Раничка на шийката на матката *Б*

  • 398 621
  • 1 127
# 870
Здравейте,
родих преди 7 месеца и имах раничка на шийката на матката.
Направих си изследванията след първия ми цикъл след раждането - резултата беше ПАП 1 и ПАП 2, но раничката беше доста голяма.
По препоръка на доктора я изгориха с ток на 23 септември. Появи ми се някакво жълтеникаво течение,  което се промени в кърваво  3-4 дена след това горене.
Колко време продължава това кървене ? - при мен не спира и това си е.


Не ти ли обясни доктора. На мен ми я гориха на 21.09, още имам кърваво течение. На мен ми каза, че това е от олющването, което се получавало и не трябва да бъде обилно като цикъл.
Виж целия пост
# 871
Здравейте,
родих преди 7 месеца и имах раничка на шийката на матката.
Направих си изследванията след първия ми цикъл след раждането - резултата беше ПАП 1 и ПАП 2, но раничката беше доста голяма.
По препоръка на доктора я изгориха с ток на 23 септември. Появи ми се някакво жълтеникаво течение,  което се промени в кърваво  3-4 дена след това горене.
Колко време продължава това кървене ? - при мен не спира и това си е.



Различно, при мен след лазера беше не повече от 3-4 дни (за кръвта говоря), но при други момичета се задържаше и по седмица. Ако нещо в обилността те притеснява се консултирай, но принципно е нермално следствие от манипулацията.
Виж целия пост
# 872
Ох,  искам да спре вече това течение  Sad
Виж целия пост
# 873
Напълно те разбирам, аз нямах търпение да дойде време за контролен и да се види дали е имало резултат, но за съжаление освен да се чака, друг отговор няма. Ако не е голямо количество, няма болки и т.н. не трябва да се притесняваш, а че е некомфортно, спор няма.

Дано скоро да спре!!  Hug

Виж целия пост
# 874
zdr!az imam su6tiq problem kato vsi4ki vas.vuprosite sa  mi: nqkoi mazalili sa go sus sulkojin i kolko puti,sled kolko vreme trqbva da se pravi citonamazka i sled kolko vreme moje da se pravi sex,sled tova
Виж целия пост
# 875
[size[
b][/b]=10pt][/size]
Може ли да ми кажете дали е нормално течението след горене с ток да има мирис.
Виж целия пост
# 876
Забравих да спомена,че преди горенето лекувах гъбички.Когато отидох да ме горят,очаквах гинеколожката ми първо да ми назначи микробиологично изследване, за да се разбере със сигурност дали са се махнали гъбичките,но тя направо ме изгори.Дано не са се появили отново.
Виж целия пост
# 877
zdr!az imam su6tiq problem kato vsi4ki vas.vuprosite sa  mi: nqkoi mazalili sa go sus sulkojin i kolko puti,sled kolko vreme trqbva da se pravi citonamazka i sled kolko vreme moje da se pravi sex,sled tova

Мазаха ме два последователни пъти, цитото не си спомням, защото на дневен ред ми беше лазерът, но по принцип няма проблем - и си ме гледаха, и си ми взимаха цито и т.н. За секс поне месец, два е добре да се въздържаш, имайки предвид, че това е силно лекарство и сваля лигавицата.
Виж целия пост
# 878
Забравих да спомена,че преди горенето лекувах гъбички.Когато отидох да ме горят,очаквах гинеколожката ми първо да ми назначи микробиологично изследване, за да се разбере със сигурност дали са се махнали гъбичките,но тя направо ме изгори.Дано не са се появили отново.

Аз не мога да ти дам отговор, защото нямам опит нито с горенето, нито с гъбички. При мен с лазерът, което е близко до тока като действие, нямаше мирис. Дано другите момичета се включат сповече инфо. Simple Smile
Виж целия пост
# 879
За да се възстанови лигавицата са нужни около 60 дни.  Първият месец абсолютно е забранен сексът, а втория според моя лекар може, но аз лично имах усещането, че не му е времето дошло още. Така че изчакахме търпеливо.  Stop

А колкото до миризмата  - при мен я имаше първите седмици след горенето (с ток). Дори си мислех, че съм хванала някакви буби  Thinking ... миех се по няколко пъти на ден и пак.
Оказа, че този секрет който изтича допринася за "уханието", но отново да подчертая, че при всяка  жена е индивидуално.
Виж целия пост
# 880
и аз имам такъв бонус "ароматерапия" , от секрета който се отделя от раничката. резултатите от цитото ми са "нормални" (до колкото могат да бъдат при наличието на такъв проблем  Rolling Eyes) но точно заради това течение искам час по скоро да се оттърва от нея Close

вчера говорих с гинеколога си. каза да си направя 2 курса с Полижинакс - този и другия месец- и после да отида да я изгорим  newsm44
Виж целия пост
# 881
Много ви благодаря за отговорите. Дано миризмата да е от течението , а не от гадните гъбички. Вече за втори път ме горят с ток, защото първият път беше много голяма и не успя да мине напълно. Сега гинеколожката ми каза,че е една трета от това , което е било в началото. Първият път не си спомням много добре,но сякаш не миришеше така. Дано със спирането на течението миризмата да изчезне.
Виж целия пост
# 882
А някой може ли да ми каже за какво е признак по-силното кръвотечение и от какво евентуално може да се получи.  newsm78
Виж целия пост
# 883
А някой може ли да ми каже за какво е признак по-силното кръвотечение и от какво евентуално може да се получи.  newsm78

По добре се обади на доктора!!!
Причини всякакви може да има.
Виж целия пост
# 884
А някой може ли да ми каже за какво е признак по-силното кръвотечение и от какво евентуално може да се получи.  newsm78
Обади се и попитай нормално ли е да има кръвотечение след горене.При мен имаше само леко зацапване  и дълго време воднисто течение.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия