3-та градска

  • 29 155
  • 33
# 30
Здравейте мами-интересува ме дали някой знае как става записването в 3-та градска за ехокардиография-кой лекар ще ми препоръчате-благодаря ви предварително.
Телефон на регистратурата на болницата 9211582 .
Виж целия пост
# 31
Здравейте,
Аз съм от Бургас и имам нужда от помощ.Мили момичета какво ще кажете за Д-р Димитров,херург
или ми кажете добър съдов хирург - става въпрос за дете на 3год.!!!
Много благодаря.
Виж целия пост
# 32
Извинявам се за отклонението от темата, но някой да знае д-р Росен Илиев ( трета градска болница)как са му смените кога е сутрин и кога следобяд на четни на нечетни , предварително много благодаря:)!
Виж целия пост
# 33
Много се извинявам но искам да попитам д-р Велковски само детски кардиолог ли е?И ако е знаете ли някой добър кардиолог в трета градска?Благодаря предварително Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия