Диета с ябълков оцет

  • 103 319
  • 360
# 285
Лиде бях спряла чая за седмица,защото тук коментирахме,че може  чая и оцета взаимно да се изключват  Thinking,но когато ги пиех и двете се чувствах добре  Mr. Green и затова реших отново да започна  ooooh! ще опитам и аз да пия по два пъти на ден  Peace
Виж целия пост
# 286
lide евала.. Mr. Green Изказването ти мн ме изкефи.  bouquet
И аз сега ще запо4на някакъв режим,но все още избирам Wink
pipy забелязвам 4е редовно пишеш в теми4ката,поддържаш духа,поздравления!  bouquet
Виж целия пост
# 287
pipy забелязвам 4е редовно пишеш в теми4ката,поддържаш духа,поздравления!  bouquet

Благодаря,опитвам се да бъда полезна доколкото мога  Wink

Днес става 1м. откакто пия оцета  Mr. Green
Виж целия пост
# 288
И аз днес правя 2 месеца откакто пия оцет. Айде вече трябва да започва да действа. Добре, че стомаха ми не реагира на тоя киселяк. Ама аз по принцип слагам доста оцет във салати, супи, боб.От малка съм си така.
Виж целия пост
# 289
И аз днес правя 2 месеца откакто пия оцет. Айде вече трябва да започва да действа. Добре, че стомаха ми не реагира на тоя киселяк. Ама аз по принцип слагам доста оцет във салати, супи, боб.От малка съм си така.

И на мен оцета не ми пречи  Grinning а някаква диета спазваш ли  newsm78 нямаш ли поне малка положителна промяна   Wink
Виж целия пост
# 290
Имам. 3 килограма. Обаче както бях писала не я отдавам на оцета, защото докато си ядях и го пиех нищичко не свалях. Но един ден вече не можех да се понасям, бях и в ПМС, надута-подута се мобилизирах, и намалих драстично храната.Махнах хляба, сладкишите и просто гледах да ям по малко. Понякога си позволявам по нещо сладичко, ама по рядко. Абе с две думи, не пазя някаква определена диета но внимавам какво си слагам в устата. През деня карам на кафе, чай, понякога ябълки, и към пет часа хапвам нещо за вечеря без хляб или най много с едно две сухарчета. Твърдия алкохол го избягвам, защото на другия ден кантара веднага показва нагоре, дори да не съм яла много. Но с виното не е така за това си позволявам по една чашка.
Виж целия пост
# 291
Момичета ,има ли значение марката на оцета?
Виж целия пост
# 292
Момичета ,има ли значение марката на оцета?
Колкото е по-натурален,толкова по-добре  Peace
Виж целия пост
# 293
А кой е най-натуралния?Марка ,нещо? Embarassed
  bouquet
Виж целия пост
# 294
Моя е на "Веда"Плевен,в предните страници някой писа за оцет от диви ябълки/намирал се в Кауфланд/,има също и такъв с мед вътре,но аз не съм срещала  Thinking
Виж целия пост
# 295
Момичета и аз бях на този режим с оцета,още от старата тема.Но го спрях.Както и да е,авторката беше казала че е свалила 20кг именно с този на В.Търново,който вътре е с мед и витамин C.Аз също пиех от него.
Виж целия пост
# 296
Мерси момичета. Hug
А дали дразни стомаха,като се пие на гладно,че аз и без това имам проблеми с него.
Виж целия пост
# 297
Мерси момичета. Hug
А дали дразни стомаха,като се пие на гладно,че аз и без това имам проблеми с него.

Аз съм с гастрит и / да чукна на дърво/ не ме дразни сутрин засега.След около 15-20 минути закусвам. Дано при теб всичко да е наред  Peace

И аз пия оцета с мед и вит.С Има го в Била, струва 1.30лв.
Виж целия пост
# 298
Мерси момичета. Hug
А дали дразни стомаха,като се пие на гладно,че аз и без това имам проблеми с него.

Медът в оцета  омекотява действието му,първите дни при много от момичета се получава подутост на стомаха/и при мен беше така/ Sick,но докато не опиташ няма да разбереш дали ще ти понася  Peace
Виж целия пост
# 299
Аз го бях поспряла оцета, от мързел ли, от що ли, не знам, но край празниците се сетих, за да са по-малки пораженията. Качих едно коледно кило, но вече го разкарах, като почнах оцета и малко се поограничих. Все пак, празниците не са свършили  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия