Сървайвър - 5 част

  • 24 057
  • 491
# 375
Момичета,знаете ли в колко часа започва днешната серия на Survivor????Седнах до го гледам тази вечер и с изумление установи ,че не го излъчват от 20.00часа??? Rolling Eyes
Благодаря ви предварително за отговора  bouquet
Виж целия пост
# 376
Момичета,знаете ли в колко часа започва днешната серия на Survivor????Седнах до го гледам тази вечер и с изумление установи ,че не го излъчват от 20.00часа??? Rolling Eyes
Благодаря ви предварително за отговора  bouquet

Няма вече-направо утре финала  Naughty
Виж целия пост
# 377
мама Мери, Колди е друг супер як играч. него го гледах и мн ме хвана яд,че не спечели.

Може, хич не помня имена
Виж целия пост
# 378
Днес четох из нета някъде, че Светла ще е победител, а не спрягания до сега Жоро.
Виж целия пост
# 379
момичета от къде мога да си сваля лайфа от този понеделник,чудно ми защо не са го качили на страницата ИМ,няма и в нетерата
Виж целия пост
# 380
Цитат
Верно ли ти хареса? Кое по-точно? Инфантилните плювни на хлапетата и липсата на какъвто и да е нормален правопис и изказ? Никога не бях влизала в този форум, това ми беше пръв и последен път. Става ми зле, когато чета толкова неграмотно написани неща, за злобата, която се излива да не говорим... Sick
Хареса ми колко точен прякор са му измислили.Този път и аз нито се регистрирах, нито писах и четох там.Единствения път ,когато влязох беше вчера,за да разбера какви са настроенията там.
Виж целия пост
# 381
Хайде на финала Sunglasses!!!
Виж целия пост
# 382
Е, тъпо парче ми е Светла  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 383
Убиха ме с тоя черен лак. ooooh!
Виж целия пост
# 384
 ooooh!Брех- и Бъч се "изказа" свЕстно newsm78
Виж целия пост
# 385
Хайде агитката на Жоро, къде сте?
Виж целия пост
# 386
И двамата явно са доста притеснени-Светла прекалява с подмазването, а Жоро с хиленето ooooh!
Виж целия пост
# 387
ама как са загладили косьма
Виж целия пост
# 388
 PeaceДа бе -кога това Laughingнали "токущо са се разделили Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 389
Хайде Жоро спечели!
Честита му победа, да е жив и здрав!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия