Малките ни шуменски дечица красят коледната ни елхица

  • 14 369
  • 297
# 30
Момичета, има ли някоя мама от Търговище??
Виж целия пост
# 31
Ралиии, страшен ти е новия подпис , паднах от смях. Joy hahaha
К'ви сте танцьори... Peace
Виж целия пост
# 32
Да наистина са много хубави.Хайде майчета кажете някакви подробности за театъра с Дядо Коледа,че искам да заведа малката.Кога ще е и от колко часа.... Praynig
Виж целия пост
# 33
Гъсето здравей!
Аз съм от Търговище!   Simple Smile Но, не живея там...

И аз се интересувам от този театър със дядо Коледа, ако имате някаква информация дайте я насам.   Peace
Виж целия пост
# 34
Аз разбрах само,че Дядо Коледа щял да ходи по центъра на 18.дек.вторник ,ама ще разпитам за подробности и ще ви пиша
Виж целия пост
# 35
А срещата, срещата  newsm78
Виж целия пост
# 36
Айде, наистина да направим среща. Стегнете се, че ми домъчня. После идат празници и няма да можем.
Виж целия пост
# 37
Аз пак ще бия отбой,много ми се иска да ви видя,но няма да ми остане време за това Sad Cry
Виж целия пост
# 38
И аз няма да успея да се включа за през уикенда. Ако решите нещо за другата седмица бих могла да пробвам да дойда.
Виж целия пост
# 39
На 23.12 от 11ч. Постановката е Врабчетата. Някакво Коледно представление, но не знам дали Дядо Коледа ще раздава подаръци. Сега се чудя дали да купя такъв или няма смисъл!  newsm78
Виж целия пост
# 40
Миналата година беше така: всеки,който иска купи подарък на детето си и го надписа, на влизане ги оставихме в гримьорната. После след представлението дойде Дядо Коледа (децата,които нямаха подаръци,ги изведоха) и подари подаръците. Беше много весело ! Ще се опитаме и тази година да отидем.
Виж целия пост
# 41
ААА така по-може. Че аз се чудех как на едни ще подари, а на други няма. И затова не ми се вярваше. Да купувам смело тогава.
Виж целия пост
# 42
Лимонче е обяснила много точно за подаръците и коледното представление в кукления театър. И тази година ще е така.
Аз мисля да купя нещо дребно, което да мога да побера в чантата си за да не го види малката  докато го занеса Wink, а големите подаръци Дядо Коледа ще ги остави под елхата в къщи Laughing
Виж целия пост
# 43
                                     
Честит рожден ден на нашия приятел Дани!!!
Пожелаваме му да е жив и здрав и много да слуша мама и тати!
Весело и незбравимо детство!


                                 




За мама Петя, от сърце:



Това за Дядо Коледа в театъра ми се струва интересно, но 2 дни преди това Яна ще се срещне с него в градината. И дали няма да намери разлика в двамата дядовци, ако я заведа и на театър... Thinking
Виж целия пост
# 44
Честит Рожден Ден на Дани. Да е жив и здрав, много усмихнат и щастлив  bouquet
Пете, пожелавам ти много да те радва малкия.
Никой нищо не казва за срещата. Сега говорих и с Тонка и тя е съгласна за среща утре. Като гледам май само аз, Димана и Тонка сме навити. Даже с Тонка си говорихме, че и само двете да сме, да се съберем да се видим. Казвайте, ако някой друг иска.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия