Къде в чужбина бихте емигрирали?

  • 15 931
  • 312
# 225
Питам аз-и отговор  искам. Кой ще сложи примката и кой ще бутне столчето на темата? newsm66 newsm66

Сакън - я как се раздумахме!  Crossing Arms
Виж целия пост
# 226
Lennie, кво Зимбабве, бе душо? В Кения се бунтуват. Wink

Не си достатъчно запозната, Вечерница. Но си майка и емигрантка - прощавам ти Mr. Green


Тва обида ли е или комплимент? Joy
Виж целия пост
# 227
Какво толкова по-различно може да си позволява човек по разните места, като изключим туристическите забележителнисти?

Ти не можеш да оцениш възхитата, с която ме гледат като извадя синия паспорт със звездичките  Laughing Опа-а-а това беше едно време, сега на никой не му пука в коя соц болница на ГДР си изтърсен  Whistling

Моля ви, не закривайте темата...много ми е забавно.  Joy
Виж целия пост
# 228
Няма ли някоя емигрантка да ни осветли за Световния Стандарт на Статуквото? Непрогледнали ще си останем, ей...
Виж целия пост
# 229
Емиграцията не била за всеки- значи тези, които са емигрирали превъзхождат с нещо тези, които не са емигрирали. Или ако не си успял в България няма да успееш и навън.
 Rolling Eyes На мен ми звучи като обида   Rolling Eyes

Разбира се, че превъзхождат, както и да ти звучи. На теб стиска ли ти да започнеш живота си отначало в чужда среда, да градиш кариера на чужд език, в срана, многократно превъзхождаща в изискванията си българските? Когато го направиш, тогава ще разбереш с колко превъзхождаш всички, които са останали.
Искам да попитам.
Всички ли започнахте отначало, от нула?
Всички ли градите кариера?
Всички ли се борите?
Всички ли имате мазоли?
Защото аз съм виждала и други моменти от живота на  емигрирали женски.
Най- голямото усилие е да се качи на самолета, от там нататък гради живота си полегнала на чужда кариера, бори се да изхарчи повече пари от нечия банкова сметка и най- м ного борбата се изразява в това да смени фамилията - не че не изисква усилие де, но все пак Thinking
Виж целия пост
# 230
Рекох да погледна ,ама то май сте останали само емигрирали да си разговаряте....
Виж целия пост
# 231
Бубс  newsm18 Бубс  newsm18 Бубс  newsm18
Виж целия пост
# 232
Защото аз съм виждала и други моменти от живота на  емигрирали женски.
Най- голямото усилие е да се качи на самолета, от там нататък гради живота си полегнала на чужда кариера, бори се да изхарчи повече пари от нечия банкова сметка и най- м ного борбата се изразява в това да смени фамилията - не че не изисква усилие де, но все пак Thinking

И каква е разликата от емигриралите женски от провинса в София ( например), за които всичко гореспоменато важи с пълна сила?
Познавам доста такива женски в София.  newsm78
Виж целия пост
# 233
Какви емигрирали! Аз съм си тука!  Crossing Arms
Виж целия пост
# 234
И каква е разликата от емигриралите женски от провинса в София ( например), за които всичко гореспоменато важи с пълна сила?
[/quote]

Не съм Буболина, но да отговоря: разликата е в претенциите! Емигрантските претенции са световни!
Виж целия пост
# 235
Бразилия.....топло е, ценят се хората с образование, подредено. Предполагам и хората са по-топли и темпераментни, отколкото едни британци или германци например
http://www.femalehealth.com/CountryProfiles/brazil/brazil_images … razil%20PRpic.jpg
http://mundogospel.files.wordpress.com/2007/10/copacabana.jpg
http://peacecorpsonline.org/messages/jpeg/brazil.jpg
Принципно съм патриот и не искам да живея извън България....но всичко се случва
Виж целия пост
# 236
И каква е разликата от емигриралите женски от провинса в София ( например), за които всичко гореспоменато важи с пълна сила?

Не съм Буболина, но да отговоря: разликата е в претенциите! Емиграндските претенции са световни!
[/quote]

очевидно е, че не си се разхождала наскоро в ССЦ  Laughing
Виж целия пост
# 237
Какво е това ССЦ?
Виж целия пост
# 238
Ахахахахаххххахаха-и аз съм емигрирала женска!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Joy Joy Joy
Ах, Бубо, немой ме кара да се хиля, че после и кашлям. Mr. Green Mr. Green
Това ще си го сложа за титла. Joy
Виж целия пост
# 239

Радостина, личи си, че си работещо момиче Mr. Green

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия