Диета с ябълков оцет

  • 103 319
  • 360
# 270
Здравейте, нещо не ми е ясно как се процедира, и малко ми е дискомфортно на стомаха от оцета, но ще пия от време на време

Какво точно не ти е ясно  newsm78
Виж целия пост
# 271
Кога и как се пие
Виж целия пост
# 272

Сутрин на гладно се пие - две лъжици оцет и една лъжица мед се разтварят в чаша топла вода  Peace
Виж целия пост
# 273
pipy   само веднъж ли се пие , защото аз токущо си пийнах още една дозичка за днес? Мерси предварително!
Виж целия пост
# 274
Lideto70 когато търсих публикации по темата срещнах и двата варианта- пиене само сутрин или по три пъти на ден преди ядене  Sick/виж началната страница/
Виж целия пост
# 275
Мерси ,  pipy Hug Hugсега прочетох пак първата страница и видях. То така ми се и въртеше из главата , че е два-три  пъти. Ще си го пийвам покрай другите режими пък ще видим. Ще пиша пак какъв ми е резултата. Успех на всички в топенето на мазнинки с оцет!!!!! smile3503
Виж целия пост
# 276
Lideto в друга тема една жена беше споделила,че е отслабнала 20 кг.  #Crazy за една година като е пила оцета само сутрин  Mr. Green
Успех,но внимавай със стомаха  Peace
Виж целия пост
# 277
И аз го четох. Ще пробвам пък ако имам проблеми със стомаха ще го спра. Засега не ми създава ядове, но аз по принцип отвреме на време имам разни неприятни моменти със стомаха, но в момента нямам такива.
Една моя колежка преди време го пиеше с черен чай и мед /но тя си беше слаба с мания да стане още по-слаба така, че не е показател дали има ефект/. И аз го пробвах и не беше лошо на вкус , но все го забравях така че го пих много замалко. Но и с вода не е лошо! Wine Glass
Виж целия пост
# 278
Хайде и аз да побутна темата, че нещо взе да се губи от първа страница. Аз пия оцета от 20 октомври. Бях качила 4-5 кг. обаче хич не ми се гладуваше и като видях темата в която една мацка каза, че е свалила 20кг. само с оцет реших да пробвам, макар да не ми се вярваше. Да, чувала съм че от ябълковия оцет се сваля,но не съм го пила по дълго време за да се убедя дали наистина е така. А междувременно прочетох  в интернет , че резултатите започват да идват след втория месец. Ядях си уж нормално( за мен поне), обаче не мръдвам и грам даже като че ли и покачвах. Та един ден, преди около 20-тина дни се мобилизирах и ограничих доста яденето. Сега съм 3кг.по лека, но това въобще не го отдавам на оцета. Обаче много ми е любопитно дали наистина след втория месец, започват резултатите.Та затова и продължавам да го пия. То ще си проличи дали има ефект, защото последните 2-3 кг. са най трудни и не мога да ги мръдна и оттук идва и моята демотивация.
Ако след 2ри до 3ти месец не разбера дали наистина топи килограмите мисля да го спра.
Виж целия пост
# 279
Rakovina  аз го пия близо месец и също съм решила да продължа поне два месеца за да видя дали наистина действа  Wink
Успех на теб и всички оцетни дами  Peace
Виж целия пост
# 280
Благодаря ти pipy! И дано по празниците да не се освиним. Решила съм да внимавам ама знае ли се…  Simple Smile
Виж целия пост
# 281
Отдавна не съм писала,но ви 4ета. Мо0ми4ета с вас съм  bouquet

Rakovina метаболизма при разли4ните хора е разли4ен. Някои от моми4етата пи6ат,4е като пият оцета и ядат шоколади не напълняват. Др ограни4ават хляба,сладкото и с оцет4ето свалят килограми. Трети се надяват 4е с хап4ета,сиропи,или само с оцет и възможно най-малко спорт и движения да постигнат 4удеса.
     Аз довършвам ве4е 3-тата бутилка,не сам се стопила  Laughing  Mr. Green,пия го пове4е от два месеца и съм доволна. Бавно, но славно! Бях спряла сладкото и хляба,но имах и период когато само такова ядях. Не съм надебеляла. Установих,4е трябва малко да се ограни4авам и ще отслабвам. Бях на диета за 2 дни,стриктно изпълнена, в комбинация с оцет4ето бях смакнала 2кг.
   Та за оцета искам да кажа, ако мислите 4е ви вреди, не го пийте,но то не е 4удотворно средство за отслбване,а за подобряване на метаболизма и какво ли още не, и отслабването е само "страни4ен ефект"
Виж целия пост
# 282
Tinaina , поздравления за постигнатите резултати. Peace
И аз съм на твоето мнение , че бавно , но славно е по-добре.
Току що се пооглеждах из темите за редуктил , но размислих , че е по-добре да си пийвам оцет и да спазвам режим на хранене+ повечко движение и след 2-3 мисеца да имам някакъв по-видим резултат. Все пак оцета си е натурален продукти дали ще си го сложа в салатата или в чаша вода  няма да ми навреди , а с другите продукти не знам дали няма да си навредя повече отколкото ще си помогна  newsm78
Затова си оставам на оцет + режим и чакам резултат.
Успех и на вас , момичета, и да имате още много за хвалене!!!!!
Виж целия пост
# 283
Лиде  Heart Eyes Peace Peace Peace
аз отново започнах и чая  Sick
Виж целия пост
# 284
дани , и чай и оцет ли пиеш? Аз сега съм само на оцет , чая го свърших. Имам един чай за отслабване в нас /не му знам името , ама как ме праща в  smile3550/и ще взема първо да си го изпия него , а после пак да си взема инхуа.  А иначи оцета си го пия всеки ден когато се сетя по два пъти и ми е приятен вкуса с малко мед.  Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия