Къде в чужбина бихте емигрирали?

  • 15 931
  • 312
# 195
xenia, а ти такъв лиценз имаш ли, не разбрах. 
 
Виж целия пост
# 196

xenia, ... Желая ти дълги и успешни години в любимия ти форум, докато кариерата ти гони тавана си в странство. Дано ти е обещала да те повика за лаврите!
ivonska, ти пък чак такива екстри не пожелавай, че ще им писне и на най-търпеливите, добронамерени и кротки, редовни потребители Mr. Green
Виж целия пост
# 197
Ама че смешен спор!

Очевидно в БГ човек е разбран само ако се оплаква, няма самочувствие и мрънка нон-стоп срещу всеки и всички.

Какво толкова ви подразни - че момичето има самочувствие и съзнава успехите си ли? Т.е ще ви хареса повече ако се чувства нещастна и недооценена ли newsm78

Какво пък толкова- смята, че има натрупани знания, че се е развила в правилната посока и се чувства оценена там където е. Не мога да схвана защо имате проблем с това и трябва да се минава към ирония и обиди Thinking
Виж целия пост
# 198
Ама че смешен спор!
Какво толкова ви подразни - че момичето има самочувствие и съзнава успехите си ли? Т.е ще ви хареса повече ако се чувства нещастна и недооценена ли newsm78
Личи си, че си от скоро тук... Wink
Виж целия пост
# 199
Ксения, принципно ме кефиш, ама големи глупости си изпонаписала в тази тема.  Говориш за  българско мислене ...дай да видим чужбинското.  Какви асоциации предизвиква думата "емигрант" у западния гражданин?
Виж целия пост
# 200
Ама че смешен спор!
Какво толкова ви подразни - че момичето има самочувствие и съзнава успехите си ли? Т.е ще ви хареса повече ако се чувства нещастна и недооценена ли newsm78
Личи си, че си от скоро тук... Wink

Т.е?! newsm78
Виж целия пост
# 201
В една друга тема бях обвинена аз за завистница. Mr. Green  И как не съм можела да се зарадвам на чуждия успех. Mr. Green
Сега пък-Ивонска.
Ще следя развитието на темата с интерес.  bouquet
Виж целия пост
# 202
Да, приех го лично до известна степен. Много е лесно да се разделят хората на емигрирали (значи успяли) и неемигрирали. Не се казва в прав текст, че са неуспяли но се подразбира от определението за емигриралите.
Вярно, изразих се по-остро, отколкото позволява добрият тон.
Виж целия пост
# 203
Личи си, че си от скоро тук... Wink

Нова, но  проницателна.  Wink
Аз нямам проблем със самочувствието на Ксения.
Ето че и Радостина намери зрънце самочувствие като емигрирала от провинцията.
Харесвам хора, които знаят колко струват. Това ги и продава. Сигурна съм, че Ксения се продава отлично там, където живее ( забравих къде).
Ако това беше интервю за работа, Ксения щеше да издуха конкуренцията.
Продължавайте, много се забавлявам.
Виж целия пост
# 204
Поживей, погледай (почети)... пак ще си говорим  bouquet

Нова, но много проницателна.  Wink
Уф, направо рентгеново-проницателна Mr. Green
Виж целия пост
# 205
Много ясно откъде идва проблема. Част от съфорумките са фукливи, а останалите - сме завистливи. Само дето фуклинвите са толкова успели, че още не са научили мъжете си да се хранят акуратно.
Виж целия пост
# 206
Ама че смешен спор!
Какво толкова ви подразни - че момичето има самочувствие и съзнава успехите си ли? Т.е ще ви хареса повече ако се чувства нещастна и недооценена ли newsm78
Личи си, че си от скоро тук... Wink

Т.е?! newsm78
попрочети в профила и, ще ти се изяснят доста неща.
http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=46003;sa=showPosts;start=140
Виж целия пост
# 207
Очевидно в БГ човек е разбран само ако се оплаква, няма самочувствие и мрънка нон-стоп срещу всеки и всички.

Да поясня, с ясното съзнание, че ще затрият препратката:
Имаше една мома-емигрантка. Дошла си от Острова с около 30 кг отгоре и вси зли люде в малкото и родно градче се изредили да го отбележат... Злоба и завист било това, а не грижа за позатлъстялата роднина. Аз успешно съм надебеляла, а те виждат здравословния и естетически проблем, завистници!

Ниско е моето ниво - с примери обяснявам.
Виж целия пост
# 208
Стига беее!Появи ли се Ксения-темата отива към провал!Е,то бива,бива,ама всичко си има граници!Влизам в Рецепти-Ксения се заяжда,в тема за емиграция-пак,за учителската стачка-същата работа. ooooh!Работата мирише на комплекси.
Виж целия пост
# 209
Ниско е моето ниво - с примери обяснявам.
Обяснявай, обяснявай! Ний тук сме прости и само от примери лекинко се досещаме за кво ни се говори Mr. Green Joy

Появи ли се Ксения-темата отива към провал! Работата мирише на комплекси.
Здрасти!  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия