Малките ни шуменски дечица красят коледната ни елхица

  • 14 370
  • 297
# 150
А какво ще кажете за Воаяж???Само незная дали работят в Неделя
Виж целия пост
# 151
Ей, вече си мислех, че или никой не е прочел поста ми или не искате да се виждаме Tired

Воаяж мен ме устройва идеално, много е близко до нас. Ама ще дойда и другате, ако кажете. Само кажете, кога и в колко часа?

Днес видях и Дарито с детенце. То милото болно и от цял месец са си в Шумен. И тя пита за среща. Така че, ако някой и има номера, като се уговорим да и званним Hug
Виж целия пост
# 152
Аз съм за!А дали работят в неделя мога да проверя утре като отивам на работа Peace
Виж целия пост
# 153
Аз  съм съгласна за воаяж, а ако не работи предлагам Китайския до М-тел.
Аз имам номера на Дари и като се уговорим ще и звънна.
Оле, Деничка още ли не е оздравяла? Милото Sad
Виж целия пост
# 154
И аз съм за Китайския.
Виж целия пост
# 155
Знаех си Laughing Аз заради теб го предложих, че съм ти длъжник заради предния път Peace Истината обаче, е че обожавам китайско Heart Eyes
Виж целия пост
# 156
И аз съм навита за срещата. Нямам претенции за мястото /повече съм за китайския обаче, по ще си чуем приказката сякаш/.  Wink
Ще дойдем с Петя. Peace
Виж целия пост
# 157
Последния път след като си намерих хлебарка в една панирана хапка (добре че ги режа на две) и честно да ви кажа не ми се ходи там. Бях на една маса с тоя дето държи заведението и единственото което направи е да ми се извини и ми каза че кашоните с китайски храни били пълни с хлебарки и вече ги стръсквали преди да ги вкарат и затова по нямало.  #Crazy За Воаяж съм съгласна, но ако не стане и на Китайски ще дойда, идеята е да се видим. Като гледам голяма група се събрахме!  Laughing
Виж целия пост
# 158
Здравейте, и аз съм навита за среща, но само ако е към 16 часа, че искам преди това да водя Алтайра на балет. 
Виж целия пост
# 159
Здравейте, и аз съм навита за среща, но само ако е към 16 часа, че искам преди това да водя Алтайра на балет. 

16 е прекалено късно за мен. Предпочитам да е обедна среща, както обикновено- към 13ч.
Виж целия пост
# 160
И аз предпочитам да е обедна - 13ч.

Ще запазваме ли маса предварително?
Светле, провери ли дали работят в неделя?
Виж целия пост
# 161
Здравейте, мили мами  newsm51

Приемате ли нови членове в групата си? Ще се радвам да споделяме радости и тревоги.
Виж целия пост
# 162
Здравей mistake, добре дошла. Ще имаш възможност да се запознаеш с нас в неделя.
Щом 13 часа ви е по-удобно, ще се опитам да дойда за час. Щях да ви питам, дали има желаещи за театър, но не съм сигурна, дали има тази седмица  newsm78
Виж целия пост
# 163
mistake , добре дошла и от мен! Заповядай в неделя на срещата!

Лимонче,тази седмица няма да има театър. Започват от 16.01.08г
Виж целия пост
# 164
Аз съм съгласна за 13ч., а за заведението което решите. Това което Ани сподели, не ми хареса Sad
mistake , добре дошла и от мен! Заповядай на срещата, много ще се радвам да се видим.
Лека вечер на всички.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия