Житна диета

  • 125 672
  • 522
# 255
Момичета приемате ли още една във вашата група?Смятам да пробвам и да съчетая с лунната Peace
Виж целия пост
# 256
Е,разбира се.....Добре дошла!  bouquet
Виж целия пост
# 257
мацки и аз искам да се присъединя към вас  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 258
Ще ме извинят момичетата от темата ,но тази вечер явно аз ще посрещам гости....  bouquetОт кога мислиш да започнеш?
Виж целия пост
# 259
ами нали от 22.02 6те запо4вате  newsm78 
Виж целия пост
# 260
С житото да,но е хубаво да имаш поне един  ден  подготовка-да намалиш храната до минимум....
Виж целия пост
# 261
аз правя то4ковата и съм намалила храната  Peace я кажи колко кг. свали с тази диета  Praynig
Виж целия пост
# 262
Тази диета я започвам сега .....за по продължително време(дано да издържа Embarassed).....Точковата също е добра,но едно прочистване на организма ще ти дойде добре.
Виж целия пост
# 263
Момичета имам едно въпросче  Simple Smile. Каква вода пиете по време на режима  newsm78
Виж целия пост
# 264
Добро утро,момичета!  bouquetИма ли лунатички днес?
Виж целия пост
# 265
И аз днес съм лунатичка! Peace
Виж целия пост
# 266
И аз съм лунатичка  Simple Smile
От утре ще съм житничка  Joy
Виж целия пост
# 267
Здравейте,  Hug
и аз мисля от утре да се включа в житния режим. Днес си набавих необходимите продукти и от утре съм на линия- хем е намаляваща луната, хем е Февруари, съвсем по учебник...  Mr. Green Дано и резултатите са такива.
Поздрави
Виж целия пост
# 268
мацки  Flutter намерих само грухана п6еница  Rolling Eyes с нея 6те стане ли или ...  newsm78 
Виж целия пост
# 269
stanislav4eto , трябва да е от другата - за покълване, но за утре си започни с тази и си потърси другата. Аз ще отложа моето начало с два дни, защото в събота съм на рожден ден и няма да мого да съм само на жито , но от неделя или понеделник съм на линия но за 3 или 5 дни. Успех на всички и много резултати!   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия