Welcome on board 10 - Италия _ Милано

  • 33 130
  • 257
# 135
Via Pellegrino Rossi, 59 а тази улица до този квартал чернуско ли се намира,и централна гара  къде е,пак там ли,милия-има само една карта на италия и това е
Виж целия пост
# 136
относително близо е, поне е на север, но гаранции никакви не мога да ти дам, просто го видях в нета....
Виж целия пост
# 137
мерси много
Виж целия пост
# 138
Гласът на Светла така ми заприлича на индийките  Twisted Evil. Но и двете са симпатични млади девойки. Браво на тях, че се опитват да направят нещо.

мъ4ат се да свалят каквото им попадне пред о4ите.
Затова ли чат румовете са пълни с италианци  Mr. Green.


Казват, че италианката разваля връзка за нищо и била много претенциозна.
Това го казват ергените приятели на мъжа ми, де  Twisted Evil За тях угодия няма.

Мен ме кефят италианките, че са умерено елегантни и в този вид са на колела. С черните очила, хендсфрий, високите ботуши, 3/4 палтенца... има много готини жени, не знам дали са депилирани ( вие къде ги виждате тез работи) , привидно не са гримирани, но ако се загледаш има бая декорация по тях...
Виж целия пост
# 139
Мен ме кефят италианките, че са умерено елегантни и в този вид са на колела. С черните очила, хендсфрий, високите ботуши, 3/4 палтенца... привидно не са гримирани, но ако се загледаш има бая декорация по тях...
newsm10 Супер, много ми харесва този стил.
Виж целия пост
# 140
Кожените палтенца тази зима се носят с широки колани, това пак от вашия край дойде. Twisted Evil

На Ели всичко й харесва що е италианско, как умело завоалира нездравия си интерес към мъжката половина. Mr. Green Отиде папито в командировка и го удари през просото:шопинг, мъже, не ми казвай и че имаш италианско вино на трапезата, а не производство на компаунда Laughing, да не се пържиш в ада после. Mr. Green

Като стана въпрос за ада и рая, разкажете повече и за Ватикана, всичко ще е интересно, особено ако е подкрепено и с хубави снимки като предишните. Grinning
Виж целия пост
# 141
Noia, моят интерес  в тази област е чисто историческо-художествен. Разглеждам църквите, като музеи.
Инак, наскоро бях в потрес след едно предаване по радиото, в което говориха за отношенията църква-държава. Църквата в Италия нищо не плаща.  Ако плащаха данъци тези хора в страната би трябвало да влизат 20 милиарда евро годишно, което би дало възможност данъците на гражданите  да паднат с 50 процента. Италия може да е много богата държава, но тази многовековна прегръдка явно е силна.


Иначе, някои мои снимки от Флоренция , Венеция можеш да видиш хей тук:
http://vignuzzi.multiply.com/photos/album/44/FIRENZE
http://vignuzzi.multiply.com/photos/album/31




Виж целия пост
# 142
На Ели всичко й харесва що е италианско, как умело завоалира нездравия си интерес към мъжката половина. Mr. Green
А, интереса ми още не е задоволен. Тъкмо стана интересно, след като Lennie спомена за ергените, приятели на мъжа й  Twisted Evil Joy.
Ноичка, не ми вписвай още грехове в листчето Embarassed, моля те. Италианското вино ще го пробваме в Милано  Mr. Green.

Lennie, много красиви снимки   bouquet. Определено много бих желала един ден да посетя Венеция. На снимките изглежда прекрасна.
Виж целия пост
# 143
Лени, много хубави снимки. Grinning Я да попитам и аз какъв фотоапарат си използвала, че не си отговорила на коментарите отдолу. Grinning Кога е карнавалът във Венеция?

За Ватикана, те са може би най-богатите, но няма да ги видим в Форбс със сигурност. Защо гвардейците им са само швейцарци?

На Ели всичко й харесва що е италианско, как умело завоалира нездравия си интерес към мъжката половина. Mr. Green
А, интереса ми още не е задоволен. Тъкмо стана интересно, след като Lennie спомена за ергените, приятели на мъжа й  Twisted Evil Joy.


 Определено нямаше да е толкова интересно, ако и ти беше мома. newsm48
Виж целия пост
# 144
бъдещият ми стар фотоапарат Fuji FinePix S5500  Laughing

Виж целия пост
# 145
бъдещият ми стар фотоапарат Fuji FinePix S5500  Laughing



Това ми мирише на нещо професионално, обемисто, с по няколко обектива, за които трябва отделно куфарче Twisted Evil.  А кой е бъдещият ти нов? Mr. Green
Виж целия пост
# 146
Здравейте момичета!   bouquet
Много ви благодаря на всички,за поздравите и пожеланията!!!  bouquet  bouquet  bouquet
Надявам се съвсем скоро да се включа активно в темата и да ви разкажа и аз нещо за Италия.
В Милано съм била многократно,но за съжаление само на аерогарата,  Sad
но пък имам прекрасни спомени от Венеция,Верона и Пиза.
Ще чакам с нетърпение,темата да продължи.
И аз,като Ели си падам по всичко италианско,без изключение! Wink Laughing
Лени,страхотни снимки!!! Не мога да се откъсна от тях!  Shocked
Виж целия пост
# 147

И аз,като Ели си падам по всичко италианско,без изключение! Wink Laughing


Айде още една грешница на опашка за казана.. Mr. Green Като каза за Пиза се сетих как Джон не можа да слезе от кораба, беше под карантина, защото предният ден едни тапас в Барселона му разказаха играта,  а аз, влюбена, солидарна и загубена, останах с него да му повдигам духа вместо да подпра кулата, за което не съжалявам, разбира се. Grinning

Лени, излезе ли канон 400 Д ?
Виж целия пост
# 148
бъдещият ми стар фотоапарат Fuji FinePix S5500  Laughing



Това ми мирише на нещо професионално, обемисто, с по няколко обектива, за които трябва отделно куфарче Twisted Evil.  А кой е бъдещият ти нов? Mr. Green

Ааа,  има и още по-големи. Сони алфа, например.  Това виж е камера за карнавал! Бъдещият ми зависи според що ще кажат фотографките в Хоби ( мнооооого са добри!)  и цената, ъф корс.
За Венеция забравих да кажа - не съм ходила още, дните мисля, че се влияят от това кога е Великден.
Аз със сигурност от кранавала се възползвам само от сладкишите, които са специални за кранавал, в моята област (Романя) хапваме два вида - castagnole http://www.massignano.com/public/CastagnoleCarnevale2007.20070218.jpg   и frappe  http://ima.dada.net/image/135377.jpg  Срам голям, защото от панеттоне ( коледен козунак да кажем) минавам направо на тия пържени глупости и после ....

Хубави снимки от карнавала във Венеция има един бг фотограф, ето тук можеш да разгледаш една презентация 'Венеция', човека се казва Borissov. http://photo-forum.net/bg/index.php?TEMPLATE=links  ( скролни надолу до презентации и ще я видиш). Същият има и сайт, но така го е флашнал, че нищо не му разбирам. Rolling Eyes Enjoy!

за канона - естефффствено, колебая се м/у него и сони алфа.
Виж целия пост
# 149
И аз,като Ели си падам по всичко италианско,без изключение! Wink Laughing
Ето, виждате ли, това сме хората с вкус  Twisted Evil  Joy.

Дидонка,  Hug. Чакаме и твоите разкази, особено ако са придружени и със снимки.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия