ВРАЦА - 6

  • 14 162
  • 285
# 120
Честито и да ти е здрава и усмихната. То и аз вчера трябваше да почерпим, че малткото Валенце стана на 6 месеца.   party023 Айде днес ще е.
Виж целия пост
# 121
Честит рожден ден на Ани, Слаи! Да е все така чаровна, послушна и умничка  Hug

Честито бебче и на Соня!

Бейби, честита половингодишнина на мъничето!  Hug
Виж целия пост
# 122
Мами мерси много!
Сонче честито бебче  дати е живо и здраво. И да си много силна че тези момченца се гледат много трудно!
Бейби честито и на вас!
Виж целия пост
# 123
Честито и от мен на рожденниците да са ви живи и здрави baloni
Ей много е красиво навън децата си умират от кеф че ходим на градина с шейната.Събота и неделя ще ходим на скииииии
Виж целия пост
# 124
Мерси на всички. Догодина и ние с моята принцеса ще превземаме преспите, е ако има сняг. Joy
Виж целия пост
# 125
Да се включа и аз в честитките на малките пълaвници  bouquet, да са ви мили, красиви, здрави и много жизнерадостни.
Виж целия пост
# 126
това сме ние Mr. Green

http://img405.imageshack.us/img405/8005/pc310243on2.jpg
http://img72.imageshack.us/img72/1064/dsc05983ji0.jpg
Виж целия пост
# 127
Голям сладур е малкия. Как се казва?
Виж целия пост
# 128
Соня много е сладък и колко много коса има  Hug
И моят шошко беше с прическа. Сега си спомням какъв беше мъничък  Heart Eyes Blush
Виж целия пост
# 129
Соня, много сладък е бебчо и колко е мъничъъъък Heart Eyes Сега като го гледам Сашун не мога да повярвам, че и той е бил такъв фърфалак само преди 6 месеца  Joy
Виж целия пост
# 130
.Събота и неделя ще ходим на скииииии

къдееееееееее?
Виж целия пост
# 131
Добро утро брррррррррр много студено .Шани ще ходим на Пършевица ако е проходимо .Днес едни приятели ще ходят и ще дадат инфо картата за влека на ден е 17 лв.Тази година още не сме ходили на ски заради децата бяхме на шейни Simple Smile беше весело
Виж целия пост
# 132
Ааа, Зузи, браво на вас.  Hug
Ние на 24.12 бяхме на Пършевица и да ти кажа, се чудех дали ще можем да се качим? Но успяхме, де. Добре е да имате вериги.
Снегорините добре чистят, заради мандрата все пак. Но си е снежен пътя, а отдолу по 24-ти беше лед.

Но беше разкошно. Невероятно. Прекрасно. Искам пак, искам още искам за по-дълго...
Виж целия пост
# 133
Ох,дано си искараме суперско и ние .А навън слънцето грее,а студът направо щипе
Виж целия пост
# 134
Кристиян, беше предвиден за коледа ама дойде по рано..
Какво ще кажете какво хубаво слънчицето е изпекло Flutter..така ми се излиза но в близките 30-тина дена май ще си седим вкъщи Sad.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия