Житна диета

  • 125 672
  • 522
# 180
jedira ,   Hug мерси за инфото , ще опитам да мина от там да си купя днес или утре.
И на теб успех! Вече имаш стахотен резултат!  Peace Ти ще правиш ли житната сега?
Виж целия пост
# 181
Ами не сега,ще се опитам засега да задържа,а може би ще я направя като почнат постите,че тогава ми е труден момент,засега съм при Дюканките,харесва ми,че се яде  Laughing
Виж целия пост
# 182
Успех  newsm10 - все по-вече се замислям и аз за Дюкан, но малко по-натам. А сега ще опитам житната , пък дори и само пет дни да изкарам - пак ще съм доволна.
Виж целия пост
# 183
Момичета от утре и аз съм при вас. Днеска си сложих житцето да ми покълне, та да съм съвсем стриктна.
lideto70 и тук мила се засичаме. стискам ти палци да успееш 10 дни да изкараш, както и на всички останали, които в момента житуват!
Виж целия пост
# 184
tzvety26 , аз този път тук излезах несериозна  Embarassed Embarassed засега се отказвам от житната диета, днешното лунуване нещо ми срина мотивацията - едвам го изкарах. И не ми се търсеше жито , та реших да си изкарам и втората част от Страхотната, но за житната си оставям идеятаза по-нататък!
Успех , момичета!  Peace
Виж целия пост
# 185
Мерси, Лиде. Hug Момичета, колко сме на тази диета?
Виж целия пост
# 186
И аз.....и аз.... Crazy
Виж целия пост
# 187
Ама много сме малко житените. А толкова много кандидатки имаше. Хайде момичета, не се отказвайте. Аз от житото, което купих да се оплача - ужким съвсем истинско жито било, пък вече 2-ри ден не покълнва. Явно е обработено по някакъв начин. Днес ще ям от него, но ще отида и друго от друг магазин да купя, пък да видим...
Виж целия пост
# 188
За какво говориш....!? Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 189
Аз ще я пробвам пак февруарски  Peace
Виж целия пост
# 190
Аз ще я пробвам пак февруарски  Peace
Мила, а ти кога я прави и какъв беше резултата?
Виж целия пост
# 191
И само малко офф. jd това ЦЪК в подписа ти е страшно Hug, а и тази гениална мисъл отдолу... вече ще си я повтарям. Наистина няма такава храна...
Виж целия пост
# 192
И само малко офф. jd това ЦЪК в подписа ти е страшно Hug, а и тази гениална мисъл отдолу... вече ще си я повтарям. Наистина няма такава храна...
И аз така мисля, но ако не се бях осъзнала навреме може би щях и тая храна да я открия. Embarassed
А наистина тази мисъл може да ме накара да се замисля преди да хапна нещо - дали си струва! smile3501
Виж целия пост
# 193
Момичета, има ли вече резултати при някой.
Айде похвалете се. Азз ще се претегля накрая.
Виж целия пост
# 194
Здравейте , момичета! Днес си купих жито и довечера ще го сложа да покълва и от неделя започвам и аз житцето!
Успех на всички и ако някой има резултат, моля , нека се похвали  newsm44 да ни амбицира и нас newsm51
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия