или пак ще ги галят с перце ...
или пак ще ги галят с перце ...
даже си спечели една готина червена кола и всички го харесваха. само ме е яд, че не можах да гледам последния епизод от този сезон и не разбрах дали печели и накрая. някой, ако се сеща, да каже
но пък ми хареса резюмето за всички участници, поне си ги припомних
особено меги и агонцев с култовите фрази!
даже си спечели една готина червена кола и всички го харесваха. само ме е яд, че не можах да гледам последния епизод от този сезон и не разбрах дали печели и накрая. някой, ако се сеща, да каже
. По време на играта имаше лека свалка с една мадама, която после я изгониха и на финала точно тя го прецака, като не гласува за него. Само заради нейният глас не можа да спечели. Спечели една жена, която беше най-възрастната сред тях, но в интерес на истината също беше много готина и заслужаваше парите
. А той милия така искренно се зарадва за нея, че още по-симпатичен ми стана.
, вече съм забравила....
и ако правилно съм видяла. и сега кво прайм - връщаме въпросния участник обратно
Честно казано, съжалих я. Никоя жена и майка не заслужава подобно отношение.Никоя!
(освен ако не го задължават с договр да чака финала на тв излъчването).
Препоръчани теми