Набор 2001 (6)

  • 14 716
  • 309
# 120
Здравейте и от мен, редовно четяща, но рядко пишеща.
Честито за новото бебче(та) Simple Smile Много ми е драго да чета такива новини Simple Smile

Вики страшно много вярва в дядо Коледа още, и през ум не му минава да се съмнява! Чак се изненадах. Тази година опаковахме няколко подаръка за роднини заедно, че уж да се отвори приказка - хич и не помисли! На тържеството едно детенце подметна, че не съществувал, но Вики веднага го "сдъвчи", че сега ще видиш като дойде с подаръците  Crazy И той наистина беше уникално готин отново, все един и същи викат в градината, може би това му поддържа илюзията, не знам. А и този път бяха отделно със сестра му, така че и двамата го видяха в 2 съседни дни на двете тържества. Той не повтори нито една закачка, което беше готино.
Успях да си опаковам всичко снощи, наготвих повечето манджи (по 1 на ден и оставям в една кутийка и за утре), така че за утре ми остава само питката и боба Simple Smile

днес правихме и един хартиен Джетфайър. Стана сполучлив, но си искаше не малко усилия. Вики обаче легна с него и си изпи последната доза антибиотик без мрънкане! Измъчихме се последните 2 седмици с този отвратителен вирус! Нямаше дете в градината, което да не го изкара  ooooh!
Та ако има други фенове на трансформърите, свиркайте да ви давам линка за хартиените. Утре ще правим и Оптимус Simple Smile Ще ви пратя снимки да завиждате  smile3534
Виж целия пост
# 121
Уау, не знаех , че има и хартиени Трансформери!Millena плййз, дай насам
линка - и мойто естествено е запалено по тези..
Виж целия пост
# 122
Доста труд си е, имайте превид, направихме и Оптимус тази сутрин Simple Smile
Но пък Вики не е спрял да играе с двамата от сутринта. Не съм предполагала Simple Smile
Да ви кажа и как ги направихме ние. Разпечатах ги на А4, после на кесерокс 2 пъти по-големи, после детето ги оцвети, залепихме ги на картон с C200. После рязане, сгъване, ластици Simple Smile
Малко по-късно ще ви пратя нашите снимки, но и на сайта има доста.
Мъжа ми ги откри преди време, но досега все нямахме кога да се заемем.

Приятно забавление Simple Smile

http://www.paperrobots1999.com/model04.html
Виж целия пост
# 123
Здравейте! Аз да се похваля, че тази Коледа ще съм шампион както никога:))) Подарък купих какъвто Генчо искаше - влак с товарни и пътнически вагони, макет на реален модел. Изчистихме, хубава елха (борче е всъщност) купихме, подаръци има за всички роднини и аз както никога приключих с готвенето за Бъдни вечер преди 20 часа.

Генчо пее коледни песни една след друга от няколко дни и където види дядо Коледа се мята към него да му се радва. Даже му маха като го види по телевизията.

Пожелавам на всички весели празници - много здраве, късмет и радости:)))
Виж целия пост
# 124
Весели празници на всички. И аз приключих с подаръците. Дияна си поръча самолет и въртолет, но мъж ми е взел само въртолет, самолетите нещо не му харесали. Ще й кажа, че като се научи да кара въртолета, ще й купим и самолет Simple Smile
Аз трябва да ида да меся Simple Smile
Виж целия пост
# 125
Весели празници santa2
Виж целия пост
# 126
Весели на всичкиииииииииииии
ПС.Много е сладка   щеркати на снимките на купона
Виж целия пост
# 127
Дядо Коледа пожъна невероятен успех в нашата къща Simple Smile Беше забравил самолета, но затова пък донесе статуя на кон. Не знам защо моята щерка е луднала на тема коне и понита. Прегръщаше го тоя кон, целуваше го, май и с него си легна. Щяла даже да го носи в градината. Май забрави за пропуснатия самолет. Но я уверих, че ако се научи да кара въртолета (с радиоуправление) лятото ще й купим и самолет Simple Smile Прави се на пилотка, но не знам таз играчка колко време ще издържи Simple Smile

Питката стана невероятна, пу-пу умре ми персоналната Сиганка Simple Smile Питката гореща, мъж ми я начупил, Дияна рови да търси стотинката и само подскача "уф, горещо" и си лапа пръстчетата. И паричката се падна на мъж ми. Засечка. Дияна се нацупи и наду гайдата и се изстреля към стаята. Мъж ми отиде да я доведе, а питката, някак си ей така, се сдоби с още една паричка. Май не хвана много дикиш, защото Дияна заяви "ти кога я сложи, аз нали те гледах като месеше?" Надявам се, че таз благородна лъжа ще ми се размине. И аз като малка бях така. Живеех при баба ми, и питката или имаше по две парички или парчетата сменяха собственика си Simple Smile Купих на дребната и комплект за правене на гривни, с конци (мулине), мъниста, буквички, звездички и т.н. Утре ще плетем Simple Smile

Още веднъж честита Коледа и много усмивки за всички Simple Smile
Виж целия пост
# 128
Супер, много се смях с поста ти, първият за Коледа Simple Smile

И у дома Вики извади паричката! Е, Катето се натъжи доста, че не е в нея, но тате после им даде по една паричка за касичката и на двамата.
Вики в момента сглобява най-огромния трансформър, който има, а Катето е гушнала плюшения Франклин и не го пуска. Само, че каза, че това за нея е Хариет Simple Smile

Катето също мноооого обича коне, беше писала писмо за каляска с кончета и ще получи такава с понита у баба си Simple Smile

Весела Коледа на всички!
Виж целия пост
# 129



ВЕСЕЛА КОЛЕДА!

ЖЕЛАЯ ВИ МНОГО ЗДРАВЕ, УСМИВКИ, УСПЕХИ,
БЛАГОПОЛУЧИЕ, И ЩАСТИЕ!
Виж целия пост
# 130


Весела Коледа момичета!!!
Желая ви много сбъднати мечти, много детски усмивки, много късмет и щастие да има в дома ви през следващите 365 дни!!!

 Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 131
Честита Коледа

Дано всичко, което сте си пожелали, да се сбъдне.

Констанца е очарована от подаръците си. Бебето, което й взехме( някакво си от Джъмбо) се, оказа, че е по-хубаво от поръчаното(бейби Анабел) Party Whistling Беше много очудена, че дядо ти Коледа е оставил подарък под елхата ни и за Йоно(братчеда й).
Виж целия пост
# 132
Millena 1вото желание на Дияна беше за кон с каляска, а в каляската принцеса с бяла рокля, като булка. След това изведнъж си смени желанието, и каляската стана статив за рисуване Simple Smile
Сега брои ябълките в купата и заявява "Дядо коледа си е хапнал ябълка, те бяха 6, сега са 5".
Виж целия пост
# 133



ВЕСЕЛА КОЛЕДА!

ЖЕЛАЯ ВИ МНОГО ЗДРАВЕ, УСМИВКИ, УСПЕХИ,
БЛАГОПОЛУЧИЕ, И ЩАСТИЕ!
Присъединявам се към пожеланието  Hug
Виж целия пост
# 134
ЧЕСТИТА КОЛЕДА и от нас.Много здраве и прекрасни мигове желаем на семействата ви HugРоско много хареса подаръците и беше много изненадан,че пистата е като от рекламите Laughing,естествено най-се захласна по картите ЮГи О,но заяви,че полето не трябвало да е такова Rolling Eyes имаше още и книга за дом. експерименти  и 2 гумени змии.Дребното като си видя Джи ес ема и забрави за всичко останало Joy(влакче на батерии и барабанче)Питката стана далеч от най-прекрасната Embarassed,а паричката се падна в тати.Весели празници на всички  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия