Uspeh
И не само в България! И аз бих ви го препоръчал безрезервно- мисля че в момента е най-добрият детски ехографист в Европа.
/ Понеже не можахме да си издействаме талон 3А за кардиография,отидох и си платих -70 лв е общо ,като 20 лв е прегледа и 50 лв е ехографа.Имах час месец преди това,записа ми го един познат.Кабинета е N:59,отивате там дават ви талон,който да попълните и с него на регистратурата.Там ви дават талона и една бележка и чакате пак пред кабинета да ви повикат сестрите.Те правят ЕКГ на детето,после пак чакате навън ,за да влезете при лекарката.Тя гледа на ехографа доста обстойно.Плаща се на регистратурата след преглед.Слава Богу всичко при на се ок.
, но сега темата ме заинтригува.. аз в 3та градска от както се помня ходя
...и почти само положителни неща мога да говоря за детската кардиология, преди малко бях открил друга тема, доста стара в която се оплакваха от отделението и леко се шашнах, не мисля да я коментирам, понеже предполагам, че както всяко правило и това си има изключения.. лошото е, че не трябва да има изключения, когато става въпрос за здраве, особено на здравето на децата.. Значи там ми е правена операция когато съм бил на 6месеца, и на 12год., лошото беше, че при втората някоя сестра ми обърка упойка леко.. - изкара ме с 10кг, по-тежък и не ми се иска да казвам какви бяха последиците... важното е, че сега съм си супер, наложи се и да ми се прави една манипулация след 2рата операция, обаче тя се извърши безкръвно в щатите за голяма моя радост, и там всичко си мина... нека да не описвам.. само мога да кажа, че в БГ при личния си лекар да си взема направление за лекарства повече проблеми може да възникнат
) ...както и да е, отплеснах се малко от 3-та градска, та там повечето хора са много свестни и би трябвало да очаквате разбиране, само мога да Ви препоръчам, ако трябва да се прави нещо на детето Ви или на Вас, предварително питайте, ако не е естествено спешно, кога по принцип има по малко пациенти (кое време от годината) и ако може тогава да Ви настанят, за да Ви обърнат максимално много внимание и всичко да мине по вода... естествено не зная дали, ще Ви отговорят на този въпрос, но нищо не Ви коства да попитате
нищо не губите, а ползата може да е голяма
...друго мога Ви кажа - ако детето Ви е под 18 и виждате как негативно сърдечните проблеми му са се отразили, както може би и Вие търсите хора със същите проблеми (родители имам предвид), може да се свържете с асоциация "Детско сърце" и клуб"Родител" (за последното не се сещам дали точно така се водеше), та там ако се присъедините към тях със сигурност детето Ви може да стане малко по-уверено и т.н., да се срещне с други деца които имат сърдечни проблеми, да не се чувства изолирано по някакъв начин, ако в нормалната му среда това се е случило ..абе положителни неща, всяка година има оздравителни лагери на различни места из цялата страна ...мисля, че са по два, но не съм убеден, те често или са изцяло поети от организацията или цената на един такъв лагер е адски малка, аз поне мисля, че максимум 2-3 пъти да съм плащал нещо, от ..не знам сигурно към 20-тина пъти съм ходел
) ...абе интересно е, може да Ви звучи като поредната зарибявка
...има и клуб "Младо сърце", но то е за хора над 18 (е, може и да се направи някое изключение де
) ...не знам, аз съм на 20 години, живеех си в Добрич, после на 12-13 се преместих във Варна и сега съм в София от половин година някъде, но винаги тия хора съм ги чувствал много близки.. дори, ако не сте от София може да питате дали има някой други хора с подобни проблеми от Вашия край, и.. не знам, но имам чувството, че хора в подобно положение винаги търсят съмишленици.. ако искате, мога да Ви дам някаква информация, но не ми се иска да си давам телефона тук, може еmail-a си да Ви дам - bachkov@gmail.com - ако на някой му е интересно за организациите, или иска инфо към кой да се насочи най-добре в отделението в 3та, да се чувства свободен да ме пита
...Препоръчани теми