Малките ни шуменски дечица красят коледната ни елхица

  • 14 370
  • 297
# 105
kamyst,Да си много здрава и щастлива
Виж целия пост
# 106
Честита Коледа на всички,  santa2
нека тези светли празници
положат началото на
една година, в която здравето, щастието и
успеха са Ваши постоянни спътници,
а радостта от тях – необозрима!!!

Виж целия пост
# 107
Честит Рожден Ден Ками, нека те радват най-скъпите ти същества и ти желая да бъдеш най - обичаната жена и майка. Весел празник! newsm59
Виж целия пост
# 108
Ками, Честит Рожден ден!
Да си жива и здрава и много радости в живота!
Виж целия пост
# 109
Честит рожден ден, Ками!
Бъди здрава и много щастлива!  bouquet
Виж целия пост
# 110
Ками, Честит Рожден Ден. И от мен най-добри пожелания  bouquet
А на другите весело посрещане на новата година.
Виж целия пост
# 111
Благодаря ви за пожеланията момичета и весело посрещане на новата година на всички! Nature Snowman santa2
Виж целия пост
# 112
Момичета внимавайте много по заледените стълби. Аз днес паднах жестоко по едни такива и се отзовах в спешното. Не можех да си движа краката в началото, но вече съм добре. Такъв стрес никога не съм преживявала. Важното е че нямам нищо счупено. А с болкоуспокоителните почти не чувствам нищо.
Весело посрещане на Новата година и от мен! Утре вече дори ще съм във форма за танците!  Wink
Виж целия пост
# 113
Кога бе Ани? Shocked
Добре изглеждаше като те видях.

И аз паднах, на последното стъпало на едни стъпала преди 2-3 седмици си размазах опашката. Много боли да знаете! Crazy
Виж целия пост
# 114
Лелееееее,а аз със всичкия си акъл ходих днес на паметника ooooh!В целия град мъгла,а там слънчево.Направихме и снимки-от целият град нищо не се виждаше Simple Smile
Виж целия пост
# 115
Кога бе Ани? Shocked
Добре изглеждаше като те видях.

Малко след като се видяхме!
Виж целия пост
# 116
ЗА МНОГО ГОДИНИ, МОМИЧЕТА!
МНОГО ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ И УСПЕХИ!
НЕКА КЪСМЕТЪТ НЕ ВИ НАПУСКА ПРЕЗ ЦЯЛАТА 2008!

 Hug  Hug  Hug
Виж целия пост
# 117
ЧЕСТИТА 2008
Пожелавам мили дами
да не бъдете само мами,
но и жени желани!
Радост и усмивки
и нови придобивки  Wink
Виж целия пост
# 118
Ани и Кари се прочетох, че сте паднали лошо, дано вече сте добре!
Искам да попитам някоя от вас ходи ли на Салса? Подариха ми ваучер за 8 посещения. Преди 4 години, като бях в Германия, тренирах няколко месеца, но съм позабравила доста и сега ще почна от начало, има ли желаещи да се включат?  newsm68
Виж целия пост
# 119
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!!!
Бъдете здрави, много щастливи и винаги влюбени!!!


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия