Малките ни шуменски дечица красят коледната ни елхица

  • 14 370
  • 297
# 120
Честита Нова Година на всички мами и дечица!
Да сте много здрави и щастливи през новата 2008 година!!! Hug Hug Hug
_LIMON4E_,за кой клуб ти е ваучера,имам приятелка дето ходи да денси и е вече много напреднала.Много ми се ходи на такова нещо,но нещо не ми остават време и сили за това Tired
Виж целия пост
# 121


Виж целия пост
# 122
Честита Нова година!
Бъдете живи, здрави и щастливи!

Лимонче, възползвай се от ваучера, ако имаш възможност Peace
Обожавам го този танц, има много страст и емоция в него
Виж целия пост
# 123
Честита Нова година-много здраве,щастие и късмет Hug и много целувки на всички
Виж целия пост
# 124
Честита Нова Година и от мен!   
С пожелания за много здраве, успехи, много късмет, любов  ,
много незабравими мигове, много верни приятели и всичко най-хубаво!

Къде ходите на танци бе хора?????
Виж целия пост
# 125
За много години!!!

Нека Новата 2008 да ни донесе много щастие, здраве, радост, късмет и хубави емоции! Close-mas: Close-mas: Close-mas: santa2
Виж целия пост
# 126
Да са живи и здрави днешните именници! Аз се сещам за Сисито на Дидка!   bouquet
Виж целия пост
# 127
За много години момичета ! Години изпълнени с много радост, смях и щастие.
Имам един въпрос, хм..то по-скоро е за да си сверя часовника.Та искам да ви питам , при кой гинеколог ходите в Шумен? Аз имам едно посещение при Венко Йорданов,казаха ми че е един от добрите в града ни.Искаме да си имаме бебе,,и то в най-скоро време.

Лека,спорна година !
Виж целия пост
# 128
Да , определено е добър и е приятен като човек!
Виж целия пост
# 129
Честит Имен Ден на Силия на Димана. Да е жива и здрава, слънчева и засмяна  bouquet
Черпя ви и за моята именничка    party023 Wine Glass cook
Пропуснах да ви честитя и Новата Година, да е спорна, животна и имотна за вас и семействата ви.
Виж целия пост
# 130
За много години!
Дидка, да ти е честита и твоята именничка   bouquet
Виж целия пост
# 131
А браво бе Силия забравих! Да е жива и здрава Сисито и все такава чаровница, дето наднича от аватарите!
Виж целия пост
# 132
Честит имен ден на двете Сисита! Tada
Да са живи и здрави!
Виж целия пост
# 133
vilism , д-р Йорданов е много добър лекар и страхотен човек Peace.
Аз имах проблеми със забременяването и именно той ми помогна.
Успех!
Виж целия пост
# 134
И аз да се включа Simple Smile Щастлива нова 2008 година на всички!!! :hug:vilism,бих ти препоръчала също и Др.Кузманова,Германов и Др.Ташкова.Добри са!!! Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия