Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са темите, обсъждани във форума?
Какви са предложените подаръци за Коледа и Нова година за испанско бебе?
Какви са мненията за обслужването в магазините и ресторантите в България?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са темите, обсъждани във форума?
-
Какви са предложените подаръци за Коледа и Нова година за испанско бебе?
-
Какви са мненията за обслужването в магазините и ресторантите в България?
-
Какви са мненията за бременността и раждането?
-
Какви са препоръките за витамини и кремове по време на бременност?


Тук хората съвсем са изчаткали - съвършено непознати хора си съскат сякаш са заклети врагове... Не очаквам като отида в Испания да ме залее океан от любов, но се надявам че там хората се държат просто нормално. За сега се готвя да се заровя в учебниците и да понауча езика, пък нататък...каквото сабя покаже
И пак на нова сметка такси. Или момичетата да не са знаели в Оранж, ама както са се изказалил, излиза, че са по-наясно и от нас. Мен това със сертификата ми се случи миналата година в Асиендата, не го признават, защото на него пише, че не е документ, удостоверяващ самоличността на лицето, трябва и паспорт. Е, ама не. Испанците са хора, които признават формата пред съдържанието. След като сменят такъв документ би трябвало полицията по надлежен ред поне в държавните учреждения да сложи обява ли, известие ли за промените в документите.
, и ще има обикаляне на магазините докато съпругът уговаря условията. Както се очертава, май ни чакат още 2 год. там.
, кой е този господин (колко съм невежа, нали
, за да се задържи повечко. А Криси какво беше избрала на прощъпулника?
.
. Едни наши познати ще идват тук за празниците, и искаха да им купим билети по интернет, а те да ни дадат парите като дойдат. В атрапало.ком имаше добра оферта за бг еър, въвеждам данните, минавам всичко и точно като трябва да потвърдя, ми пише, че билетите вече ги няма
Здравейте!Знам,че не е това мястото,където да питам,но ме заболяха очите да търся къде да вмъкна въпроса.Въпросът ми е от къде в Испания мога да си купя форми за сладки/елхички,камбанки и др.Търсих,но няма никъде.В краен случай ще опитам с шаблони,но ще ми отнеме много време.Другият ми въпрос е от къде мога да намеря шприц 
, но така е борбата е голяма за компа.