Набор 2001 (6)

  • 14 716
  • 309
# 105
Днес мина и коледното тържество на Панчо в училище. Като му се обадих по телефона радостно съобщи чедядо коледа е донесъл същия трансформер какъвто той бил гледал в Кауфланд Laughing. Ваканцията почна и имаме един куп домашни, но ще ги мислим след празника. Пожелавам не всички наборчета весело чакане на подаръците.
Виж целия пост
# 106
 Hug

Най-накрая

ПО - ЧИВ - КААААААААААА!!!!!

Доживяхме, ще мързелувам колкото мога, ще обикалям дружки и роднини ще донапазарувам каквото не успях преди празниците.
Минаха и нашите тържества в училището и на Лъчи и на баткото. Имаха открит урок по плуване и открит урок по немски, а днес сутринта имаха и малко тържество с дядо Коледа. В неделя отиват на ски с брат си \малко се притеснявам защото малчо ще ходи за пръв път\.  А аз за пръв път ще се чудя какво да правя почти цял ден  Heart Eyes
Виж целия пост
# 107
На моята щерка вчера в градината Дядо Коледа й донесе 2 броя Трансформьрси. Директорката ахнала от почуда и я попитала: Мери, ама ти такива неща ли харесваш  Joy Много голям щурак е мойто дете, в кьщи нямаме нито една кукла, обаче пьк сме като работилница на млад художник. Много я влече да майстори разни нещица.
За Коледа сме й взели още един комплект с магически татуировки за изработване, кристални фигурки на героите от Ариел за оцветяване, електронна игра за ТВ /другата й страст/ и шпионски комплект /аларма + записващо устройство/, който отдавна си е набелязала в Хипо Ленд. Абе все странни неща за девойка  Laughing
Виж целия пост
# 108
Хахаха къв ти мързел каква ваканция мене тука чистене ме чака  а до сега гладих сума дрехи 2 часааа едвам сколасах #Crazy.А и от утре са ми 2 мата в къщи тоест Крис е ваканция като всички деца.Като се сетя че ще ми обърнат къщата на опъки а аз само ще чистя и шетам лошо ми става #2gunfire #2gunfire #2gunfire #Cussing out #Cussing outНа мен няма кой да помага.А и незнам дали ше имам време да си видя новата шевна машина която купих вчера #Crazy
Виж целия пост
# 109
И мен чистене ме чака, но ще впрегна мъж ми, хич да не се мотае и да ми виси пред компа.
Нали Дияна ми е болна, побърква ме по цял ден. Баща й кат се прибра вместо да й обърне малко внимание легна да спи, после се залепи да гледа филм и само и пъкаше да не го занимава с нищо.
Виж целия пост
# 110
AnMary, сега виждам новата лентичка  Simple Smile. Честито, лека бременност!
Виж целия пост
# 111
Точно за да не си развалям празника събота и неделя, както и по големи празници никога не чистя. С трима мъже в къщи колко точно време ще остане чисто и подредено. Ако малките гледат нещо на компа и мъж ми си пише или път сърфира в нета може и до час да останат нещата такива каквито ги направя. Е за какво тогава? Тегля една бърза прахосмукачка и един МОП и толкоз. Чистя след празниците или в понеделник това ми е закон божи. По празниците скитаме напред назад заедно, почиваме си играем и така.
В неделя ще опаковам подаръците докато са на ски, че сега всичко е в насипно състояние още и ще подготва някои неща от менюто за Бъдни вечер.
Момичета някой ще ходи ли довечера на купона?
Виж целия пост
# 112
Ellypr мерси Simple Smile

И аз не съм опаковала. Ще трябва да купя нова хартия, че Дияна да не каже "Уф, тоя Дядо Коледа само така опакова" Simple Smile
И мисля стига с играчките. Мисля да й купя някаква нова книжка. Дияна иска някаква енциклопедия. Има Световен атлас на животните, и това е най-четената и разглеждана книга у нас. Даже преди 2 седмици ме караше да видя какво представлява шимпанзето и да й го нарисувам  newsm78 Тя после го оцветява.
А може и някаква рокличка да й купя. Дияна за разлика от майка си носи поли и рокли Simple SmileSimple SmileSimple Smile
Виж целия пост
# 113
Ние днес окончателно приключихме с пазаруването,снощи изчистих и сега трябваше да правим с Роско меденки,ноо съм забравила да купя амонячна сода Sad Иначе днес най-накрая намерих карти Ю Ги О с поле за игра(въпреки,че бях купила други),но поне нещо от писмото му към Дядо Коледа да има,че..има всичко друго,но не и поръчаните неща Embarassed.Направо ни разби с тоя пъзел с орел(е никъде няма такъв),енциклопедията за живоните(тая с папагала)-изчерпана по магазините и в крайна сметка има купища подаръци(като компенсация)-излезе ни златен тая година Mr. Green ама да ми е жив и здрав да се радва детето HugМайка ми им е купила и килим за детската с улици и светофари,надявам се да са доволни и двамата-за бебо съм сигурна LaughingА пликчета намерих на пазара на Герена,наелонови с коледни мотиви,всякакви размери и разцветки по 0,20лв Shocked та изкупих сергията Crazy
Виж целия пост
# 114
.... Иначе днес най-накрая намерих карти Ю Ги О с поле за игра(въпреки,че бях купила други),но поне нещо от писмото му към Дядо Коледа да има,че..има всичко друго,но не и поръчаните неща Embarassed...
То за Коледа е вече късно, но моля те кажи къде ги намери тези карти с поле за игра  Praynig Мишо ми е надул главата за това поле, но никъде не съм виждала в Пловдив. Имам познати в София и ако трябва ще ги прегна да ни купят и да ги пратят насам  Embarassed И какво точно представлява полето?
Виж целия пост
# 115
Намерих ги на един щанд(книжарски) на базар Поли(на Герена),цена 5,50лв.То е комплект от 2 тестета и вътре е пуснато полето.То представлявя все е дно 2 карти една в/у друга(толкова е широко)и е дълго 5,6 карти(абе далеч от представите ми)освен това е много тъничко и трябва да се залепи допълнително на картон иначе се подгъва.
Виж целия пост
# 116
Здравейте на всички мами 2001(често пишещи, не толкова често-като мен и само четящи)На всички вас и вашите семейства желая весела Коледа! Белобрадия дядо да донесе мноооооооого подаръци на вас и децата ви.
Орхидея,не можах да отворя албума- пише че не съм си избрала кой newsm78- а така се бях наточила..........След това
Цитат
А и незнам дали ше имам време да си видя новата шевна машина която купих вчера
още повече те искам за СВАТЯ...изглежда че колкото ти си похватна ,аз не съм EmbarassedУ нас тати опакова подаръците ,ще си пастнете smile3503
за коремите- моя с близначките беше по-малък отколкото със София #Crazy
с подаръците приключих отдавна....дори започнах да подарявам.
Надявам се че имам време пак да пиша ,преди да заминем на планина.Каня се да пусна и малко снимки..дано не ми мине котка път.
Весел ден!
Виж целия пост
# 117
Намерих ги на един щанд(книжарски) на базар Поли(на Герена),цена 5,50лв.То е комплект от 2 тестета и вътре е пуснато полето.То представлявя все е дно 2 карти една в/у друга(толкова е широко)и е дълго 5,6 карти(абе далеч от представите ми)освен това е много тъничко и трябва да се залепи допълнително на картон иначе се подгъва.

  bouquet  bouquet  bouquet Аз често пазарувам от там и следващия път като отида, непременно ще потърся. Благодаря за инфото   bouquet
Виж целия пост
# 118
Здравейте на всички мами 2001(често пишещи, не толкова често-като мен и само четящи)На всички вас и вашите семейства желая весела Коледа! Белобрадия дядо да донесе мноооооооого подаръци на вас и децата ви.
Орхидея,не можах да отворя албума- пише че не съм си избрала кой newsm78- а така се бях наточила..........След това
Цитат
А и незнам дали ше имам време да си видя новата шевна машина която купих вчера
още повече те искам за СВАТЯ...изглежда че колкото ти си похватна ,аз не съм EmbarassedУ нас тати опакова подаръците ,ще си пастнете smile3503
за коремите- моя с близначките беше по-малък отколкото със София #Crazy
с подаръците приключих отдавна....дори започнах да подарявам.
Надявам се че имам време пак да пиша ,преди да заминем на планина.Каня се да пусна и малко снимки..дано не ми мине котка път.
Весел ден!

ЕТО ПРОБВАй   ПАК    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=203366


парола 6666
Виж целия пост
# 119
Здравейте!Намирам малко време да видя какво сте писали и
да пиша и аз.Днес бяхме в прословутия ДЖЪМБО на бул.България-
ами какво, направо очите ми станаха на Shocked Shocked Shocked успяхме да вземем
една писта на Ники и самолетче на Сашко...Ако горе - долу не си наясно какво искаш да вземеш - часове наред може да се мота човек.
Тъща 3 Мерси и да се връща!!!
Колкото до чистенето - през седмицата по- малко...та събота и неделя като Lennyh
правим нещо заедно.. 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия