квилинг

  • 126 640
  • 886
# 105
Ей, момичета, направо ме разбихте!!!!! smile3501
Чудех се дали да не пусна цяла нова тема за благодарност!!! newsm51 newsm51 newsm51
Искам да ви кава че ме заредихте с енергия за следващите сто години!!!!newsm10 newsm10 newsm10
А започнах от там да намеря идея за Св.Валентин, че синът ми иска да направи подарък, а аз смятам, че няма нищо лошо в това да го направим заедно и докато търся идеи.....Благодаря ви скрено!!!! smile3521 smile3501
Виж целия пост
# 106
Доста търсих идеи за свети Валентин, но само това намерих:

http://www.quilledcreations.com/quillinggallery/showphoto.php?ph … at=500&page=1

Направих две такива, дадох едното на мъжът да си го сложи до компа на работа, хем да ми прави реклама, хем да "плаши" женорята да не се задяват с него.... Joy Много са ги харесали, но само една поискала да и направя, мъжът казал "5 лева Wink " и жената си тръгнала разочарована....Ех, вече не цени изкуството днешната младеж.  Laughing
Виж целия пост
# 107
Много са идейни сърцата! Пък ти не се кахъри, ще узреят те за идеята  Wink
Аз обаче отстрани видях още много неща, но не мога да ги докарам във вид, удобен за логаритмуване  Grinning. Или иначе казано- не мога да ги увелича. Аз ли не правя нещо както трябва или сайта не позволява?
Виж целия пост
# 108
 chiges, аз нещата на майтап ги вземам...
А ти кои неща искаш да видиш от сайта, това което е от ляво са реклами на книги и аз не можех да ги видя в по-увеличен вариант, иначе това което съм отворила са галериите на отделни потребители и те са си публикували снимки. Това е началото на галерията, http://www.quilledcreations.com/quillinggallery/showmembers.php  кликаш на всяка снимка и виждаш какво е направил този потребител.
Виж целия пост
# 109
А, то и аз на майтап го казвам  Grinning. Но пък от къде да знаеш, може и да стане някой ден.
Иначе точно книгите се опитвам да видя. Мисълта ми е, че не дават да им се видят кориците в по- приличен размер, защото много интересни неща мернах. Ама добре поне че към галерията ме упъти, че и нея не открих сама  Blush Вече взех да се дразня от мене си, голяма съм блейка
Виж целия пост
# 110
това ни е вторият опит
с това си режа лентите, но само ако са с дължина тясната страна на А4
ето това пък ми е пособието за навиване- мъжът ми цепна едно шишче  Mr. Green
Виж целия пост
# 111
chiges, картичката е  newsm74

Идеята с шишчето е много добра. Но другата джиджавка каква е?

migito, галериите са страхотни! И картичката също!!!!  Тя днешната младеж хич не отбира от ръчен труд  Mr. Green  Но това с плашенето на женорята, да взема и аз да го пробвам.  Ама се чудя на кое ли точно място да му го туря, че компа е в къщи  Laughing
Виж целия пост
# 112
Ми някаква мъничка гилотиноподобна джаджа е  Mr. Green. Беше в комплект с някакви листи на времето. Оранжевият накрайник реже, а черният- бигова. Върши работа за дреболии.
Виж целия пост
# 113
 Аз тези дни доста се трудя по темата,та след някой ден ще покажа.
 Спорна работа момичета,и пишете че темата е много назад Mr. Green
Виж целия пост
# 114
Това тук май изисква доста време и търпение!

Виж целия пост
# 115
 shoshkata, моят мъж си го сложи до компа, щото това му е работното място (програмист е Wink )...

Най-накрая успях да си намеря фотоапарат, тези дни ще снимам, ще има и раздел "Познай какво съм искала да направя" и да се посмеете на мой гръб.  Laughing

Направих доста от този вид, но доста по-накрипени, много се замислям да ги харижа за Великденския базар.
http://www.quilledcreations.com/quillinggallery/showphoto.php?ph … at=500&page=1
Виж целия пост
# 116
направих клипче на част от моите картички,извинявам се за качеството
http://www.sibir.bg/index.php?page=videoAlbumPreview&albID=7 … amp;VideoID=54238
Виж целия пост
# 117
Виви, страхотни са!
Какви са ти плановете?  Ще ги продаваш ли, ще ги даваш за Великденския базар....за приятели....
Давай в същия дух!
  bouquet
Виж целия пост
# 118
Браво, Виви! Много са хубави!
Виж целия пост
# 119
Благодаря ви!Ще пробвам тези дни в един магазин,пък ще видим.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия