Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Мога ли да направя захарната глазура за тортата по-рано и да я запазя до събота?
Как мога да направя шоколадови декорации?
Как мога да напиша с шоколадова глазура „Божи на 1/2 г.“ върху торта?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Мога ли да направя захарната глазура за тортата по-рано и да я запазя до събота?
-
Как мога да направя шоколадови декорации?
-
Как мога да напиша с шоколадова глазура „Божи на 1/2 г.“ върху торта?
-
Как се прави кралска глазура?
-
Колко шоколад трябва да разтопя за надпис?
Предполагам, че пратката ще е с наложен платеж:)
за теб и Narina



поизчаквам да засъхне и повтарям ,Може би тези от вас които искат да опитат директно рисуване в/у покритие да работят с нея,защото в/у марципана(Варна) боята съхне по бавно и сякаш самата маса става напукана-не знам защо при мен се получи така (копчетата които са страничната декорация се напукаха от съвсем лекото рисуване, с добре изцедена четка).
