Гледах ... ! Хареса ми! Препоръчвам го! - IV

  • 42 546
  • 641
# 405
Имам проблем с един филм /The Secret/, който свалих от Замунда.
Тръгва аудиото, но не се появява картината. на какво може да се дължи това? И други филми съм сваляла, но не ми се е случвало друг път.
Виж целия пост
# 406
Mного ви благодаря момичета !!!!  bouquet
Оставих мъжа ми да се пробва аз си легнах , сега пък станах .. гледам той легнал да удари една глава ..С две думи още не съм информирана какво е станало .. ще имам шанса да тегля или не . TiredСтискайте палци той поне да е успял .Много ви благодаря още веднъж .
Виж целия пост
# 407
Rob-B-Hood - с Джеки Чан, страшно забавен, типично в негов стил Grinning
The golden compass го почнах и го спрях, нещо не бях в настроение за него...
Гледаха ми се романтични комедии и си свалих да гледам пак Hitch с Уил Смит, който не го е гледал го препоръчвам Peace гледах и  Heartbreak Kid - очаквах повече, но ме разтовари.
The Da Vinci Code - гледах го за втори път и пак се хвърлих в едни размисли... Mr. Green
Виж целия пост
# 408
It's a Wonderful Life .Гледам си го около Коледа .Този път с голямо закъснение Simple Smile
Виж целия пост
# 409
The Life of David Gale
Много ми хареса. Въобще лош филм с Кевин Спейси мисля, че не съм гледала. Филмът е на Алън Паркър.
Виж целия пост
# 410
The Life of David Gale
Много ми хареса. Въобще лош филм с Кевин Спейси мисля, че не съм гледала. Филмът е на Алън Паркър.

Ммм тъкмо си го дръпнах днес.  Party
Виж целия пост
# 411
Имам проблем с един филм /The Secret/, който свалих от Замунда.
Тръгва аудиото, но не се появява картината. на какво може да се дължи това? И други филми съм сваляла, но не ми се е случвало друг път.
И на мен ми се е случвало.Дори понякога има вървят и субтитри,а картина няма.
Виж целия пост
# 412
Снощи гледах по телевизията за петнайсти път сигурно  Dragonfly / Водно ко&# … 85;че с Кевин Костнър, много ми харесва, всеки път си рева накрая, нищо че знам какво ще стане.
Виж целия пост
# 413
The breed

http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=113451
Виж целия пост
# 414
Forever Young - стар филм, великолепен е.  Party
В момента тегля Back To The Future. И той е стар, даже много. Гледала съм го, с удоволствие пак ще го гледам. Heart Eyes
Виж целия пост
# 415
Гледах Горски водопади,на мен ми допадна,но е психотрилър.Аз обичам такива.
Виж целия пост
# 416
Гледах Горски водопади,на мен ми допадна,но е психотрилър.Аз обичам такива.

karmen, би ли дала линк към филма ?

Виж целия пост
# 417
Някой може ли да ми даде линк към Pan's Labyrinth в замунда, че не ми работи търсачката от няколко дни, а след писанията тук много искам да го гледам. Мерси предварително   bouquet
Виж целия пост
# 418
Някой да каже нещо за този филм ???
Ripley's Game
Играта на Рипли
Виж целия пост
# 419
Някой да каже нещо за този филм ???
Ripley's Game
Играта на Рипли

Много добър трилър Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия