Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво представлява режимът „Great Diet“?
Какви са основните принципи на диети No1, No2 и No3?
Какви са ползите от спазването на „Страхотна диета“?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво представлява режимът „Great Diet“?
Режимът „Great Diet“ е оптимален план за здравословно хранене, предназначен да научи хората как да се хранят правилно, като същевременно им помага да отслабнат без глад. Диетата се състои от три нива, като първото ниво е въвеждащо и включва различни комбинации от храни като кисело мляко, плодове, зеленчуци, протеини и въглехидрати.
-
Какви са основните принципи на диети No1, No2 и No3?
Диета No1 се състои от комбинации от кисело мляко, плодове, зеленчуци, протеини и въглехидрати, разпределени в различни дни за период от 14 дни. Диета No2 включва храни като чай, яйца, риба, млечни продукти, плодове и зеленчуци също разпределени в различни дни за период от 14 дни. Диета No3 включва зеленчуци, яйца , риба , млечни продукти , плодове , тиква и други храни също разпределени в различни дни за период от 14 дни.
-
Какви са ползите от спазването на „Страхотна диета“?
-
Как участниците във форума реагират по време на спазването на диета?
-
Какви са основните принципи на обсъжданата диета във форума?
!
. В момента почивам и съм се отдала на празниците, но не прекалявам с хапването. Удържам ситуацията за момента, макар че почти всяка вечер съм на някакво парти. Изчислих, че най-много калории поглъщам с пийването. Тук чашка вино, там някое коктейлче .....лоша работа 

А след Нова година заедно почваме отначало, нали? Аз първата диета я направих , но не до край така , че ще я почвам отначало.
То на празниците пийването е по-весело даже и от хапването 
така че това прегрешение не е чак толкова страшно/поне според мен/ 


,ама какво да се прави даже и фитнеса не работеше,не съм аз виновна
.От вчера вече съм в правия ред,и за мое учудване не съм наддала. 
и 
, аз няма да се меря тази година повече. 
/А - без плетенето 
скрила съм се от срам след цялото преяждане!