квилинг

  • 126 641
  • 886
# 120
Виви,  smile3501  Успех! Всички да продадеш и за още да питат!!!
Виж целия пост
# 121
http://picasaweb.google.com/IlhanFan172632/80QuilledGiftTags/pho … 58107132700266578
кливлинг- идеи за Великден
Виж целия пост
# 122
Да ви се похваля продадох 30 картички. Simple SmileНяма да забогатея но съм много щастлива,че изкарах малко парички Simple Smile
Виж целия пост
# 123
Браво! Успех!   bouquet
Виж целия пост
# 124
Браво,  vivi75! Продължавай в същия дух!
Виж целия пост
# 125
Благодаря ви за подкрепата!
Приятен ден Simple Smile
Виж целия пост
# 126
vivi75, браво! Това да се чува  Simple Smile
Ние преди няколко дни спретнахме една картичка и даже я подарихме. Девойката остана очарована  Grinning
Виж целия пост
# 127
Дойде часът на истината.... Joy
Най-накрая и аз да покажа....
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=222405

Тук има и задачка "Познай какво съм искала да направя", наградата е виртуална тортичка...  Laughing И да се посмеете на мой гръб, разбира се.

http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=5238922
http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=5238943
Виж целия пост
# 128
migito, нищо смешно не видях. Naughty Картичките ти са супер! Браво!
На мен ми се струва пипкава работа и за това още не съм седнала да опитам какво мога да направя.
Виж целия пост
# 129
Уау, доста си навъртяла  Grinning. Страхотни са! Браво!  smile3501
Ето я и нашата Янешко- мамешка картичка
Забравих да кажа, че загадката не се вижда  Grinning
Виж целия пост
# 130
migito, не бъди скромна! Страхотни са! гъбки? Mr. Green
аз имам въпрос обаче. Виждам едни топчета, те готови мъниста ли са или пак е навита обаче плътно хартия?
Виж целия пост
# 131
За Нова Година съпруга ми ми подари коркова дъска и като се амбицирах от тази книжка http://picasaweb.google.com/belinha.sc/NewDesignsForQuilling , голям мерак беше. Но там няма изпълнението, а само моделите, явно се правят от дребни детайли, не като мен от цяла лента. Особено червените "гъбки" си станаха абсолютна абстракция... Мъжът ми ме скъса от майтапи.
Мимито, всичко е от хартия, мъниста не съм слагала. (а тортичката малко по-късно)
Виж целия пост
# 132
migito,много красиви си ги направила!
Виж целия пост
# 133
Здравейте момичета  Hug
От доста време ви следя темичката, но едва вчера седнах да майсторя и аз нещо Simple Smile
И гледам, че темичката отива към трета страничка реших да ви покажа днешното ми творение.....за пръв път ми е и не знам дали са се полчуили добре...чакам мнение от специалистките  Peace

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=223152
Виж целия пост
# 134
peonia, много са нестандартни, лично на мен много ми харесват!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия