796

vesela13, много съжалявам за случилото се с детенцето ви!  Cry   Cry Cry

Дано всичко се оправи при теб!  Hug Разбирам притеснението ти, защото от двете лекарки, при които съм ходила, нито една не ми обясни защо кървя така след секс. Дано не е нещо страшно!
I az sajaliavam za detenceto..zvinete a latinizata...Vanche,procheti moite mnenia vnimatelno,za da razberesh,che za karveneto ima prichina.Posetete dobar ginekolog -onkolog,ne se predoveriavaite na lekarite si,koito pri iavni simptomi otrichat problem.
Виж целия пост
# 797
Искам да се похваля с резултатите от хистологията след операцията-тъканта няма други изменения,освен установената с биопсията ПАПИЛОМАТОЗА/затова кървях/.Много съм доволна. Simple Smile
Виж целия пост
# 798
От 6 месеца работим по въпроса за бебче и не става.Вчера ходих на лекар,защото мисля че вече е време да направя някакви изследвания.Лекарят ми каза,че имам раничка на шийката на матката и че трябва да се прави нещо по въпроса.Каза ми засега да правя само влагалищни промивки със смрадлика и че трябва да мине.Вие как мислите...биха ли ми помогнали промивките и биха ли ми попречили  нещо ако забременея сега?
Виж целия пост
# 799
От 6 месеца работим по въпроса за бебче и не става.Вчера ходих на лекар,защото мисля че вече е време да направя някакви изследвания.Лекарят ми каза,че имам раничка на шийката на матката и че трябва да се прави нещо по въпроса.Каза ми засега да правя само влагалищни промивки със смрадлика и че трябва да мине.Вие как мислите...биха ли ми помогнали промивките и биха ли ми попречили  нещо ако забременея сега?
Не вярвам да мине...Каква ти е ПАП групата?
Виж целия пост
# 800
Не ми е правил цитонамазка,нито ми назначи някакво изследване на хормони.Каза да започнем със спермограма на мъжа ми.И ако тя е добра ще ми прави някакво изследване ,на което не запомних името - ще ми вкара някакво контрастно вещество ,за да види проходими ли са тръбите.Аз си мислех,че ще ми изследва първо хормоните и тогава ще предприеме нещо а той...вие какво мислите по въпроса?
Виж целия пост
# 801
Искам да се похваля с резултатите от хистологията след операцията-тъканта няма други изменения,освен установената с биопсията ПАПИЛОМАТОЗА/затова кървях/.Много съм доволна. Simple Smile
Hug Много се радвам за теб. Hug
Виж целия пост
# 802
Не ми е правил цитонамазка,нито ми назначи някакво изследване на хормони.Каза да започнем със спермограма на мъжа ми.И ако тя е добра ще ми прави някакво изследване ,на което не запомних името - ще ми вкара някакво контрастно вещество ,за да види проходими ли са тръбите.Аз си мислех,че ще ми изследва първо хормоните и тогава ще предприеме нещо а той...вие какво мислите по въпроса?
Мисля,че задължително трябва да си направиш цитонамазка и да се разбере от какво имаш раничка.За проблемите с бременността отиди на гинеколог-ендокринолог.Препоръчвам ти д-р Явор Владимиров в клиника София http://www.ivf.bg/?p=11.За раничката те съветвам да отидеш на гинеколог-онколог.Аз поне процедирам така.
Виж целия пост
# 803
ДесиХ2 , много се радвам , че вече всичко е наред при теб ! Simple Smile
Виж целия пост
# 804
ДесиХ2 , много се радвам , че вече всичко е наред при теб ! Simple Smile
благодря, Grinning...Надявам се първите цитонамазки след операцията да са добри,това ще означава,че сме преборли вируса за момента.Дано и за в бъдеще.
Виж целия пост
# 805
В безиходица съм  newsm78 имам раничка с ПАП 2, обаче досега всеки лекар е искал да я гори с лазер, трябва да ида принципно по план септември в Света Марина, Плевен при д-р Томов, но сега отидох при нова лекарка д-р Иванова в София, тя ми каза че било противопоказно да се гори ако не съм раждала, на кой да вярвам сега да я горят или не тая раничка,  като капак тя взе че прокърви  само няколко часа преди да ида на преглед.. и незнам на кой да вярвам  Shocked
Виж целия пост
# 806
В безиходица съм  newsm78 имам раничка с ПАП 2, обаче досега всеки лекар е искал да я гори с лазер, трябва да ида принципно по план септември в Света Марина, Плевен при д-р Томов, но сега отидох при нова лекарка д-р Иванова в София, тя ми каза че било противопоказно да се гори ако не съм раждала, на кой да вярвам сега да я горят или не тая раничка,  като капак тя взе че прокърви  само няколко часа преди да ида на преглед.. и незнам на кой да вярвам  Shocked
За нераждали жени се препоръчва горене с лазер.
Виж целия пост
# 807
Ами и аз така знам но какво да правя като някой лекар ме убеждава че не трябва. и ме е страх да се доверя
Виж целия пост
# 808
Ами и аз така знам но какво да правя като някой лекар ме убеждава че не трябва. и ме е страх да се доверя
Правена ли ти е биопсия?
Виж целия пост
# 809
Да правена ми е, всичко уж било в норма, само дето тогава не искаха да я горят че имала разклонения иначе била малка, и трябаше след промивки с Тантум Роса да видим дали се затваря сама... уж се затваряла и д-р Томов каза да ида септември, да ама на мен ми се промени течението, и реших да ида при първата лекарката, пред чийто кабинет попаднах, тогава и прокървиш преди въпросния преглед. сега чакам резултати от цитонамазка, ама кво  от това като моито безпокойство не е минало  Cry
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия