Житна диета

  • 125 672
  • 522
# 150
даниелка, за колко време я направи  newsm78
Май бяха  3 дена. Трябва да погледна назад.
Виж целия пост
# 151
Брей таман реших да пробвам и аз житната диетка, а то май никой не е останал тук  newsm78 Хей мацки дано се появи някоя от вас, че не ми се дреми и дъвче самичка жито тук  Crazy Crazy Crazy
Виж целия пост
# 152
Ако не беше точно това дъвчене бих дошла да хапвам житце, защото е доста вкусно и полезно но много ме заболява устата после-успех, с теб съм   bouquet
Виж целия пост
# 153
Scorpi , аз мисля да се пробвам през февруари. Ако искаш тогава заедно да я правиме? Peace
Виж целия пост
# 154
Има,има,но нека бъде от 9 януари...... Crazy
Виж целия пост
# 155
Подкрепата я имаш, а за февруари и аз съм на линия  Peace
Виж целия пост
# 156
Кога луната е във благоприятна позиция за диета?
Виж целия пост
# 157
Когато намалява. Peace
Виж целия пост
# 158
Момичета, толкова други диетки ударих - само тази не бях правила, тъй че сега ще я карам, а февруари пак  Peace След яйцата в японската житото ми се видя днес много хубаво ама да видим какво ще ми е мнението след някой и друг ден, че то и стахотната диета ми допадна ама толкова време това кисело мляко - и това не е работа пък в туй студено време - съвсем!
k.a.l.i. днес с тоз ивановден пооплесках работата ама ще го броя вработване и запознаване с режима  Mr. Green от утре - железни  Peace Laughing
Виж целия пост
# 159
И аз се записвам от 9 февруари с вас. От много време не съм правила тази диета, но я харесвам. Hug Приемате ли ме в отбора?
Виж целия пост
# 160
tzvety26   Peace - колкото повече - толкова по-весело и леко  Laughing
Виж целия пост
# 161
Здравейте, момичета! Аз започнах диетата на 05. 01 и днес ми е 5 ден . Чувствам се добре само малко ми е по- студено от обикновено. Не се тегля всеки ден , защото ме е страх да не се демотивирам ако не съм свалила очакваните кг. Знам обаче от колко кг. стартирах и последния ден ще се отчета. Успех на всички с диетата! Hug
Виж целия пост
# 162
galerida   желая ти много успешни свалени кг-и и да не ги качиш отново-стискам палци   bouquet
Виж целия пост
# 163
Успех на всички житни сладурани! Аз вече си направих сметка как ще ми приключи първия етап от диетата и изчислих, че от 25 или 27 януари ще започна и аз житната диета с вас
 newsm51
Виж целия пост
# 164
Привет дами  Heart Eyes Днес ще го броя за първи ден на житната, защото изкарах 2 дена преди това \вчера и оня ден\ на жито ама беше грухана пшеница - едва вчера намерих жито за покълване, тъй че ще се бройкам от днес  Laughing Февруари месец мисля, когато си му е баш времето пак да я направя - ще видим има време. Успех на всички с диетката и пишете по-честичко как се справяте, че е по-леко с дружинка  Wink Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия