Къде в чужбина бихте емигрирали?

  • 15 931
  • 312
# 240
очевидно е, че не си се разхождала наскоро в ССЦ  Laughing

Ти, разбира се, си осведомена по всички въпроси. Аз дори не смея да споря с теб. А интелектуалното ползване на абревиатури силно ме респектира!
Виж целия пост
# 241
Рекох да погледна ,ама то май сте останали само емигрирали да си разговаряте....

ААА не, и аз съм тук Peace Ама спора се обърна на веселба Laughing
Стана ми скучно, така ми се спореше тази вечер smile3532
Виж целия пост
# 242

Радостина, личи си, че си работещо момиче Mr. Green


какво имаш предвид?
Виж целия пост
# 243

Радостина, личи си, че си работещо момиче Mr. Green


какво имаш предвид?

Че нямаш време да се моткаш по мол-овете. Ти за онази професия ли си помисли?!  Mr. Green
Виж целия пост
# 244

Добронамерена е. Показва класа и извисяване над нещата.
Виж целия пост
# 245
Е може пък просто да не е ССФ, само те знаят всичко...
Виж целия пост
# 246
То пък едни МОЛ-ове...
Виж целия пост
# 247
А какво е ССФ Embarassed Embarassed Embarassed
Виж целия пост
# 248
Няма смисъл Peace

Виж целия пост
# 249
А за емигриралите мъжки някакви впечатления?
Виж целия пост
# 250
 
Радостина,  ССЦ е мола, който прилича на плувен басейн, намира се до Хемус. София Сити Център. Посетих го по Коледа - пълен е с описаните от Буболина женски, много престижно място се оказва сред емигриралите от прованса.
Мястото кънти на мйеко.
Виж целия пост
# 251
Полудяхте пак.

Всеки мери с неговата мярка, ясно, но и доста глупости се изписаха.

Като например, че емигрантите превъзхождали останалите.
Вярно, имаше нещо положително в замисъла на Българския Великден, но се опорочи бързо. Но хората с международен качествен опит и образование далеч не образуват целия емигрантски поток.

А от друга страна, изцепката, че $1500 нищо не били вече. Брей.
Виж целия пост
# 252
nova_badeshta_mama , тамън се борех да ти отговоря...

Вече не съм много нова и гледам да не рипам, но като видя претворените герои на Алеко - не устоявам.
Става въпрос за прословутото прозрение "Пази, Боже, сляпо да прогледа!"
Виж целия пост
# 253
Малее, защо не казахте по-рано? Изобщо не се сетих, че е съкращение на София Сити Център.
А на Стамболийски каква убавиня е. Единствено заради ІМАХ влизам там. Цялата навалица и префърцуненост ме отвращават.
Виж целия пост
# 254
Мда, ивонка наистина няма смисъл.

Жалко.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия