Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво представлява режимът „Great Diet“?
Какви са основните принципи на диети No1, No2 и No3?
Какви са ползите от спазването на „Страхотна диета“?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво представлява режимът „Great Diet“?
Режимът „Great Diet“ е оптимален план за здравословно хранене, предназначен да научи хората как да се хранят правилно, като същевременно им помага да отслабнат без глад. Диетата се състои от три нива, като първото ниво е въвеждащо и включва различни комбинации от храни като кисело мляко, плодове, зеленчуци, протеини и въглехидрати.
-
Какви са основните принципи на диети No1, No2 и No3?
Диета No1 се състои от комбинации от кисело мляко, плодове, зеленчуци, протеини и въглехидрати, разпределени в различни дни за период от 14 дни. Диета No2 включва храни като чай, яйца, риба, млечни продукти, плодове и зеленчуци също разпределени в различни дни за период от 14 дни. Диета No3 включва зеленчуци, яйца , риба , млечни продукти , плодове , тиква и други храни също разпределени в различни дни за период от 14 дни.
-
Какви са ползите от спазването на „Страхотна диета“?
-
Как участниците във форума реагират по време на спазването на диета?
-
Какви са основните принципи на обсъжданата диета във форума?
Хубавото е, че не намразих киселото мляко, а го заобичах още повече, освен това се чувствах сита, а по принцип стомахът ми е бездънна черна дупка (както го определят приятелите ми
Поздрави и от мен на новодошлите - с голяма компания е много по-лесно и забавно! Аз мисля от утре да започна първата диета.

. Тук няма да се лишавате от нито един вид храна както е при много други режими. Затова просто спазвайте точно диетата и резултът ще е налице!
. Аз започвам в събота с 8 седмичният план. Стискайте палци 



Никъде в диетата не видях дадени грамажи/поне за първата съм сигурна/ , така че според мен количеството си определяш сама. Аз например една кофичка кисело мляко обикновенна си я разделям на 2 пъти с по един плод /ако е мандарина и няколко да изядеш не е проблем и без това са толкова малки/. Но и по повече да ядеш кисело мляко не виждам какъв проблем би било при положение, че освен мляко и плод нищо друго не ядеш.
На мен повече от 1/2 кис.мляко просто ми се опъва да го изям с плод /ако е с баничка сигурно ще мога
, но това е в кръга на шегата.