Малките ни шуменски дечица красят коледната ни елхица

  • 14 370
  • 297
# 165
Не,не съм проверила ,дали работят в Неделя,защото повечето за за китайския,за мен няма значение къде ще е срещата Simple Smile
Виж целия пост
# 166
Mistake, добре дошла при нас!  bouquet
Надявам се в неделя наистина да се видим на срещата и да се запознаем лично. Hug

Сега, момичета, да кажа, Воаяж работи в неделя, сега се обадих и проверих. Ако искате за неделя там, кажете, ще запазя маса.
Аз нямам против и китайския, на това с хлебарката хич не ми хареса. Sick Сега все ще си представям хлебарки в манджата smile3505

Хайде, че нямам вече търпение да ви видя! Hug
Виж целия пост
# 167
А на Воаяж има само две големи маси, които събират по 6-7 човека. Много ще е трудно да се наместим всички, като гледам доста желаещи има за срещата.
Виж целия пост
# 168
Благодаря за топлия прием  Hug

Надявам се, че ще успея да намеря кой да гледа малчовците и да дойда на срещата Grinning
Виж целия пост
# 169
Еееех, как ми се иска и аз да дойда на среща, обаче няма кой да гледа малката.

Виж целия пост
# 170
djajaТи май си рожденичка днес? Хайде да си жива и здрава и когато му дойде времето да гушкаш най сладкото бебче.Много,много щастие ти желая!!!
Виж целия пост
# 171
Честит Рожден Ден, Таня!
Пожелавам ти никога да не изпускаш от поглед целите си. Бъди каквато си и граби от живота с пълни шепи!
Виж целия пост
# 172
Честит рожден ден, djaja!!!
Желая ти много здраве, любов и късмет!!!






Добре дошла, mistake! Hug
Виж целия пост
# 173
Благодаря Ви от сърце момичета!
Хайде да почерпя Hug



Заповядайте, похапвяйте  chef
Виж целия пост
# 174
Танче, честит рожден ден на патерици!
Бъди жива и здрава! Пожелавам ти Дидо да те гледа винаги така влюбено както сега, а малката принцеса, когато се появи на бял свят, вечно да ви радва!
Виж целия пост
# 175
Тане, Честит Рожден Ден с голямо закъснение  bouquet
За срещата какво решаваме последно - 13ч. на Китайски ли? Че трябва да звънна на Тонка и Дари.
Виж целия пост
# 176
Па нещо замряха нещата. Аз предлагам така да остане- 13 часа на китайския до Мтел  Peace Някой с ръзки там може да звънне да запази някаква маса. Уж има доста желаещи за срещата, да видим.
Дидка, звънни да ходим заедно, ако искаш. Ако ти трябва дом.телефон, ще ти г пратя на лични  Hug
Виж целия пост
# 177
Ок Диде, прати ми .
Виж целия пост
# 178
Лиман,Диди - благодаря! Ще почерпя в неделя като се видим! Hug

Вие въпреки хлебарките, сте убеденни, че точно на китайския трябвя да се видим? newsm78
Виж целия пост
# 179
Запазила съм маса в Китайския за 13ч за утре!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия