Диета с ябълков оцет

  • 103 319
  • 360
# 255
Монде, объркала си се Laughing Дюкан разрешава млечните, а плодове чак като отслабнеш, по време на задържането. Плодове има във ВМ-НВД, но тя не е 26 дни. Ню май има предвид нещо друго.

Извинявам се на оцетките за отклонението Hug
Виж целия пост
# 256
Оставам си на НВД-то, просто ми беше любопитно. Извинявай, Ню.   bouquet  bouquet
Пиле, пак заповядай  Heart Eyes
Виж целия пост
# 257
Аз пък се извинявам, че в тази тема, за оцета, пиша за друга диета, но пък може на някой да е полезно..., както на мен. Щото с оцета ... да го пиеш 1-2 месеца и да свалиш 1-2 кг... май не е кой знае какъв ефекта. Та, не можах да се сдържа да похваля нещо, което има ефект. Мдаа...
Успех на всички. Знам какво е и че хич не е приятно да си с наднормено тегло, та за това...
Виж целия пост
# 258
Аз пък се извинявам, че в тази тема, за оцета, пиша за друга диета, но пък може на някой да е полезно..., както на мен. Щото с оцета ... да го пиеш 1-2 месеца и да свалиш 1-2 кг... май не е кой знае какъв ефекта. Та, не можах да се сдържа да похваля нещо, което има ефект. Мдаа...
Успех на всички. Знам какво е и че хич не е приятно да си с наднормено тегло, та за това...
Ами, аз вече свалих около 26 кг. с НВД-то. Сега искам да се постегна с малко повече спорт. Пък оцета е в добавка  bouquet
Виж целия пост
# 259
Ню, ако не те затруднява напиши я тук Безвъглехидратната диета, вярвам че не само на мен ще е полезна.Съвсем се обърках с тези имена -Аткинс, Дюкан, Драган.. Затова напиши как точно ти си я правиш .Благодаря предварително   bouquet
Виж целия пост
# 260
Ами, аз вече свалих около 26 кг. с НВД-то.
За колко време? Shocked
Виж целия пост
# 261
Ню, ако не те затруднява напиши я тук Безвъглехидратната диета

Ок... само да не ми се сърдят оцетарките Wink.

Безвъглехидратна диета

Тази диета се състои от пълно изключване на въглехидратите във вашата храна - изхранване, което помага на организма да се изчисти от натрупаните мазнини. Най-важното при този начин на хранене е, че (след 4-5 дни) няма да сте гладни, постоянно, 24 часа в денонощието! Не трябва да се храните само три пъти на ден, а да си хапвате, когато ви се иска и колкото ви се яде. Храната не трябва да се мери, нито да се приготвя отделно и специално за вас. Не трябва да пиете таблетки и чайове против повишен апетит. Не трябва да правите специални упражнения и да ходите на акупунктура.

Ако имате възможност, започнете диетата в ден на пълнолуние или новолуние, като преди това е полезно да направите два разтоварващи дни само на чай с мед и лимон. Ако не издържате, добавете един вид плод - най-добре ябълки.

Добре е да ходите много пеша или да правите най-прости физически упражнения, особено след първите 26 дни.

Противно на всички очаквания от хора, отричащи месото, се освободих от главоболието, умората, проблемите с кръвното налягане и тежестта в сърдечната област.

УСПЕХЪТ Е СИГУРЕН, но ви давам един съвет, който ще ви помогне. Знам го от личен опит. КОГАТО ЗАПОЧНЕТЕ ДА ПРИЛАГАТЕ НОВИТЕ НАЧИНИ НА ХРАНЕНЕ, ПРЕСТАНЕТЕ ДА МИСЛИТЕ, ЧЕ СТЕ ПЪЛНИ И ТРЯБВА ДА ОТСЛАБВАТЕ. ПРОСТО СЕ ХРАНЕТЕ ЗА УДОВОЛСТВИЕ И ЖИВЕЙТЕ ЖИВОТА СИ СПОКОЙНО!

Действие:

С пълното изключване на въглехидратите, организмът започва да топи мазнините. Първите шест дена губите 3-5 кг, а всеки следващ ден около 400 г до 1 кг. За 24 дена, колкото е задължителната продължителност на диетата, можете да загубите между 10 и 20 кг. При всеки човек действието е различно.

Внимание!!!

Ако само един ден изядете едно малко парче хляб, чаша мляко или каквато и да е дреболия, съдържаща въглехидрати, ще стопирате топенето на мазнините. Искате или не, се налага да започнете диетата отново.

Разрешени храни:

Всички видове месо - говеждо, телешко, пилешко, свинско, агнешко, гъска, патица, всички видове дреболии, дивеч. Всички начини за приготвяне на храната са разрешени, без да панирате.

Може да се ядат пръжки (без хляб), сушено месо, колбаси (без кренвирши или такива, съдържащи соя), всички видове риба, рибни консерви, цялото разнообразие на салатите, пресни или печени чушки, домати, краставица, прясна или кисела зелка, цвекло, салата от морски дарове, салата от кромид лук, репички и спанак - каквото ви хрумне и пазарът позволява в сезона.

Салатите могат да се подправят със сол, оцет, олио и пипер, без сосове.

Може да се яде лютеница без захар.

Яйца е разрешено да си хапвате, приготвени по всички начини и с всички видове зеленчуци.

Можете да пиете минерална вода, кафе и всички видове чай без захар.

Половин литър вино се разрешава след шестия ден.

Забранени храни!!!

Хляб, картофи, брашно, ориз, боб, грах, галета, панирано месо, соя, соеви кубчета, тестени произведения, ядки, кренвирши. Да няма запръжки в нито едно ядене. Забранени са за консумация всички видове млечни произведения - мляко, масло, сметана, айрян, кремове, маргарин, сладкиши, захар, шоколад и различни царевични пръчици, сладолед, солети. забравете за сирене, кашкавал - обикновени и специални. Никакви плодове!

Важно!!!

Можете да направите диетата два пъти по 26 дни, след което е желателно да си дадете почивка от 2 месеца, в които е правилно да се храните разделно.

Да се пият витамини - С, Е, калций, магнезий, или мултивитамини.

Когато постигнете желаното тегло и престанете да се придържате към диетата, ви трябват две години при безразборно хранене, за да започне пак повишаване на теглото ви.

Виж целия пост
# 262
Ами, аз вече свалих около 26 кг. с НВД-то.
За колко време? Shocked
За около две години - бавно и славно, но не съм върнала нито грам. Naughty Стартовата ми позиция беше 90. Embarassed
Виж целия пост
# 263
Купих си оцет , от утре го включвам към режима си. newsm10
Виж целия пост
# 264
Ню, ако не те затруднява напиши я тук Безвъглехидратната диета

Ок... само да не ми се сърдят оцетарките Wink.

Безвъглехидратна диета




един мой приятел свали 60 кг. с тази диета!!!!!! Simple Smile
Виж целия пост
# 265
един мой приятел свали 60 кг. с тази диета!!!!!! Simple Smile
Добре, защо трябваше да пуснеш този чаршаф в цитат? Ясно е за коя  диета говориш.
Виж целия пост
# 266
случва се monda..... и на най-безгрешните! Laughing За протокола - аз днес вече спрях оцетчето и почнах да пия само топла вода и медец сутрин, защото започна да ми оказва вредно влияние на стомаха.Така че успех на вас останалите! Hug
Виж целия пост
# 267
Купих си оцет , от утре го включвам към режима си. newsm10

 welcome
Виж целия пост
# 268
 HugЗдравейте, момичета!
Пийвам си оцетчето от вчера и ще давам отчет за резултата! newsm10
Виж целия пост
# 269
Здравейте, нещо не ми е ясно как се процедира, и малко ми е дискомфортно на стомаха от оцета, но ще пия от време на време
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия