Малките ни шуменски дечица красят коледната ни елхица

  • 14 369
  • 297
# 15
Много сладурска коледна темичка Heart Eyes

Последната неделя преди Коледа в кукления театър ще има коледно тържество. Който иска може да занесе подарък, който Дядо Коледа ще подари на детето santa2. Надявам се да няма промяна защото мисля да заведа малката.

Лимонче, свършили сте чудесна работа Peace Браво Hug
Виж целия пост
# 16
Да се запиша  Peace

Предлагам да се съберем тази седмица, понеже наближават празници и ще ни е все по- трудно да се съберем. Този път ще дойда и аз, обещавам  Mr. Green
Виж целия пост
# 17
Честит рожден ден на Дани , на Раличка!
Да е жив и здрав и весело детство му пожелавам.


Шоши, страхотна новина. Ще се възползвам от идеята.

Тази неделя ще ходим на Коледен карнавал във Варна и няма да успея да дойда,ако има среща!
Виж целия пост
# 18
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на Дани!!!Много игри и щастливо детство!!
Виж целия пост
# 19
Днес ми дадоха рекламна бележка за посещение на Дядо Коледа по домове и офиси. Телефоните, които са посочени за връзка са:  305 004  GSM 254 173 . Има и поща Laughing Е-mail dyado_koleda_2007@abv.bg .



Честит Рожден Ден на Дани!

 newsm59
Виж целия пост
# 20
Рале, честит рожденик. Да ти е жив и здрав Дани, да расте прекрасен и умен, за радост на мама и тати  bouquet
За срещата съм съгласна. Мисля ,че няма да има проблеми да дойда.
Виж целия пост
# 21
Честит 3-ти рожден ден на порасналия сладур Дани!!!
Много здраве, весели игри, безгрижно детство и много, много щастие!



Рали, за теб миличка:
Виж целия пост
# 22
Рали, честито и от мен!
Много да те радва малкият мъж! nbirthday  ura
Виж целия пост
# 23
Рали, честит ти рожденик!  Hug
Нека да е здрав и много да те радва!  Hug

Кари Много, много благодаря за телефона на дядо Коледа!  Simple Smile
шоши и на теб също благодаря!  Simple Smile

tedi_eli добре дошла и от мен! Гледам че имам адашка - щерка ти! Да я нацелуваш от мен!  Hug

Момичета, нужен ми е що годе добър фризьор. Досега във Шумен попаднах във ръцете на две ... ама направо след посещението при тях ми се плаче, вярвайте ми! Така че търся си фризьор, на когото да имам доверие като се оставя във ръцете му, моля за препоръки!   bouquet (и координати)
За среща и аз съм за, стига да не е тази неделя ...
Виж целия пост
# 24
Благодаря на всички ви за топлото посрещане.Аз също ще се радвам скоро да си спретнем срещичка и да се запозная с всички ви.Това за детския театър с Дядо Коледа ме заинтригува,моля ако знаете някакви подробности пишете...Рале ЧЕСТИТО отново от нас Hug
Виж целия пост
# 25
Данибейби е фризьора! Някои мами са ходили при нея!
Виж целия пост
# 26
 nbirthday  Да е жив и здрав Дани! Честитка със закъснение.


Ани, купона в Турция беше супер! Разходихме се с корабче по босфора, там са 15 градуса, невероятно е да седиш зимата на вън!
Купих и нови неща за магазина.
Виж целия пост
# 27
На патерици, но от сърце- ЧРД на Дани! Да расте здрав и щастлив  Hug
Виж целия пост
# 28
Просълзихте ме момичета, сърдечно мноооооооооого благодаря   bouquet
Партито мина добре, както в градината така и в ресторанта. Снимки очаквайте малко по-нататък.
За срещата аз пак ще артисам, защото ще празнуваме за Коледа с колегите на моя мъж, на Арбанаси. Там сме в събота и неделя. Но вие естествено не се съобразявайте с това, че една шматка няма да присъства. Вземете се съберете най-накрая и си направете купона. Hug
Виж целия пост
# 29
Лимонче, какъв магазин имаш?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия