квилинг

  • 126 637
  • 886
# 840
Честно казано тези ларедутски ножички не ми вдъхват доверие  Thinking Приличат ми на моите китайски от левче.  Купих си ги от книжарница "Лъч" в Пловдив.
Виж целия пост
# 841
А къде точно е книжарница "Лъч" ? Мога да им хвърля едно око, няма значение, че са китайски - ако вършат работа, защо пък не?
Виж целия пост
# 842
Има две в ж-к "Тракия". Едната е в 10бл.  Thinking и има някакво училище на близо. Другата се намира пак в блок, но на коя улица беше newsm78  Знам, че има кино на близо. Ох, по-добре Linkata да обясни, нали тя е от Пловдив. Simple Smile
Виж целия пост
# 843
Поздравления за чудесната тема и за красотите, които сте показвали. Въодушевих се и аз и направих няколко картички за Нова година.
Ето ги:




Поздрави и успешна Нова година!
Виж целия пост
# 844
Въодушевих се и аз и направих няколко картички за Нова година.
....

Много са хубави!
Виж целия пост
# 845
Привет, М-Дидко!
За първи картички са повече от чудесни!
Благодаря ти, че ги сподели с нас  bouquet  Надявам се и за на пред да се включваш Simple Smile
Виж целия пост
# 846
Момичета, а как мога в поста си да показвам снимки (както е направила М-Дидко )? Четох инструкциите във форума, пробвах, ама нещо не ми се получава. Просто искам направо снимката да се вижда (а не да  изписвам адреса в интернет). Ще съм ви благодарна, ако ми обясните.
Виж целия пост
# 847
Яни, не я зная тази книжарница, за пръв път от теб разбрах че има такава. Подозирам обаче че тая до киното е до Лъкисинема, под Дома на техниката, там преди съм виждала такива ножички. Ако се интересувате конкретно от такива дето правят бордюр, моите съм ги купила от Книжна борса Пегас зад Гранда, бяха около 2 лв. бройката и за сега режат добре.
Виж целия пост
# 848
YanaDG - виж http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4825.0

още: http://picasaweb.google.bg/katerina.ketri/WZQPKB?authkey=HKXOtw_K97w#

или примерно http://foto.radikal.ru предлагат автоматично код за публикуване на малка снимка с лупа, който да отвори голямата снимка.

Радвам се, че сте харесали картичките. Опитвам от по-отдавна - чак сега се осмелих да публикувам  Simple Smile
Виж целия пост
# 849
Linkata, останах с впечатлението, че работиш в този район. Grinning
Така, на ул. Съединение се намира книжарницата с/у р-т Тони 2000.
А другата срещу у-е "Черноризец Храбър".
Виж целия пост
# 850
М-Дидко ,   bouquet! Задължена съм ти! Ще си отделя малко време и ще се поупражнявам. И дано да мога да ви покажа и аз нещо, имам доста голямо поле за изява, защото работя в ДГ и има къде да реализирам идеите си. Още веднъж - благодаря!
Виж целия пост
# 851
М-Дидко,наистина хубави картички си направила,харесаха ми всички....

А аз продължавам и съм напреднала много, ще ги сложа в моя сайт като снимам всички,иначе е много работа а аз не разполагам с това време...

Намерих и една страница  с много книги за сваляне, има и за квилинг..http://picasaweb.google.com/belinha.sc
и като стана на въпрос, кой  има идея къде си купува хартия??? търся не традиционни цветове, а нещо кафяво,черно, тъмно виолетово и т.д., ако някой има възможност да купи и да ми прати с паричките няма никакъв проблем, изпратя или ще преведа,как ще е удобно..благодаря  предварително
Виж целия пост
# 852
http://www.slanchogled.com/

Продават онлайн.
За сега не съм намерила по-зареден магазин от тях по отношение на цветове хартия.
Да не се излъжеш да си купуваш случайно кутийки от тях-ужасни са.
Виж целия пост
# 853
migito - благодаря за линка - ще проверя и аз какви цветове има.
dyffi - ще чакаме да публикуваш какви неща си сътворила!
За нетрадиционните цветове хартия една идея - режа си от рекламните материали, които ми попадат  Simple Smile
Виж целия пост
# 854
migito,благодаря ти за сайт,виждам че е доста променен, но аз така и не намерих  хартия,то има хартия но не я виждам каква е точно, а да купиш нещо което не знаеш какво малко е трудно, ок.ще си мисля варианти,лошото че ми трябва  спешно, но какво да се прави....
ще покажа няколко неща, не всички съм ги качила още...

http://aset.medipharmwiki.com/index.php?option=com_datsogallery& … wmark&mid=429
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия